מידע שימושי אשכול משלוחי המנות הגדול - עד 10 ש"ח למשלוח!

אחיטופל

משתמש צעיר
אז בענין הפיצוחים איפה אפשר לקנות פיצוחים בזול באזור ירושלים??

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אז בענין הפיצוחים איפה אפשר לקנות פיצוחים בזול באזור ירושלים??
שימי לב שבפיצוחים לא תמיד אפשר לקנות בזול, כי לפעמים הזול פשוט ישן יותר, ולכן מלא בבע"ח למינהם.....
גם אני ממליצה על חנויות עם תחלופה גבוהה מהסיבה הנ"ל- בגאולה או בשוק יש המון (תוצרת הארץ, משיח, גן עדן ועוד)
אפשר לבחור בפיצוחים הזולים- קבוקים, בוטנים, גרעינים
בתוצרת הארץ בשוק יש אגוזי מלך קלופים טבעי יחסית בזול (אני חושבת 36 לק"ג), וגם שקדים טבעיים (40 ומשהו לק"ג)

שיראז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ראיתי משהי שעשתה פעם-

לקחה כלי קטן על רגל

ושמה בפנים שקיות קטנות עם כל מידי דברים

ורשמה "כל הברכות על רגל אחת"

עכשיו- אם לוקחים כלי קטן ולא גדול אז העלות קטנה
ואם לא שמים בשקיות דברים יקרים אז גם כן...

אבל כל הקטע זה לשים מברכות שונות כמו צימוקים, סוכריות, שלווה וכו'

gila zohar

משתמש מקצוען
אשמח מאד להבין איך תגיעי ל12 שקל? (האמת אני מפרגנת גם 15 אבל המשלוח הנ"ל נראה לי גם יעבור את ה15...) רק קופסא יפה כזאת עולה 2 שקל *4 = 8 + 4 שקל בירה + נשיקות ירוקות שזה לא דבר זול. פיסטוקים ברור לא זול.
אז אשמח מאד להסבר! המשלוח נראה מקסים!
אני אכן לא בטחה עדין כמה יעלה, בחנות חד פעמי אבדוק מה ההיצע אם יעלה יקר מידי , אחליף לעגול- כוסות עם מכסה (בגודל קטן) זה חבילה בדרכ יותר זול. לגבי המילוי- נשיקות- יש ב15שקל חבילה שתספיק לי ל7 משלוחים - גיד 5 נשיקות קטנות בכוסית אפילו פחות. פיצוחים- אני אחפש את הזול- אם פיסטוקים ייקר אשים גרעיני אבטיח... :)

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
אני אכן לא בטחה עדין כמה יעלה, בחנות חד פעמי אבדוק מה ההיצע אם יעלה יקר מידי , אחליף לעגול- כוסות עם מכסה (בגודל קטן) זה חבילה בדרכ יותר זול. לגבי המילוי- נשיקות- יש ב15שקל חבילה שתספיק לי ל7 משלוחים - גיד 5 נשיקות קטנות בכוסית אפילו פחות. פיצוחים- אני אחפש את הזול- אם פיסטוקים ייקר אשים גרעיני אבטיח... :)
בכלי עגול הכי קטן נכנסים כ-10 נשיקות מיני ויותר. אני שמתי בשקיות אורגנזה קטנות [נפח פחות מ 250 גרם ונכנסו לי 12...]
שמת 5? נראה ממש לא טוב

שימי גם לב שמה שיפה במשלוח ההוא זה הבלוק שיוצרות הקופסאות המכסים אחידים עם הגודל וכו'. בחד פעמי המכסה גדול יותר ולא יהיה כל כך יפה כמו בטור של הקופסאות שם והכל יראה זול יותר. אני כותבת את זה רק כדי שלא תתאכזבי ממה שתקבלי בסוף כי דמיון טוב ימצא את הקשר בין מה שתיאלצי לעשות בשביל לעמוד בסכום לבין התמונה שהעלית.

gila zohar

משתמש מקצוען
בכלי עגול הכי קטן נכנסים כ-10 נשיקות מיני ויותר. אני שמתי בשקיות אורגנזה קטנות [נפח פחות מ 250 גרם ונכנסו לי 12...]
שמת 5? נראה ממש לא טוב

שימי גם לב שמה שיפה במשלוח ההוא זה הבלוק שיוצרות הקופסאות המכסים אחידים עם הגודל וכו'. בחד פעמי המכסה גדול יותר ולא יהיה כל כך יפה כמו בטור של הקופסאות שם והכל יראה זול יותר. אני כותבת את זה רק כדי שלא תתאכזבי ממה שתקבלי בסוף כי דמיון טוב ימצא את הקשר בין מה שתיאלצי לעשות בשביל לעמוד בסכום לבין התמונה שהעלית.
צודקת... :rolleyes:
אבל זה ייצא באמת יקר....
יש למישהי רעיון למשהו קל (עדיפות לקנוי) בגוונים הקפה-ירוק (זה השקיות שיש לי)...?

עד מתי

משתמש מקצוען
אני עושה השנה משו בסגנון הקובץ המצורף. בקבוק בירה ירוק/חום קטן (מקווה שאמצא חנות שמוכרים במבצע) , ועוד מגדל 4 קפסאות קטנות שבפנים במתכונת בז' ירוק: פיסטוקים, נשיקות ירוקות, קבוקים, וחמצוצים ירוקים קטנים (חתוכים). בשקית ירוק בז'. נראה לי יעלה באזור ה10
מה זה המגדל הזה?
איפה משיגים כזה?

gila zohar

משתמש מקצוען
איך אפשר לעשות משלוח בסגנון "שכנים כמותכם זה נס"- עם קפה קטן, ומשהו ליד, בגווני ירוק=קפה??
יש לי חטיפי נייצ'ר וואלי ירוקים- שמוכרים כעת ב"סטוקים מתוקים" בירושלים בזיל הזול... אל מה עוד? ואיך יהיה לי קפה ירוק? (ראיתי רק אדום)
ואיך לארוז את זה בצורה יפה ממש?

Elisheva

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
גם אצלינו בבנין , בניברקי טיפוסי
אין מדי הרבה קשר בין השכנים, 12 שכנים,
מביאים רק דברים ארוזים עד -15-10-ש"ח,
אני שולחת בתיקיות ניר מהכל בשקל,
וממלאים כ-5 פריטים עם מכנה משותף
או צבע משותף או טעם משותף,
שנה שעברה עשינו טעם תפוח
זוכרת בערך: בקבוק ספרינג- 4 ש"ח [3 ב12]
חטיף זול, חמצוצים- 1 ש"ח [10 ב10]
עוגיות- 3 וחצי ש"ח [3 ב10]
סוכריות בטעם תפוח [חלק משקית גדולה] כ1 ש"ח
ועוד איזה משהו שהיה במבצעים, בטעם תפוח [כ2 ש"ח]
הכמות הזאת ממלאת יפה את התיקיה מהכל בשקל [1 ש"ח]
שהיתה בצבע ירוק
וגם חוסכים את הבלגן של הצלופנים, והסרטים
אריזה מהירה, קלה ונקיה,
ותאמינו לי שאין לי מושג אם משהו מהשכנים שלי
בכלל שם לב למכנה המשותף של המוצרים,
אפשר לעשות טעם ענבים, עם מיץ ענבים קטן
או טעם תפוזים, והכל כתום.
אולי את שכנה שלי :) קיבלנו באמת משלוח ירוק ...

אנחנו עשינו שנה שעברה משלוח "מקולה לב" פחית קוקה קולה, חטיף לבבות, סוכריות ג'לי בטעם קולה, חמצוצים קולה, ושוקולדים לבבות
עם כל המבצעים שהיו לפני פורים זה יצא בערך 10 ש"ח למשלוח

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
איך אפשר לעשות משלוח בסגנון "שכנים כמותכם זה נס"- עם קפה קטן, ומשהו ליד, בגווני ירוק=קפה??
יש לי חטיפי נייצ'ר וואלי ירוקים- שמוכרים כעת ב"סטוקים מתוקים" בירושלים בזיל הזול... אל מה עוד? ואיך יהיה לי קפה ירוק? (ראיתי רק אדום)
ואיך לארוז את זה בצורה יפה ממש?
יש קפה ג'ייקובס שהוא ירוק אבל יקר.
אולי לעטוף עם "גלימה" ירוקה...
חוץ מהמשלוחים החמודים האלו, תני למישהו אחד לפחות משלוח עם 2 מנות מוכנות לאכילה כדי לצאת ידי חובת המצווה...

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
קבלתי משכנה בשקית צלופן קשורה בסרט סאטן ירוק: 3 תפוחים: אדום, ירוק, אדום. והיא צרפה משקה בטעם תפוחים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה