מידע שימושי אשכול רשימות תפוצה מקצועיות - יש לכם מדריך/קורס/תפוצת ידע מקצועי לשתף בחינם ?

תמי רוטנברג

לכל אחת עיצוב מושלם משלה
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כל מי שמחזיק תיבת מייל
וכל שכן מי שפתח רשימת תפוצה
מכיר את המושג מדריך חינמי

כל בעל מקצוע שרוצה לשווק את עצמו פותח רשימת תפוצה, ובה הוא מעלה תכנים מקצועיים בנושא שלו
והוא משתמש בטריגר של מדריך/קורס וכו' כדי שאנשים ירצו לקבל ממנו את הידע ויצטרפו לתפוצה.

למעשה ישנם כאלה שהופכים בסוף התהליך ללקוחות,
אך רבים הרבה יותר שנהנים מהמידע החינמי, וזה מספיק להם.
וזה בסדר גמור,
אני מכירה איש עסקים בעל נסיון רב שמקדיש ערב בשבוע לפגישות יעוץ בחינם למי שאינו עשיר, בתחומי הבנתו - שזה השקעות ועסקים.

לי אין את היכולת הזו, כך שמבחינתי, כשאני כותבת תוכן, זו הזדמנות לתת.
ברור שאשמח שאנשים יהיו לקוחות שלי, ואני באמת מקווה שכל מי שצריך, מתוך היכרות עם הידע שלי אכן יבחר לשכור את שירותי המקצועיים בסופו של דבר.
אבל אני גם מאוד שמחה לתת תוכן בעל ערך, ולחסוך לאנשים כסף, זמן, או סתם לעשות להם טוב על הלב.
זו גמילות חסדים, ובלי להשקיע בה זמן מיוחד, כי זה זמן שמשקיעים גם כך בהליך שיווקי.
כל מה שנדרש זה פשוט לשמוח, ולתת ידע מכל הלב
אני חושבת שאני משקפת בהשקפה זו את כולם פה בפרוג

מכאן אני קוראת לכל בעלי המדריכים/קורסים/תפוצה מקצועית
שתפו כאן את הפרטים,
איזה תוכן בעל ערך אתם נותנים, ואיך מקבלים אותו

תודה ובהצלחה!

תמי רוטנברג

לכל אחת עיצוב מושלם משלה
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אז אהיה הראשונה -
התוכן שלי הוא בנושאי תכנון אדריכלי, עיצוב פנים, ותהליכי שיפוץ
אני אוהבת לתפוס נושא מתחום עיסוקי ולתת עליו סקירה, וכן לסקור הליכי שיפוץ שאני מלווה ולתת מתוכם טיפים להגיע לתוצאה טובה מבחינה תכנונית, עיצובית וגם כספית.
השתדלתי לשלוח מאמר פעם בשבועיים. ולאחרונה, עקב קבלת במה מכובדת למאמרים (ובהזדמנות זו אני מודה להידברות) , זה הפך לשבועי.
הנה המאמר האחרון שנשלח (מי שרוצה להצטרף מוזמן בשמחה! יש שם קישור)

את זמן הקורונה ניצלתי כדי לבנות קורס יחודי לתכנון ועיצוב מטבח, אפשר לקבל את הפרקים הראשונים חינם כאן

תמי רוטנברג

לכל אחת עיצוב מושלם משלה
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  24  פעמים

לוח מודעות

למעלה