אשמח לקבל מידע על פרויקטים חדשים בבני ברק

הנדלניסט

משתמש פעיל
היזם אריה לב מי שבנה את הפרויקט בהשומר פינת זבוטינסקי
הוא בונה טוב ובעקרון הוא ישר רק שאם הוא יוכל להרוויח עוד שקל וייקח עוד מטר מהשטח המשותף של הבניין הוא ייקח.
עצם הפינוי בינוי בדנגור הוא קצת מפחיד בעקרון יש שם בלוק גדול של דירות שהגדילו אותם צמוד לזה יש שטח ירוק - לדעתי היזם בונה כנראה על איזה הסכם עם העירייה שהוא יוכל להשתמש בשטח ירוק בשביל הבניה כי בלי זה אני לא מצליח מספיק להבין את רווחיות הפרויקט.

א מרים

משתמש פעיל
היזם אריה לב מי שבנה את הפרויקט בהשומר פינת זבוטינסקי
הוא בונה טוב ובעקרון הוא ישר רק שאם הוא יוכל להרוויח עוד שקל וייקח עוד מטר מהשטח המשותף של הבניין הוא ייקח.
עצם הפינוי בינוי בדנגור הוא קצת מפחיד בעקרון יש שם בלוק גדול של דירות שהגדילו אותם צמוד לזה יש שטח ירוק - לדעתי היזם בונה כנראה על איזה הסכם עם העירייה שהוא יוכל להשתמש בשטח ירוק בשביל הבניה כי בלי זה אני לא מצליח מספיק להבין את רווחיות הפרויקט.
האם הקבלן נחשב אמין?
לא מזמן ברח קבלן באמצע בנייה ברחוב השניים. הפרויקט תקוע ואנשים מנסים למכור (כמעט) בכל מחיר

d&a

משתמש רשום
מישהו יודע על התכנית בניה שפורסמה
על רחוב יגאל בבני ברק??
(לא יגאל אלון!)

מי הקבלן?
באיזה מספר בית?

to

משתמש פעיל
צילום מקצועי
איפה אפשר לקבל רשימה של פרויקטים חדשים בבני ברק?

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מחפשת טלפון של קבלן בשם
מאירוביץ שבנה בגוטמכר
יש למישהו?

chayam

משתמש צעיר
מענין אותי לדעת אם בפרויקטים חדשים כמו ביגאל אלון אפשר לדלג על המתווכים
(אין שם בלעדיות מידיעה)
כי היה לי מו"מ ממש מתקדם באיזה פרויקט שנפל ממש לפני סגירת חוזה
והמתווך לי אישית רק הפריע עם כל הלחץ והחוסר עניניות (רק החמישים אלף בראש שלו)
וכמובן נפגשנו פגישה ארוכה גם עם היזם וכל המידע זה מאותו פגישה בלבד
השאלה אם יש דבר כזה פשוט לדפוק על דלת של יזם לשבת פעם פעמיים ולסגור בלי לחץ של מתווך חסר ידע וחמישים K מיותרים
תודה רבה

דאון

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מענין אותי לדעת אם בפרויקטים חדשים כמו ביגאל אלון אפשר לדלג על המתווכים
(אין שם בלעדיות מידיעה)
כי היה לי מו"מ ממש מתקדם באיזה פרויקט שנפל ממש לפני סגירת חוזה
והמתווך לי אישית רק הפריע עם כל הלחץ והחוסר עניניות (רק החמישים אלף בראש שלו)
וכמובן נפגשנו פגישה ארוכה גם עם היזם וכל המידע זה מאותו פגישה בלבד
השאלה אם יש דבר כזה פשוט לדפוק על דלת של יזם לשבת פעם פעמיים ולסגור בלי לחץ של מתווך חסר ידע וחמישים K מיותרים
תודה רבה
וודאי שאפשר רק צריך לדעת להשיג אותם

chayam

משתמש צעיר
נו.....
זה גם אני חשבתי השאלה איך אני לא מאמינה שלדפוק להם במשרד ולומר להם שלום יפה זה רלוונטי

DDESIGN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
בני ברק זה העיר היחידה בארץ, שהקבלנים משווקים דירות דרך מתווכים, זה חלק מהשחיתות של הקבלנים שם להרוויח עוד קצת דרך קומבינות עם המתווך.

פסי

משתמש רשום
בני ברק זה העיר היחידה בארץ, שהקבלנים משווקים דירות דרך מתווכים, זה חלק מהשחיתות של הקבלנים שם להרוויח עוד קצת דרך קומבינות עם המתווך.

בבני ברק בהרבה מקומות המתווכים, מתווכים את המגרש לקבלנים ודמי התיווך שלהם זה בלעדיות על מכירת הדירות.

• תודה
Reactions: C

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה