אשמח לברר בענין הצטרפות להסתדרות המורים..

מעט מן האור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
למשל המצטרף למנוי שמורות הטבע דרך אשמורת משלם כמעט חצי ממה שמשלם לקוח רגיל. מה שמהוה חיסכון אדיר לציבור שלנו.
מצער שארגון המורים של אגו''י שגובה כסף כל חודש ממשכורתינו לא דואג מינימילית לכלום...

HODAYAK

משתמש חדש
הפקות ואירועים
בס"ד
אני מורה כ15 שנה בחינוך העצמאי.
1. רשת החינוך העצמאי אינה כופה כלל להיות חברה בהסתדרות שלהם! אין לה שום דרך לדעת באיזה אירגון את חברה!
2. לא חייבים להיות חברים באירגון כל שהוא!
3. שנים הייתי חברה בהסתדרות המורים החרדית עד שעברתי לכללית כשהייתה לנו בעיה רצינית , כל המורות התחננו להסתדרות המורים החרדית שתעזור להם עד שהיא הסכימה להסתכל אליהם והייתה מוגבלת מאוד בכוחה , אני הרגשתי בטוחה יותר מכולם וכשפניתי להסתדרות הכללית הם באמת עזרו וסייעו במה שצריך ועם כל העצמה!
4. יש להסתדרות הכללית הטבות שוות ומשתלמות בהחלט (נכון שאין מספיק לחרדים!) ביטוח שכנתא/רכב/שיניים , אטרקציות ונופש משתלמים!
5. טוב שהנושא הזה צף ועולה, לא יתכן שאלפי מורות חברות בהסתדרות החרדית ואפילו הטבה אחת אין!!!!
6.הלוואי שיקם גוף חרדי חיצוני שיאגד את כל המורום/המורות של המגזר החרדי מגיע לנו שיכבדו את זכויותינו!

gs

משתמש פעיל
מה זה הסתדרות המורים החרדית?
אני חברה כמו רוב חברותי בהסתדרות המורי של אגודת ישראל ואין שום תועלת מזה!
אנחנו רוצות לעבור - השאלה לאן? ואיך עושים את זה.
נשמח לשמוע

איגוד הגננות

משתמש פעיל
אנו עובדים על גוף.
זה נעצר לפני הקורונה.
ובימים הקרובים יצא בעז"ה לפועל.

בעבר איגדנו דרך גופים כללים, אבל לצערנו המצב לא היה יותר טוב, בעדינות נאמר גם שם צריך לשבור כמה חומות ואינטרסים....

העיקרון שיהיה בעז"ה שזה יהיה שייך לעובדים ויהיה בחירות חשאיות כל שנה.

חי 523

משתמש פעיל
תכלס
האם למורות בחינוך העצמאי שמאוגדות דרך הסתדרות המורים הכללית, קיבלו בגלל זה הטבות והגדלה במשכורת אחרי ההסכמים או שהיות וזה החינוך העצמאי אז פשוט אין כלום!!?????
????

ידידים

משתמש פעיל
אנו עובדים על גוף.
זה נעצר לפני הקורונה.
ובימים הקרובים יצא בעז"ה לפועל.

בעבר איגדנו דרך גופים כללים, אבל לצערנו המצב לא היה יותר טוב, בעדינות נאמר גם שם צריך לשבור כמה חומות ואינטרסים....

העיקרון שיהיה בעז"ה שזה יהיה שייך לעובדים ויהיה בחירות חשאיות כל שנה.
לגננות או גם למורות ?

A052

משתמש סופר מקצוען
תכלס
האם למורות בחינוך העצמאי שמאוגדות דרך הסתדרות המורים הכללית, קיבלו בגלל זה הטבות והגדלה במשכורת אחרי ההסכמים או שהיות וזה החינוך העצמאי אז פשוט אין כלום!!?????
????
הסתדרות המורים לא משלמת משכורות, היא רק דואגת למשכורות מהמעסיק.

בהסכם האחרון היא דאגה אך ורק למי שמועסק דרך משרד החינוך במתכונת אופק חדש.
ולכן זה לא יעזור (אולי קצת מאד) למי שעובד בחינוה"ע, למרות שהוא מאוגד בהסתדרות.

איגוד הגננות

משתמש פעיל
לגננות או גם למורות ?
לגננות וסיעות. (אי אפשר הכל ביחד...)
אגב סייעות זה פשוט מזעזע.
אין תחום דומה שעובדת מקבלת מינימום גם אחרי 20 שנה
עובדות מאכילות משפחה עם 3000 ש"ח....
צריך להסיר את החרפה הזאת ממחננו

חיננית

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
3. שנים הייתי חברה בהסתדרות המורים החרדית עד שעברתי לכללית כשהייתה לנו בעיה רצינית , כל המורות התחננו להסתדרות המורים החרדית שתעזור להם עד שהיא הסכימה להסתכל אליהם והייתה מוגבלת מאוד בכוחה , אני הרגשתי בטוחה יותר מכולם וכשפניתי להסתדרות הכללית הם באמת עזרו וסייעו במה שצריך ועם כל העצמה!

תכלס
????

הסתדרות המורים לא משלמת משכורות, היא רק דואגת למשכורות מהמעסיק.

בהסכם האחרון היא דאגה אך ורק למי שמועסק דרך משרד החינוך במתכונת אופק חדש.
ולכן זה לא יעזור (אולי קצת מאד) למי שעובד בחינוה"ע, למרות שהוא מאוגד בהסתדרות.
משיחה עם נציגת הסתדרות המורים- למורות בחינוה''ע אין אפשרות להיכנס כחברה בהסתדרות!!!!
@HODAYAK
אשמח לשמוע איך הצטרפות

יעקב שלם

משתמש חדש
ברשת מעיין החינוך הצטרפו לאחרונה להסתדרות
מה זה אומר
זה במקום הסתדרות המורים
או במקביל?

איש יין

משתמש חדש
עובדי הרשת בני יוסף אפשר להרשם למועדון ביחד בשבלך של הסתדרות הכללית יש שם הרבה הטבות שוות צריך גם כרטיס אשראי שלהם.

מנטור

משתמש פעיל
ככל הידוע לי שבהסתדרות מורי אגודת ישראל יש הלואה לחתונות על סך 6000$ ללא ריבית
אשמח לדעת האם זה קיים גם בהסתדרות הכללית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  36  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה