אשמח לחוות דעתכם על המשכנתא

רוחיש

משתמש פעיל
128K משתנה צמודה 3.94%- אמור להפרע במיידי
350K קבועה לא צמודה 4.59%
450K פריים 3%
30 שנה
הכנסות 14K
דירה עולה 1,032,000 מחיר למשתכן בית שמש

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
128K משתנה צמודה 3.94%- אמור להפרע במיידי
350K קבועה לא צמודה 4.59%
450K פריים 3%
30 שנה
הכנסות 14K
דירה עולה 1,032,000 מחיר למשתכן בית שמש
לא מכיר את כל הנתונים, אבל נראה שניתן לשפר משמעותית.

רוחיש

משתמש פעיל
900K משכנתא על דירה ששוה בשוק כ-1,800K זה יותר מ-45% לא ? בפרט שהשמאות היא פחות

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
900K משכנתא על דירה ששוה בשוק כ-1,800K זה יותר מ-45% לא ? בפרט שהשמאות היא פחות
לכן רשמתי אזור.
עשיתי חשבון שאם מחיר חוזה הוא כמיליון, ואנשי מחיר למשתכן בבית שמש שכבר אוחזים בשלב המשכנתא הם עוד מאזורי ה8,000 למטר שהדירה שווה מעל 2 מיליון, אבל ייתכן שטעיתי, הכל היה על בסיס חישוב לא נתונים.

רוחיש

משתמש פעיל
לכן רשמתי אזור.
עשיתי חשבון שאם מחיר חוזה הוא כמיליון, ואנשי מחיר למשתכן בבית שמש שכבר אוחזים בשלב המשכנתא הם עוד מאזורי ה8,000 למטר שהדירה שווה מעל 2 מיליון, אבל ייתכן שטעיתי, הכל היה על בסיס חישוב לא נתונים.
מבקרה שזה לא 45%- אתה עדיין חושב שניתן לשפר ?
תודה

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום

רוחיש

משתמש פעיל
סתם עוד נושא מעניין:
ממה שנראה לי כמעט כל מי שמעלה הצעת משכנתא אומרים לו שניתן לשפר, נדיר שאומרים שההצעה טובה,
זה באמת כך ? נשמע שאי אפשר לסמוך על יועצי משכנתאות כי תמיד יועץ אחר ישיג טוב יותר
נכון שאין הכרות מלאה עם התיק של מעלה ההצעה אבל עדיין
שואלת באמת כדי לדעת האם אני יכולה לסמוך על היועץ שלי שטוען שהריביות לעיל מאד טובות ואין לי נתונים מיוחדים מאד בתיק

תמר ברנשטיין

מאסטרית בעיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
סתם עוד נושא מעניין:
ממה שנראה לי כמעט כל מי שמעלה הצעת משכנתא אומרים לו שניתן לשפר, נדיר שאומרים שההצעה טובה,
זה באמת כך ? נשמע שאי אפשר לסמוך על יועצי משכנתאות כי תמיד יועץ אחר ישיג טוב יותר
שואלת באמת כדי לדעת האם אני יכולה לסמוך על היועץ שלי שטוען שהריביות לעיל מאד טובות ואין לי נתונים מיוחדים מאד בתיק
אני לא יועץ, אבל מהקצת היכרות שיש לי עם השוק אני יכול להצטרף לדברי היועצים המומחים שפה, ולומר שיש בהחלט משכנתאות טובות וזולות מאלו.

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
סתם עוד נושא מעניין:
אני יכולה גם לשים לך הכל משתנות צמודות וכמובן שהריביות יהיו זולות יותר ,כי ככה זה.
ולצחוק כל הדרך הביתה..
אבל כמובן שלא אעשה את זה, כי משכנתא אמורה להיות מותאמת באופן מדוייק לנתונים שלכם היום ומחר .
וריביות זה לא הכל! לא!
חבל שתפלי בזה.
אז אם יועץ מבטיח לך ריביות אפס או קרוב לזה, תבדקי מה הולך שם..

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
סתם עוד נושא מעניין:
המטרה שלי לא פרסום פה. ולכן אף פעם לא תראו אותי אומר אני יביא יותר טוב, אבל בהחלט אומרים לך מה אפשר להשיג בערך. כמובן בתיק ללא בעייתיות וכו'..
ולכן אני לא יגיד מה אני יכול לתת ממש. אבל כן יש לי שירות שאומר ללקוח אני מביא לך כך וכך, ללא התחייבות עדיין.

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
סתם עוד נושא מעניין:
אם א"א לסמוך על יועצי משכנתאות, אז על תסמכו על היועצים פה שאומרים שאפשר להשיג טוב יותר.
לאחר שהפרכתי את המסקנא שהגעתם אגיד מה אני חושב שצריכה להיות המסקנא:
תתחילו להקשיב לי, ולהבין שכל מקרה לגופו, וכל חוות הדעת שלי פה יוצאות מנקודת הנחה שאין כאן עבודה של איש מקצוע.
וסתם בשביל ההגינות, בקשתי שטוחה, תפסיקו להטעות אותי, ידוע לכל מי שמסתובב כאן בפורום (ואני מניח שאתם מסתובבים, לפי הנתונים הסטטיסטיים שהבאתם לגבי חוות הדעת) שאני לא מחווה דעה על עבודה של יועץ אחר, ואף נפתח על זה אשכול שלם בעבר (מצו"ב), גם אם אתם לא מסכימים זה לא הגון להפיל אותי בפח, נא לרשום לקחתי יועץ וזה מה שהוא הביא, מה דעתכם? יכול להיות שיש כאן יועצים שיביעו דעה (יש כאן יותר יועצים ממה שאתם חושבים, גם אני הופתעתי שפתחתי פורום סגור ליועצים בלבד).

חמדה יקרה

משתמש מקצוען
אני יכולה גם לשים לך הכל משתנות צמודות וכמובן שהריביות יהיו זולות יותר ,כי ככה זה.
ולצחוק כל הדרך הביתה..
אבל כמובן שלא אעשה את זה, כי משכנתא אמורה להיות מותאמת באופן מדוייק לנתונים שלכם היום ומחר .
וריביות זה לא הכל! לא!
חבל שתפלי בזה.
אז אם יועץ מבטיח לך ריביות אפס או קרוב לזה, תבדקי מה הולך שם..
המסלול משתנה צמודה אמור להפרע במידי

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה