עזרה אשל רהיטים

מצב
הנושא נעול.

פרוסטיץ

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
זה נכון
אבל נשמע לי מוזר סטטיסטיקה שכל המקרים של הבעיות קרו אצלי
היה כל כך הרבה פשלות וההתיחסות של בעל המקום (עד שמצליחים לתפוס אותו...)
היא הזדהות במילים ואז כשהוא קולט שהוא אמור לפצות על מה שקרה ולהוציא כסף
הוא מורח אותך ואז פשוט מנתק קשר
פשוט זוועה
זול שווה זול
האמת שאני רכשתי שם ארון חדר שינה ואני מאוכזב
אבל מצד שני יש אנשים שמאוד נהנו מהרהיטים שלהם...

HILEL1

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
באופן אישי ריהטנו שם את רוב הבית וגם שמעתי חאנשים נוספים שמאד מרוצים גם מהרהיטים עצמם וגם מהשירות של אשל רהיטים

הברכה והשלו

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
לגבי אשל רהיטים
אודה אם יש דיס-המלצות שישלחו לי למייל
b0504151649 בג'ימייל

hgec3345

משתמש חדש
ממליץ לך מאד מאד לנסות גם חנות ברמות טיב הרהיט בירושלים מנסיון של המון חברים שבררנו שם יש יותר שירות ומחיר שווה ממש דומה ויש להם מבחר יותר רציני ברוב הדברים 0527673436 בהצלחה

נפטון

משתמש פעיל
פשוט חבל לבזבז זמן למי שלא עונה לכם המלצה לכו לרמות יש להם מבחר ענק כל האפשרויות גם יותר זולים מכל חנות שהיינו בתחום והם אמינים שירות מיוחד ממליצה מאד 0527673436
גילוי נאות? משו? אנשים מסתמכים על המלצות פה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה