דיון אשכול ספרי הבישול השווים

ממתינה

משתמש מקצוען
תודה על האשכול!
התלבטתי כמה פעמים האם ואיזה ספר מתכונים לקנות, וההמלצות פה מאד מועילות לי!
''הבישול הקל לכלה ולכל המשפחה'' - מכירים? מומלץ?

ועל הדרך -
אני מאמינה שגם אחרי כל ספרי המתכונים, יש עוד כמה מתכונים פרטיים שאספתם מעיתונים/מפרוג/מפה לאוזן/המצאתם לבד,
איך אתם שומרים אותם?
ניסיתי כמה שיטות ועדיין לא מצאתי צורה נוחה לשמירת מתכונים.
משהו שיהיה נח גם לכתוב את המתכון וגם להשתמש בו (מבחינת קיטלוג ומבחינת שימוש תוך כדי בישול/אפיה)
אשמח לרעיונות.

אסתי אחת

משתמש מקצוען
גם אני שומרת בקלסרים גדולים עם צבע שונה לכל קטגוריה- עוגות \בשרי ודגים\פרווה ירקות סלטים וכו
בנילוניות -נשמר נהדר
אלו הספרי בשול מספר אחד שלי!!

A B

משתמש מקצוען
טאבלט/ מסך- חיברנו לקיר במטבח טאבלט קטן (מנוטרל מכל חיבור לאינטרנט) והכנסו את המתכונים בכרטיס קטן.
פצצה- ממוין לפי נושאים, אפשר לחפש לפי השם- נגיד שוקולד ומביא את כל המתכונים שבשם שלהם יש שוקולד.
מתכונים מהעיתון סורקים למחשב ומעבירים לכרטיס, כנ"ל מפרוג שומרים בPDF

bracha5

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
הבת שלי (בת 16) רוצה להיכנס למטבח.
היא ביקשה ספר בישול / אפיה.
אני מתלבטת איזה ספר לקנות לה. חשבתי אולי על הספרים של מייזליק שבמבצע
או אולי ספר מתכונים של אתר 10 דקות

או כל המלצה חביבה אחרת
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה