דרוש מידע אתגר 3 ימים עם שתיה בלבד

ישיבע בוחער

משתמש מקצוען
עריכה תורנית

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
זהירות זהירות זהירות

היום יש כל מיני טרנדים של 8-16
16 שעות צום, השבוע חברה ספרה לי ששעות הצום גרמו לה לסוכרת

תבדקו מול רופא אם זה לא מסוכן!!!
איך מוכיחים שזה בגלל זה?

יש מישהו שעשה בעבר 3 ימים עם שתיה בלבד?
איך היה התפקוד?
ומה התועלות שהרגיש? (לא בשביל משקל)
אני באמצע היום הראשון...
לאיזה צורך עושים את זה?
בחיי לא שמעתי על רעיון כ"כ מופרע...

לא לפרסום

משתמש פעיל
זהירות זהירות זהירות

אני לא רופא...
אולי הכוונה שצום מזיק לסכרת..לא חושב שיכול לגרום לסכרת...[לא מדבר על צום 3 ימים אלא על טרנד 8.16]

קקטוסה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איך מוכיחים שזה בגלל זה?
הרופאים יודעים טוב מאד,
התסמינים של זה , זה סוכר גבוה בצום. והבעיה העיקרית שאין לזה סימפטומים אפשר לאבחן רק בבדיקה שגרתית.

לפחות שאתם מחליטים על איזה דיאטה תבצעו קודם בדיקות דם כדי לראות שהכל בסדר (וגם כדי שתוכלו להוכיח אחכ מה גרם למה...)

קקטוסה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני לא רופא...
אולי הכוונה שצום מזיק לסכרת..לא חושב שיכול לגרום לסכרת...[לא מדבר על צום 3 ימים אלא על טרנד 8.16]
8:16 לא בריא לגוף, ותשאלו כל רופא מתחיל.
צום ארוך גורם לכבד להפריש סוכר ולהעלות את הסוכר בצום.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
חמור ביותר
אין אפשרות לשרוד ללא אבות המזון הבסיסיים
יש בעיות רפואיות שהטיפול בשבילם הוא צום מוחלט ללא אוכל ושתיה ורק מתן נוזלים בעירוי.
נכון שיש בנוזלם גם מלחים אבל לא אבות מזון בכלל
והטיפול הזה יכול להמשך גם שבוע....
כמו למשל במצב של דלקת בלבלב "פנקריאטיטיס".
מהיכרות אישית.

אני לא אומרת שזה נכון לעשות דיאטה כזו. לדעתי זה גרוע. אבל רק מנסה להסביר שיש מצבם שזה דרך הטיפול. אבל לא שתיה בפה. עירוי נוזלים עם מלחים.
שתית מים בלבד יכולה להביא לירידה משמעותית ברמת הנתרן בדם מה שנקרא היפונותרמיה, מצב שעלול להביא למוות.

הרופאים יודעים טוב מאד,
התסמינים של זה , זה סוכר גבוה בצום. והבעיה העיקרית שאין לזה סימפטומים אפשר לאבחן רק בבדיקה שגרתית.

לפחות שאתם מחליטים על איזה דיאטה תבצעו קודם בדיקות דם כדי לראות שהכל בסדר (וגם כדי שתוכלו להוכיח אחכ מה גרם למה...)
ומי אמר שלא היתה לבן אדם הזה רמת גלוקוז גבוהה בדם לפני הדיאטה הזו?
רק אם הוא עשה בדיקות דם קודם ורמות הגלוקוז בצום היו תקינות אפשר לומר שהדיאטה [אולי..] הביאה עליו א הסכרת
בלי בדיקה לפני, אין שום דרך להוכיח את זה.

זה טענת הרופאים,
כי זה בעיקר מופיע לה בעיות בשעת הצום הסוכר שלה לא מאוזן
כי צום עלול להחריף תסמיני סכרת- אי יציבות במדדי הגלוקוז בדם. אבל אני לא חושבת, למיטב ידיעתי, ויש לי יד רפואי די עשיר, צום לכשעצמו לא מביא לסכרת.
הוא בעייתי למי שיש לו סכרת, בעיקר לא מאוזנת.

קקטוסה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש בעיות רפואיות שהטיפול בשבילם הוא צום מוחלט ללא אוכל ושתיה ורק מתן נוזלים בעירוי.
נכון שיש בנוזלם גם מלחים אבל לא אבות מזון בכלל
והטיפול הזה יכול להמשך גם שבוע....
כמו למשל במצב של דלקת בלבלב "פנקריאטיטיס".
מהיכרות אישית.

אני לא אומרת שזה נכון לעשות דיאטה כזו. לדעתי זה גרוע. אבל רק מנסה להסביר שיש מצבם שזה דרך הטיפול. אבל לא שתיה בפה. עירוי נוזלים עם מלחים.
שתית מים בלבד יכולה להביא לירידה משמעותית ברמת הנתרן בדם מה שנקרא היפונותרמיה, מצב שעלול להביא למוות.

ומי אמר שלא היתה לבן אדם הזה רמת גלוקוז גבוהה בדם לפני הדיאטה הזו?
רק אם הוא עשה בדיקות דם קודם ורמות הגלוקוז בצום היו תקינות אפשר לומר שהדיאטה [אולי..] הביאה עליו א הסכרת
בלי בדיקה לפני, אין שום דרך להוכיח את זה.

כי צום עלול להחריף תסמיני סכרת- אי יציבות במדדי הגלוקוז בדם. אבל אני לא חושבת, למיטב ידיעתי, ויש לי יד רפואי די עשיר, צום לכשעצמו לא מביא לסכרת.
הוא בעייתי למי שיש לו סכרת, בעיקר לא מאוזנת.
מנסיון אצלי,
ברגע שחזרתי לתזונה רגילה הערכים חזרו להיות נורמלים.
יכול להיות שיש אנשים שזה טוב להם, אבל לא בתור טרנד חולף אלא עם התייעצות רפואית מבוקרת ובדיקות תקופתיות

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
זהירות זהירות זהירות

זה לא גרם לסוכרת אין מצב
אולי גם ככה מצב הסוכר לא היה מאוזן וזה גילה את זה מוקדם לפני שתהיה סכנת חיים וזה כשלעצמו מסוכן לעשות צום במצב לא מאוזן.
כ"א לפני שעושה שיטות כאלו ואחרות צריך להיות מודע למצבו ולעשות את כל הבדיקות הנחוצות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה