אתם הייתם מחכים?(שאלה בקשר לטיפול שיניים )מכבי

שרי1234

משתמש רשום
הייתי אתמול ברופאת שיניים ,
נתנו לי הצעת מחיר של תוכנית טיפול 4000 ש"ח .(אחרי הנחה)
כרגע יש לי מגן זהב לפי מה שבדקתי ,אם אעשה מכבי שלי " ירד לי המחיר משמעותית (משו כמו 2000 ש"ח)
הענין שזה כרוך בזמן המתנה של חצי שנה כדי להכנס לתוקף .
בתוכנית יש סתימות וטיפול שורש
למישו היה כאן נסיון ?
האם כדאי למשוך ולחכות או בשום אופן לא?

תודה!!

s sari

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני הייתי הולכת קודם לרופא פרטי לבדוק שכל מה שהם רוצים לכלול לך בטיפול באמת נכון.....
מכירה מישהי מקרוב שהם אמרו לה שיש לה 12 חורים והלכה לרופא פרטי והיה לה רק(?) 8 שמתוכם היה חלק סתימות לבנות (אומר לך משהו??..)
בכל אופן האינדיקציה של מכבי לא תמיד נכונה.
את הטיפול שהוא גם לא אי אי אי אני מבינה שעושים שם מבחינה כספית אבל למה שסתם יחוררו אותך? - שווה לבדוק!

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
גם בין שני רופאים פרטיים שונים יש הרבה פעמים הבדלים.
זה עניין של גישה

תמנונה

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
נשמע הזוי, הם רואים חורים בצילום וסותמים אותם, את יכולה בעצמך לראות את החורים בצילום, זה לא שהרופא מחפש לעשוק אותך, הוא בסה"כ שכיר של מכבי ומקבל לשעה ולא אחוזים מסתימות שהוציא מלקוח.

בכל אופן- אני הייתי צריכה טיפול שורש+עקירות+סתימה, עברתי למכבי שלי, חיכיתי חצי שנה, עשיתי כל אחד מהנ"ל ב22 ש"ח והכתר ב50%. אם את לא סובלת מכאבים לדעתי שווה לך לחכות.

מלי1

משתמש רשום
ההיתי ממליצה לחכות כמובן אם אין כאבים!!
המון הצלחה

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
נשמע הזוי, הם רואים חורים בצילום וסותמים אותם, את יכולה בעצמך לראות את החורים בצילום, זה לא שהרופא מחפש לעשוק אותך, הוא בסה"כ שכיר של מכבי ומקבל לשעה ולא אחוזים מסתימות שהוציא מלקוח.

זה לא הזוי, זה עניין של גישה רפואית.
יש רופאים שסותמים כל חור קטן
ויש שמעדיפים לא לגעת בחורים קטנים, ורק לעקוב שהם לא גדלים.

וגם בחורים גדולים שקרובים לשורש - יש רופאים שיסתפקו בסתימה ויש שיצריכו כבר טיפול שורש.

תמנונה

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
זה לא הזוי, זה עניין של גישה רפואית.
יש רופאים שסותמים כל חור קטן
ויש שמעדיפים לא לגעת בחורים קטנים, ורק לעקוב שהם לא גדלים.

לי אישית נראה שעדיף לסתום חור כשהוא קטן ולא לחכות שיגדל

וגם בחורים גדולים שקרובים לשורש - יש רופאים שיסתפקו בסתימה ויש שיצריכו כבר טיפול שורש.

אז דווקא מכבי הצילו לי שן מטיפול שורש. זה היה על הגבול והחליטו לעשות סתימה ובינתיים מחזיק יופי ב"ה.

פיקס

משתמש רשום
עיצוב גרפי
רציתי לשאול לאיזה רופא כדאי ללכת באזור בני ברק מטעם מכבי

ONE1

משתמש מקצוען
אני שמעתי המלצות על אשכנזי בר"ע
לא טיפלתי אצלו אבל תבדקי...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה