אשמח לקבל מידע על פרויקטים חדשים בבני ברק

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
יש 2 פרויקטים של פינוי בינוי בקרית הרצוג רח יגאל אלון
וגם ברח' הירקון פינת המכבים
שתיהם בבניה - קומת חניה
מה המחירים שם?

haso

משתמש פעיל
בפרויקט בהירקון המכבים סן חן משווקים
ביגאל אלון לא יודעת. אני יכולה לברר מה הטלפון של המשווק או האחראי

• תודה
Reactions: szn

דאון

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
ככל הידוע לי, הקרקעות שייכות לאנשים רבים מאוד, וכרגע יש רק קבלן אחד שמוכר דירות על הנייר.
הפרויקט בכללותו אושר להפקדה ע"י הועדה המחוזית תל אביב, ובימים הקרובים צריך להתחיל שלב הפרסום.
הקבלן הנ"ל מוכר דירות 5 חד' ב- 2.25 מ', ומתחייב למסור את הדירות עד 4 שנים.
אפשר לקבל פרטים נוספים
מי היזם?
מה המספר שלו?
תודה רבה

senorita

משתמש פעיל
נראה לי שנפל בלבול קטן. יש שני אחים יעקובזון - ישראל יעקובזון ובצלאל יעקובזון.

ישראל יעקובזון הוא יזם/קבלן מוכר בבני ברק שבנה כבר בכמה מקומות ברחבי העיר, וכרגע בונה כמה בנינים ברחוב הלוחמים בבני ברק.
בצלאל יעקובזון הוא קבלן ביצוע, שבנה בהרבה מקומות בבני ברק. [בד"כ יזם/קבלן מתקשר עם קבלן ביצוע לצורך בנית הדירות].

הפרויקט ביגאל אלון הנ"ל הוא של בצלאל יעקובזון, וזו הפעם ראשונה שבצלאל הוא גם היזם וגם קבלן הביצוע.
הוא לא היזם שם
מידיעה

C

משתמש מקצוען
ככל הידוע לי, הקרקעות שייכות לאנשים רבים מאוד, וכרגע יש רק קבלן אחד שמוכר דירות על הנייר.
הפרויקט בכללותו אושר להפקדה ע"י הועדה המחוזית תל אביב, ובימים הקרובים צריך להתחיל שלב הפרסום.

שמעתי שזה ללא ערבות בנקאית,
מה זה אומר?
הכסף בסיכון?
@ירמי וולדמן
ידוע לכם מי הקבלן/המתווך?
ואיפה בדיוק הוא בונה באיזור שלמה המלך?

חני וחיים

משתמש פעיל
הוא לא היזם שם
מידיעה
מצ"ב קישור שבו אפשר לראות שהיזם בפרויקט שברחוב יגאל אלון הוא בצלאל יעקובסון -

ומצ"ב קישור נוסף שבו אפשר לראות שהיזם בפרויקטים שברחוב הלוחמים הוא ישראל יעקובסון -

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אם יש למישהו מידע על דירות למכירה על הנייר או יד שניה באיזור שיכון ה' רמת אהרון ,אשמח לפרטים

מינוף

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
צהריים טובים

אפשר לקבל פרטים של הקבלן ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  40  פעמים

לוח מודעות

למעלה