דיונים ואתגרים אתגר דו שבועי || עיבוד קסום

שני טויב

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אז אני מעלה משהו שונה...

לפני:
IMG_9712-מוקטן.jpg

אחרי...
פנטזיה-מוקטן.jpg

סתם התחשק לי לעשות עיבוד שונה ולהפוך את התמונה לפנטזיה...

העיקרון שהשתמשתי בו הוא משחק של הארות, הצללות, ושינוי צבעים.

נערך לאחרונה ב:

רבקי הנדלר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
משתפת בתמונה של אבטיח שצילמתי כבר לפני תקופה (ועדיין לא העלתי תמונות של הסט). זה קצת סיכון כי הפורום מורכב בעיקר מצילומי ילדים.
אז ככה : כמובן שקודם ערכתי את התמונה לטעמי. לא אהבתי את הצבעים שאהבתי אז החלפתי את הגוונים של הרקע - לתכלת וורוד , לא החלפתי דרך המסכות, אלא הוספתי שכבה ובשכבות ההתאמה בחרתי COLOR וצבעתי עם מברשת רכה של 50%. (כמובן שבחרתי קודם בכלי בחירה איפה בדיוק לצבוע).
את העשן- להרגשת הקור (כמו שפותחים מקפיא.... ) הוספתי שכבה והתאמתי לSCREEN הוספתי כמה שכבות עד שאהבתי.
מקווה שתאהבו גם .
מוקטן 2-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered 1.jpg

Esty (Blum) Yeret

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי

קבצים מצורפים

• אתגר לפני ואחרי.pdf
    5.5 MB · צפיות: 68

R.E.Y

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
:giggle:הזוכים!!!:giggle:
דבר ראשון: כל הכבוד לכל המשתתפים, המלייקים והמעודדים,
עלו כאן תמונות ממש יפות ומקוריות עם עיבודים יצירתיים במיוחד, (אי בחירה של תמונה מסויימת לא מוריד מערכה... מקווה שזה ברור...)

אז למקום השלישי:
@בלימי אפל המוכשרת, שהיטיבה לעמוד בכללי האתגר, רואים ממש כל פרט ופרט ואווירה נהדרת שנוספה לתמונה. שווה להסתכל בעיון
פרוג0.JPG
פרוג.jpg

מקום שני:
@ברכה סיטון שגרפה את מירב הלייקים מהקהל! (99 לייקים הישג מרשים;)). התמונה באמת מעוררת השתאות, במבט ראשון היא נראית מפוספסת אך העיבוד הוסיף לה נופך מיוחד וכמובן שיפר אותה בענק...
1178961-7b2e04b9d7488135f7a76b0bac3b2d4f.jpg
1178960-f306b71169cf2c9ec5572599b1236fe3.jpg

ולמקום הראשון:
@רבקי הנדלר האלופה!
תמונה בנאלית, נורמלית, ששינתה מהות וקיבלה אווירה מרעננת. שילוב הצבעים והאדים מקפיצים אותה לליגה אחרת
מוקטן 2-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered 1.jpg

ברכותיי על הזכייה:p!!! בהצלחה באתגר הבא!

רבקי הנדלר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
ברכותיי על הזכייה:p!!! בהצלחה באתגר הבא!
תודה רבה @R.E.Y .
אני מוחמאת ממש, (ובכלל לא חשבתי שהתמונה מעניינת מישהו, התמונה שוכבת אצלי במחשב כבר די הרבה זמן- סתם העליתי כי אני אוהבת תחרויות )
ולא רציתי לזכות- הזכייה מחייבת .
אבל כן- מתקדמים לאתגר הבא !!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  31  פעמים

לוח מודעות

למעלה