אתגר יצירה הנדסי!

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עצה?!

אולי לזה התכוונו אך לדעתי כל הספינה צריכה להיות מוחזקת על ידי חוטי ברזל כך היא לעולם לא תפתח משהו בסגנון הזה

וכנ"ל גם את הגומי,
אגב נראה לי שיספיק גומי אחד דהיינו לחתוך גומי אחד באמצעו ולתפוס אותו בשני צידי המקלות גם כך הוא יהיה מספיק חזק להנעת הספינה וגם לא לא ישבור את המקלות!!:rolleyes:

קבצים מצורפים

• מקלות 2.png
    KB 418.7 · צפיות: 13

אות לי

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י מטאלי;2168747:
אולי לזה התכוונו אך לדעתי כל הספינה צריכה להיות מוחזקת על ידי חוטי ברזל כך היא לעולם לא תפתח משהו בסגנון הזה
וכנ"ל גם את הגומי,
אגב נראה לי שיספיק גומי אחד דהיינו לחתוך גומי אחד באמצעו ולתפוס אותו בשני צידי המקלות גם כך הוא יהיה מספיק חזק להנעת הספינה וגם לא לא ישבור את המקלות!!:rolleyes:

אין לי מילים :eek:
פשוט כל הכבוד!!
זה אכן פתרון הנדסי אמיתי.
לקח לי 5 דקות להבין שזה בכלל שלנו (ברצינות)

וכל זאת, לבצע את הרעיון הזה זה מעט מסובך עם הקידוחים..

יש למה להמתין, מה שמישהי מהנדסת כאן ב'אות לי'
זו סירת מרוץ יחידה במינה..:rolleyes:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה