אשמח למידע על האפשרויות למכשיר אנדרואיד פשוט, תומך כשר

ארפכשד

משתמש חדש
אני מעוניין לקנות מכשיר סלולארי 'תומך כשר' [הוי אומר, מכשיר שאינו כשר, אם עם IMEI כשר, כך שהוא מוגדר לקרוא סים כשר].

אני רוצה מכשיר שפועל על מערכת ההפעלה 'אנדרואיד' [מקובל לכנותו 'סמארטפעון'], אך שיהיה בגודל קטן משום עינא בישא.

כמובן חשוב לי שיהיה חסום בו הWIFI. אך שלא תהיה חסומה האפשרות להתקנת אפליקציות, כך שאוכל להתקין אפליקציות שאינם דורשות רשת ע"מ לפעול.

אשמח לכל מידע שיוכל לקדם אותי בעניין, לדוג' המלצות על מכשירים, פורצים, וכו' וכו'.

מישהו המליץ לי על מכשיר סמסונג הנקרא יאנג, מישהו מכיר? יודע היכן ניתן להשיגו? ומה מחירו?

תודה מראש למסייעים!

אין הכי נמי

משתמש רשום
מה זאת אומרת "אפליקציות שאינן דורשות רשת"? רוב ככל האפליקציות דורשות רשת.

אתה כנראה מתכוון לרשת כשרה.

אם כן, ממליץ לך על סמסונג יאנג של הדרן, כמו שהמליצו לך, מכשיר קטן ולא בולט לעין, עם חסימה של הרשת כך שניתן יהיה לגלוש רק עם אפליקציות כשרות בלבד.(בנקים, ניווט, וכדו)

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
מה זאת אומרת "אפליקציות שאינן דורשות רשת"? רוב ככל האפליקציות דורשות רשת.
כוונתו לאפליקציות: תפילון/סידורון, ספרי קודש, מפות אופליין (osmand), לוח שנה עברי, עורך מסמכים (wps), עריכת תמונות, המרת פורמטים, שעון מעורר ועוד ועוד, שלא דורשות כלל חיבור לרשת.

אין הכי נמי

משתמש רשום
כוונתו לאפליקציות: תפילון/סידורון, ספרי קודש, מפות אופליין (osmand), לוח שנה עברי, עורך מסמכים (wps), עריכת תמונות, המרת פורמטים, שעון מעורר ועוד ועוד, שלא דורשות כלל חיבור לרשת.
צודק. משום מה שחכתי את הקטגוריה הזאת.

YDB

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
לפרוץ את הסים (אפשרי ברמי לוי דור 3) פשוט וקל! (באזור ה50ש"ח לפריצה)

אביי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
לפרוץ את הסים (אפשרי ברמי לוי דור 3) פשוט וקל! (באזור ה50ש"ח לפריצה)
לי עלה ברמי לוי דור 3 35 ש"ח בלבד! באיזה חנות בירושלים, לא זוכר את שמה אבל זה היה ברחוב יפו (כאילו שזה יעזור למצוא אותה ברחוב הזה...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה