עזרה אשמח להמלצה ממי שמשתמשת בכיריים זכוכית סאוטר 7600-צרפתי תמונה

אני4321

משתמש רשום
אני לקראת קניה של כיריים סאוטר-זכוכית שחורה. דגם 7600. שמעתי שהיא הדגם המוצלח שלהם. מקורי (גרמני).
אשמח מאוד לשמוע המלצה (או דיס) ממי שרכשה ומשתמשת בהם.
האם המבערים מספיק יציבים לסירים?
האם הלהבה הקטנה מספיק קטנה למקרים שצריך אש מאוד מאוד נמוכה?
והמצתים איכותיים?
תודה רבה!!!
כיריים.jpg

A052

משתמש סופר מקצוען
לא מכיר בכלל, אבל שמעתי על כיריים זכוכית שהתנפצו לרסיסים, אולי כדאי גם להכניס לשיקולים.

SN

משתמש מקצוען
יש לי כיריים סאוטר זכוכית שחורה, לא זוכרת איזה דגם אבל זה די דומה רק שאצלי החצובות הם יציקה (נראה לי זה דגם אחד מעל)

קניתי לפני שנתיים
בגדול אני מרוצה, לא מצאתי משהו בעייתי
בתחילה היתה בעיה עם הכפתורים שהאש לא היתה נתפסת אבל בא טכנאי וסידר לי משהו בכפתורים ומאז אין בעיות.
לגבי החצובות (אצלי זה יציקה), הקטנות פחות יציבות, בסירים אין בעיות אבל במחבת שהידית קצת כבדה לפעמים נופל לצד (לא משהו רציני, התרגלתי לשים באמצע)

הזכוכית מאד יפה, כיף לנקות את זה (עם סנו קליר) ועושה מראה מבריק ויפה.
מקרים של זכוכית שמתנפצת שמעתי רק לגבי הפלטה, שאי אפשר לשים על זה פלטה אלומיניום מחשש שיתנפץ מהחום, מעבר לזה אין סיבה שיתנפץ.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה