דרוש מידע אשכול שנמחק

מצב
הנושא נעול.

ספרים מ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
כל מילה נכונה.
אך לא באשכול כאוב שמדבר על הנושא מהצד ההפוך...
(לעניות דעתי)
סורי, אולי באמת זה לא האשכול המתאים כאן
עלול להיות כמו לדרוך על היבלת ח"ו, ובודאי זו לא המטרה.
זה פשוט קפץ לי עכשיו אחרי אין ספור אשכולות ודיונים על הדברים האלה.
כאילו אין עוד חיים, וכאילו האנשים לא עובדים ועסוקים....

תילי5565

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שכולם יפסידו?
בכל פורום חרדי נורמלי (ע"ע אוצר החכמה ועוד) יש גם את הדלת האחורית של "איש את רעהו", והוא טוב ומועיל פעמים רבות.
כל זמן שהוא בגבול.
כשהוא עובר את גבול הטעם הטוב ואנשים מבלים בו בשעות... מחליפים חוויות וכו'. זה כבר ממש לא זה.
ושוב, אפשר לחלוק, לא בא לקבוע דעה.
רק אומר מה שמרגיש לי כאן.
מתכונים זה איש את רעהו הנקי ביותר... אולי לא תחום התעניינות גברית, אבל בהחלט עזרה בסיסית לנשים רבות.

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
טוב. תנו לי רגע קט לנגב את שאריות העגבניות שנזרקו לעברי...

זהו. הנה. שתיתי גם כוס מים ואני כשיר לתגובה רשמית :p:

מצאתי את האשכול המדובר של העני.
כולם מכירים את העני לדעתי זאת המחיקה הינה בטעות.
או טעות של שיקול דעת, או טעות אחרת. אבדוק מול המנהל שמחק.

שחזרתי בהצלחה.
תודה על הטיפול בענין.

חבל שכשיש בעיות מטפלים נקודתית ולא יסודי.
אז לא לכולם קוראים העני, ולא כולם אנשים כל כך מיוחדים, נו אז מה, אם לא פתחתי אשכול בעקבות אשכול שנמחק אז אין לי טעם חמוץ בפה?!

מילקשייקית

משתמש מקצוען
טוב, התעוררתי, ולדעתי שיקול הדעת של מחיקת האשכול היה אמממ....שאנשים התגרו מהתמונה, שמעו דפיקות מהמחשב מכל בית שלישי - כי זה היה נראה כל כך חי ומוחשי - אז רצו רק לטעום...:D
ולגבי מחיקת האשכולות:
אנחנו צריכים להבין - שבסך הכול עושים לנו כאן טובה! טובה גדולה מאד, הייתי מגדילה ואומרת אפילו טובה ענקית!
אז דבר ראשון להודות, ושוב להודות (ושוב, ושוב, ושוב*1000).
ועוד דבר - לחזק את ידי ההנהלה על עליית הרמה המופלגת, על השינוי הרוחני לטובה, ובכלל.
לגבי
תסלחו לי, אבל הכפיות טובה של הניקים כאן היא משהו נורא! אז מה אם מחקו לכם אשכול. פרוג הוא אתר פרטי, ויש בו כללים, ולא עמדתם בהם אז מחקו לכם. זה הכל.
לפעמים נראה שהתקבצו לפורום הזה אוסף של אנשים משועממים, שרק מחפשים על מה לקטר.
הנהלת האתר עושה לילות כימים כדי לתת לכולנו מענה מקצועי ויעיל, אבל לממורמרים האלה יש טענות. רק טענות יש להם, כל היום. במקום להגיד תודה, הם מתלוננים.
מנהל מתנדב ישב בלילה על חשבון זמנו הפרטי, ועשה כל שביכולתו לשמור על תומתם של הגולשים ועל טוהר האתר, והם מתלוננים.
ובזאת באתי לחזק את ידי המנהלים הנכבדים, שימשיכו במלאכת הקודש שלהם.
זה לא סותר!
בן אדם הלך לגמ"ח של אממממ.... תבלינים, אוקיי, זה בחינם, הוא מבקש פלפל שחור - עדיין הוא רוצה שאם יש סרוב עלום כלשהוא יסבירו לו את זה בצורה מכובדת. חייבים לול? לא. הוא משלם להם? לא. אבל עדיין, בל נשכח שהוא בן אדם, שבטבעו לא רק לא אוהב שעושים לו טובות אלא זקוק אלמנטרית לכבוד עצמי.
אינני באה בטענות כלל להנהלה הנכבדה שדווקא את דבריה עושה בצורה כמעט מושלמת של כבוד, לא נערער או נהרהר על זכותה המלאה למחוק (גם ככל העולה על רוחה, נגיד אם הנושא משעמם אותם...אבל למרות הפרבילגיה של היד על ההדק הם מוחקים רק מה שמוריד את הרמה, ועל כך השבח!).
כן נבקש (לא נדרוש, או נקצוף, או נודיע חד משמעית, אלא נבקש, נפציר ואגזימה שאומר שנתחנן) שכאשר מוחקים - נשמח אם יודיעו לנו בצורה מכובדת (כמו רוב הפעמים) מה הסיבה, וננצל את זכות עד עשירית המלכות לבקש אולי ערעור חוזר (שיערך כמובן בפרטי למנהלים!).
ואגב @רותי קפלר אנחנו סופר-מודים! זה שיש כמה שטענות הפכו לשם השני שלהם - לא הופך את כולן לכאלה! להפך, אם תספרי אחד על אחד תראי שהאחוז הזה מועט באופן משמעותי לעומת המודים!
יום נעים.

nicky

משתמש מקצוען
עוד נקודה שכדאי אולי להאיר -

רבים מהמצדדים במחיקות טוענים שהפורום הוקם לצרכי עבודה, ולעתים מרוב שאלות בקשות והגיגים כבר 'לא מוצאים דברים שקשורים לעבודה'.
חשבתם פעם שאולי יש עוד פורמטים של עבודה שלא מוכרים לכם? שלאנשים (או נשים) יש צרכים מקצועיים שאולי אתם בעבודה שלכם לא נתקלים בהם?
ואולי לכם זה נראה כמו פוסט של משועמם או שאלה חסרת תוחלת, אבל בפועל יש שם מאחורה צורך מקצועי אמיתי.

אפילו אני הקטנה, לדוג', מוצאת את עצמי המון פעמים לצורך העבודה שלי כנזקקת לדעת ההמונים בנושא מסוים. וכן, זה ממש צורך מקצועי.
בלי לשמוע מה יש ליושבי פרוג לומר על נושא מסוים - זה לא יעבור. בשיא הרצינות!
ופה זה המקום היחידי שאני יכולה למצוא דעות של כ"כ הרבה אנשים שמייצגים את הציבור החרדי על כל גווניו, (בלי לשלם על כך 20,000 ש"ח לחברת סקרים על כל שאלה קטנה..)

(וזה עוד בלי לדבר על זה שגם עזרה הדדית יכולה לבוא לפעמים בצורות שלא חשבתם עליהן.
לפעמים עזרה הדדית זה לתת מקום לצורך של אנשים מסוימים לשפוך את ליבם, לקבל עצה מצדדים שפחות מוכרים להם (כי את מה שאמא/הגיסה אומרות הן כבר שמעו מספיק...) לתת לבנאדם פלטפורמה לשתף שאין לו בשום מקום אחר.)

ודרך אגב, אני לחלוטין לא מתנגדת למחיקות נדרשות, על פוסטים שעוסקים בנושאים לא מתאימים. בכל אופן - פורום ציבורי צריך להתאים את עצמו לרמת הסינון הכי גבוהה של הציבור.
(בדומה לאיך שקבוצת הולכים מתקדמת בקצב של האדם הכי איטי בה.)

אבל תפתחו לפעמים ת'ראש, לפעמים דברים שלא מתפרשים אצלכם כעזרה הדדית / מקצועית - לאחרים זו העזרה הכי גדולה שאפשר.

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
אם זה היה מטרתם היו פשוט מסירים את פורום איש את רעהו
אתם לא מבינים את המצב. אה?

לא מעט אני מתלבט עם עצמי האם להשאיר את איש את רעהו, ויום אחד מרבית הגולשים כאן, (כל המסוננים) יישארו ללא אתר פרוג בכלל... למרות השקעותם בפרסום תיקיות העבודה שלהם, קשרי לקוחות וכו'.
או שאסיר את הפורום הזה. ולפחות ישאר האתר.

אני אולי מנהל האתר, אבל עדיין לא מנהל את החברה החרדית כולה (רעיון דווקא), את חברות הסינון, את רמת הפרגון של אלו הצרים עין למיזם אתר פרוג והבנת הצורך המתבקש לאתר כזה אצל כלהנוגעים בדבר וכו'

בקיצר, המבין יבין.

ירחמיאלל

משתמש צעיר
ויום אחד מרבית הגולשים כאן, (כל המסוננים) יישארו ללא אתר פרוג בכלל... למרות השקעותם בפרסום תיקיות העבודה שלהם, קשרי לקוחות וכו'.
בדיוק חשבתי על זה.
מה יעזור לכולכם אם יהיה קיים באנשהו פורום נחמד שיש בו המון אשכולות מכל סוגי העזרה ההדדית, שום אשכול לא ימחק, אף אחד לא יעלב, אבל אנחנו (אתרוג, נתיב וכו') לא נוכל לגלוש בו?
כל כך מסובך להבין שאם לא נעמד בכללים הקשוחים הנ"ל, הפורום הזה יחסם?

שרלוט

משתמש סופר מקצוען
כן נבקש (לא נדרוש, או נקצוף, או נודיע חד משמעית, אלא נבקש, נפציר ואגזימה שאומר שנתחנן) שכאשר מוחקים - נשמח אם יודיעו לנו בצורה מכובדת (כמו רוב הפעמים) מה הסיבה, וננצל את זכות עד עשירית המלכות לבקש אולי ערעור חוזר (שיערך כמובן בפרטי למנהלים!).
צודקת מאד.
אני חושבת שאם שואלים בצורה מכובדת מדוע התגובה נמחקה- הם עונים.
לי אישית כך קרה, מחקו את תגובתי (על הספר רוח גדולה וחזק) שמתי לב שמכל האשכול
הם הוציאו את ההודעה שלי יחד עם אלו שענו לי.
שאלתי אותם מעל גבי הפורום מדוע הם עשו כך- וקבלתי תשובה מהמנהל שמחק
מדוע לדעתו היה ראוי ונכון למחוק.
זה היה מאד לעניין, מאד מכבד את המנהל, את הפורום ואת הניקים.
עצם העובדה שמחקו לי כבר לא היה אכפת לי כי ברגע שמקבלים תשובה זה נראה אחרת.

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
ברור שזה טעות
אין שום הגיון למחוק כזה אשכול
חבל שאנשים יורדים על ההנהלה בלי קשר.
הֱוֵי מִתְפַּלֵּל בִשְׁלוֹמָהּ שֶׁל מַלְכוּת, שֶׁאִלְמָלֵא מוֹרָאָהּ, אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ חַיִּים בְּלָעוֹ.

תנו כבוד להנהלה, ק.ג.ב, רוסיה... די באמת

- כותבת אחת שמחקו לה בעבר הרבה אשכולות ובראיה לאחור מודה על זה -

לבן

משתמש סופר מקצוען
אתם לא מבינים את המצב. אה?

לא מעט אני מתלבט עם עצמי האם להשאיר את איש את רעהו, ויום אחד מרבית הגולשים כאן, (כל המסוננים) יישארו ללא אתר פרוג בכלל... למרות השקעותם בפרסום תיקיות העבודה שלהם, קשרי לקוחות וכו'.
או שאסיר את הפורום הזה. ולפחות ישאר האתר.

אני אולי מנהל האתר, אבל עדיין לא מנהל את החברה החרדית כולה (רעיון דווקא), את חברות הסינון, את רמת הפרגון של אלו הצרים עין למיזם אתר פרוג והבנת הצורך המתבקש לאתר כזה אצל כלהנוגעים בדבר וכו'

בקיצר, המבין יבין.

מעניין מה שקורה כאן.

אני אישית עזבתי את איש את רעהו בעקבות רמת השיח שמאד התדרדרה ועומס פטפטת ומשתמשת רק בפורום המקצועי שמסייע לי בעבודה.

לדעתי הנושא העיקרי זה לא הפיקוח על רמת השיח ומחיקת אשכולות, אלא סינון יתר של המשתמשים מראש. קרי = להעלות את רמת הקושי להכנס ולהרשם מראש לאתר על ידי סינון מקצועי מקיף, ומעקב אחרי ההודעות הראשונות של כל ניק. שיהיה ברמה כזאת שאף ילדה בת 14 לא תוכל להקים לעצמה ניק.

המציאות היא שהיום נכנסים כאן ניקים בקצב מסחרר, אין כמעט חסימה של ניקים שכותבים שטויות רק כשזה מגיע לרמה בלתי נסבלת, ובמקום זה משתמשים במחיקת אשכול שלם או בנעילה. בעייני לפחות הרבה יותר קל לנפות את הניקים הבעיתיים שסוחפים כל אשכול למחוזות לא צפויים, ששואלים שאלות מתגרות ופותחים אשכולות שברור שכל מטרתם ליצור שיח מתלהם או סתם סערת רוחות, מאשר לנעול ולמחוק אשכולות שלמים. (סתם דוגמא שעולה לי עכשיו- הייתה ניקית ספציפית שהיה לה חשבון שכל ההודעות בו היו נגד סופרת מסויימת, בכל אשכול על הספרים שלה היא הייתה קמה מהשינה הויטרואלית ומתחילה להסית ולהשמיץ עד שהאשכול היה ננעל. בעיניי קל ויעיל יותר לחסום את הניקית הזאת מאשר למחוק ולמחוק בלי גבול).

מילקשייקית

משתמש מקצוען
מעניין מה שקורה כאן.

אני אישית עזבתי את איש את רעהו בעקבות רמת השיח שמאד התדרדרה ועומס פטפטת ומשתמשת רק בפורום המקצועי שמסייע לי בעבודה.

לדעתי הנושא העיקרי זה לא הפיקוח על רמת השיח ומחיקת אשכולות, אלא סינון יתר של המשתמשים מראש. קרי = להעלות את רמת הקושי להכנס ולהרשם מראש לאתר על ידי סינון מקצועי מקיף, ומעקב אחרי ההודעות הראשונות של כל ניק. שיהיה ברמה כזאת שאף ילדה בת 14 לא תוכל להקים לעצמה ניק.

המציאות היא שהיום נכנסים כאן ניקים בקצב מסחרר, אין כמעט חסימה של ניקים שכותבים שטויות רק כשזה מגיע לרמה בלתי נסבלת, ובמקום זה משתמשים במחיקת אשכול שלם או בנעילה. בעייני לפחות הרבה יותר קל לנפות את הניקים הבעיתיים שסוחפים כל אשכול למחוזות לא צפויים, ששואלים שאלות מתגרות ופותחים אשכולות שברור שכל מטרתם ליצור שיח מתלהם או סתם סערת רוחות, מאשר לנעול ולמחוק אשכולות שלמים. (סתם דוגמא שעולה לי עכשיו- הייתה ניקית ספציפית שהיה לה חשבון שכל ההודעות בו היו נגד סופרת מסויימת, בכל אשכול על הספרים שלה היא הייתה קמה מהשינה הויטרואלית ומתחילה להסית ולהשמיץ עד שהאשכול היה ננעל. בעיניי קל ויעיל יותר לחסום את הניקית הזאת מאשר למחוק ולמחוק בלי גבול).
מעליב.:(

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
מעניין מה שקורה כאן.

זה לגמרי לא נכון.

כבר תקופה שבשביל לכתוב כאן צריך להיות חבר בקהילה מקצועית (שלהתקבל לשם יש סינון מקצועי, כידוע)

או לאחר תקופת צינון של חודשיים, כדי למנוע פתיחת ניקים מתלהבים.

דווקא הדבר הזה תוקן, ורואים תוצאות ברוכות וברורות בשטח.
חיים

מילקשייקית

משתמש מקצוען
זה לגמרי לא נכון.

כבר תקופה שבשביל לכתוב כאן צריך להיות חבר בקהילה מקצועית (שלהתקבל לשם יש סינון מקצועי, כידוע)

חיים
מה שצודק - צודק.
ומי שצודק - צודק.

יוסף שחק

משתמש סופר מקצוען
אשכול אחד שנמחק בטעות, בעל האתר מגיב שוב ושוב שהוא בודק , ובסוף הוא מחזיר את האשכול וכמעט מתנצל,
לדעתי מה שרואים כאן זה סופר התחשבות ושרות ,
לא הבנתי את הקיטורים כאן, אני רואה הכל הפוך.

פדואלה

משתמש סופר מקצוען
זה לגמרי לא נכון.

חיים
בלי קשר לכל מה שניתן להודות כאן, ויש הרבה על מה.

לא יודעת למה, אבל כשניקית מצהירה על עצמה שהיא בת 14 וטטית ולא טתית..., ומגיבה בהתלהבות:"נו, חברה! איפה הרעיונות המשפריצים שלכם?!..."
לי זה עושה הרגשה של חוסר סינון מוחלט!
ולא משנה לאיזה קהילה היא צורפה, או כמה זמן היא שהתה עד שהחלה לכתוב באא"ר.

לבן

משתמש סופר מקצוען
זה לגמרי לא נכון.

חיים

יש כאן עדיין ניקים שמצליחים להגיב יום אחרי פתיחת הניק.
ויש עדיין ניקים שכותבים רק שטויות.
ויש עדיין שמצהירים שהם בני ארבע עשרה

רק אומרת.
אני בכל אופן לא מתכוונת לחזור לכאן בגלל השיח, הפורום המקצועי נהדר ומספק אותי. תודה גדולה עליו ועל האפשרות להתמקצע בחינם ובקלות.

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
ש כאן עדיין ניקים שמצליחים להגיב יום אחרי פתיחת הניק.
ויש עדיין ניקים שכותבים רק שטויות.
ויש עדיין שמצהירים שהם בני ארבע עשרה

ברור שיש 'שאריות' של משתמשים כאלו ואחרים. ברור שיש עדיין עבודה ותמיד יהיה עם כמות המשתמשים הרחבה כאן.

יחד עם זאת, המצב מאד מאד השתפר. גם ברמת איכות המשתמשים וגם ברמת התוכן ב"ה.

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
לבן, היית אחת הניקיות המענינות שאהבתי לקרוא
חבל שנעלמת
טוב לראות אותך ואפילו להבזק

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  34  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה