אשמח לחוות דעת ממומחים להצעה הזו.

טוב להודות לה'

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
ריבית קבועה3בנקצמוד מדד30שפיצר קו"ר2.75350,0001,428.84
פרים 1.224בנקלא צמוד30שפיצר קו"ר2.75350,0001,438.60
700,0002,867.44

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
ריבית קבועה3בנקצמוד מדד30שפיצר קו"ר2.75350,0001,428.84
פרים 1.224בנקלא צמוד30שפיצר קו"ר2.75350,0001,438.60
700,0002,867.44
פריים פלוס 1.2????????? וקצ ל30 שנה כזה דבר לא הייתי ממליץ. אבל השאלה העיקרית זה יועץ או לא?? אם יועץ כנראה שאין ברירות והוא בטח יודע מה שאנחנו לא יודעים.
ואם אין יועץ זה מוכיח עד כמה חייבים כזה דבר..

טוב להודות לה'

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
פריים פלוס 1.2????????? וקצ ל30 שנה כזה דבר לא הייתי ממליץ. אבל השאלה העיקרית זה יועץ או לא?? אם יועץ כנראה שאין ברירות והוא בטח יודע מה שאנחנו לא יודעים.
ואם אין יועץ זה מוכיח עד כמה חייבים כזה דבר..
זה מיועץ

מה אתה מתכוון דברים שהוא יודע בשביל לגרום לו לעשות כזה דבר ?

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
אני לא כ"כ מבין בזה...
תחכים אותי בבקשה
מה זה יחס החזר ?
יחס החזר מהכנסה:
נהלי בנק ישראל לא מאפשרים להחזיר בחודש יותר מ50% מההכנסה, והחל מ40% מסמנים את ההלוואה כסיכון הכי גבוה, ומחייבים 100% הקצאת הון, מה שאומר שבפועל אפשר להחזיר רק עד 40%, כי 100% הקצאת הון הופכת את ההלוואה ללא משתלמת כמעט בוודאות, ואכמ"ל.
מעל זה יש נוהל פנימי של הבנקים, שהם לא אוהבים לתת יחס החזר של מעל 33-35% יחס החזר (נוהל זה הינו גמיש, אני מעביר בסניפים מסויימים בקלות עד 40%).
מטבע הדברים מסלולים צמודים, הריבית הנומינלית שלהם נמוכה, מה שגורם להחזרים ראשונים נמוכים, ע"ח עליה חדה בהמשך, וממילא כשיש מצוקה ביחס החזר, יש כאלה שטוענים שעדיף לקחת מסלולים צמודים ע"מ להצליח להעביר את התיק.
רק מציין שאין זה מדרכי להגיב על עבודה של יועצים אחרים, רק הסברתי מונח חשוב בעולם המשכנתאות, לגבי התמהיל הספציפי אני מנוע מלהגיב מהטעמים שפירטתי כבר בעבר.

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אם ה מיועץ זה ככל הנראה עניין של הכנסות.או עבר קצת בעייתי.
או בעיה ברישום לא חלק.
יכול להיות הרבה סיבות.
אבל לא פייר לכתוב על תמהיל וריביות גרועות כשאני לא יודע את כל התיק..
יש מקרים שזה נקרא מצוין ורק תגיד תודה שאישרו לי.

טוב להודות לה'

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
יחס החזר מהכנסה:
נהלי בנק ישראל לא מאפשרים להחזיר בחודש יותר מ50% מההכנסה, והחל מ40% מסמנים את ההלוואה כסיכון הכי גבוה, ומחייבים 100% הקצאת הון, מה שאומר שבפועל אפשר להחזיר רק עד 40%, כי 100% הקצאת הון הופכת את ההלוואה ללא משתלמת כמעט בוודאות, ואכמ"ל.
מעל זה יש נוהל פנימי של הבנקים, שהם לא אוהבים לתת יחס החזר של מעל 33-35% יחס החזר (נוהל זה הינו גמיש, אני מעביר בסניפים מסויימים בקלות עד 40%).
מטבע הדברים מסלולים צמודים, הריבית הנומינלית שלהם נמוכה, מה שגורם להחזרים ראשונים נמוכים, ע"ח עליה חדה בהמשך, וממילא כשיש מצוקה ביחס החזר, יש כאלה שטוענים שעדיף לקחת מסלולים צמודים ע"מ להצליח להעביר את התיק.
רק מציין שאין זה מדרכי להגיב על עבודה של יועצים אחרים, רק הסברתי מונח חשוב בעולם המשכנתאות, לגבי התמהיל הספציפי אני מנוע מלהגיב מהטעמים שפירטתי כבר בעבר.
תודה על ההסבר!

בעצם אתה אומר שההחזר שאני רואה עכשיו זה רק בהתחלה
ואח"כ זה עולה בחדות ?

עד כמה יכול לעלות ההחזר החודשי (בערך כמובן) ?

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית

טוב להודות לה'

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אני ממש מתרגש מהעזרה שלכם!
כל הכבוד!

מה לדעתכם כדאי להגיד ליועץ לשנות בתמהיל ?

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה