פסח אשכול פסח תשפ"ג --אשכול שאלות---

ביחד ננצח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
יש עוגות שצריך שקדים טחונים. אני יכולה להחליף את זה באגוזים טחונים?

צפש

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
שנה שעברה הכנתי עוגיות שקדים ממתכון שנתנו פה בפורום, הן היו עם קמח שקדים, מישהי אולי יודעת על מה אני מדברת?
הן היו מופלאות

חנה חיה

משתמש סופר מקצוען
@ה. בקר בחוברת מתכונים שלך יש עוגיות פקאן ושוקלד
במה אפשר להמיר את הקמח מצה שלא יהיה שרויה?
האם בקמח שקדים?

חנה חיה

משתמש סופר מקצוען
מחפשת עוגה חלבית עם שוקולד לבן
ואם מישהי יודעת אולי @ה. בקר בחוברת שלך גם היה כתוב
במרשם של עוגיות שוקולד ציפס
האם אפשר להמיר את הסוכר החום ללבן?

נערך לאחרונה ב:

מפרל

משתמש מקצוען
מישהי העלתה נראה לי שנה שעברה מתכון לעוגת גבינה, שמנת ופירורים פסחית,
ניסיתי אותה שנה שעברה והיתה מושלמת!
אבל אני לא מוצאת את האשכול בו העלו את המתכון, אם מישהי זוכרת או אם יש למישהי מתכון טוב ללא חומרי אפיה מיוחדים כמו אינסטנט פודינג/אבקת אפיה וכו אשמח שתעלה, תודה!
מצאתי לך את זה

צרצרית

משתמש מקצוען
מה אפשר לעשות עם כמות ענקית של אגוזים ושקדים טחונים?

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מתבל חסה עם מיונז, אפשר?
1/2 כוס מיונז
1/4 כוס חומץ
2 שיני שום
מלח
פלפל שחור
2 כפות סוכר

טוחנים הכל יחד לרוטב שום מהמם
טועמים ומתקנים תיבול- אם רוצים עוד סוכר או מלח

אפשר להוסיף גם שמיר לרוטב שום שמיר
או 1 כף קטשופ לרוטב שדומה לאלף האיים

nc

משתמש סופר מקצוען
@ה. בקר
תודה על החוברות המדהימות

יש באחת מהן מתכון לעוגיות בראוניז מושלמות.
ברכיבים כתוב שצריך ביצה ו3 חלבונים, ובתיאור ההכנה כתוב ביצה וחלבון. מה הנכון מבין השניים?
תודה ענקית

אילה ג

משתמש פעיל
@ה. בקר
2 שאלות:
איך אפשר לטחון שקדים לרמה דומה לקמח? יש לי מעבד של בראון ולא הצלחתי.
התנור שלי לא אופה טוב, יש לי מיני קיטשן, יש אפשרות לאפות בזה עוגות? (בלי קמח תפו"א)
אולי בתבנית עם נייר כסף מעל? ועוגיות?
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה