דרוש מידע אשכול לטיול משפחות בתחבורה ציבורית

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
תודה מתאים גם לי הרעיון
אנחנו מחפשים מקום לבלות משפחה מורחבת על טפיהם ונשיהם
לא כולם עם רכבים
והרכבת לבד זה סוג של חוויה
יש תמונות של הפארק בגוגל?
וחזור לירושלים יש אוטובוס? (הרכבת האחרונה ב 8 מנתב"ג) לפי מה שזכור לי
הפארק חינמי?
ממה שידוע לי, הפארק חינמי.
אין לי מושג לגבי אוטובוס. מאמינה שיש אוטובוס מהרצליה לירושלים (תחנה מרכזית). אין לי מושג לגבי המיקום, והמראות.
לגבי דרכי הגעה מומלץ לברר *8787

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
וחזור לירושלים יש אוטובוס? (הרכבת האחרונה ב 8 מנתב"ג) לפי מה שזכור לי
הרכבת האחרונה ב10:30 בלילה מהרצליה
ואם מפספסים את זה לוקחים רכבת לת"א סבידור ומשם 480
1626855721055.png

ררפי

משתמש צעיר
לדוגמה להישאר בבית זה קשה לי לראות את האנשים שנסחבים בעגלות באוטבוסים בחום וגם לי אין רכב קשה אבל מה ניתן לעשות

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
לדוגמה להישאר בבית זה קשה לי לראות את האנשים שנסחבים בעגלות באוטבוסים בחום וגם לי אין רכב קשה אבל מה ניתן לעשות
היתה לי שנה שמסיבות רפואיות היה אסור לי לנסוע מחוץ לעיר (לשום דבר, גם לא אירוסין של אחיינית). חופש כמובן נכלל בעניין. זה היה לא קל לראות את כולם מדברים, ונוסעים, ומחליפים, ואני נצורה בבית. אבל אחרי שזה המצב, וזה תפקידי - בדקנו מה כן ניתן לעשות במצב שנוצר.
כשיש ילדים זה הרבה יותר מורכב, וגם תלוי איפה אתם גרים. אבל אם רוצים להחליף אווירה - אפשר בהחלט למצא פתרונות יצירתיים.
אלו?
גינות מרוחקות ופחות מוכרות (בירושלים יש המון כאלו, מספיק גינה קטנה בקצה השני של העיר, ב-10.00 בלילה, כדי שהיא תהיה כמעט רק שלכם), שעות מאוחרות (אם אתם ירושלמים, יש אוטובוס לתפילת ה'נץ'. זו יכולה להיות חוויה לילדים).
זה תלוי בהרבה מאד נתונים (מיקום, גיל הילדים, יציאה איתם או רק זוגית).
ואפשר לעשות פעילות בבית. זו גם אפשרות...
אם אתם רק זוג בלי ילדים - האפשרויות הרבה יותר רחבות...

מילאנו

משתמש פעיל
לא להיבהל מהתושבים הערביים, הם ידידותיים מאוד וחיים בדו קיום עם היהודים.
קיבלתי הודעה שכדאי מאד לחשוב עליה: (ציטוט מילה במילה)

אחינו החרדים !
אחינו החרדים
בין הזמנים כבר כאן !

מדי שנה בשנה מאות ואלפי בני ובנות המגזר החרדי
משפחות אברכים בחורי ישיבה ובנות סמינר
באים בהמוניהם לנפוש ולטייל בעיר עכו!
בדגש על עכו העתיקה!!

האטרקציות הנבחרות של עכו הן סירות טורנדו !

דקה לפני שאתם מתכנננים להגיע לעכו בקשה אישית !

השנה דאגו ערביי עכו ועכו העתיקה לגרום לסירות של היהודים נזקים של מליונים !

עשרות יאכטות וסירות יקרות נבזזו נגנבו נהרסו נשרפו ונגרם להם נזק בלתי הפיך בעשרות מליוני שקלים !

4 יהודים בעכו עברו לינץ׳ אכזרי ביותר עד שערי מוות ! אחד נרצח רק בגלל שהוא יהודי

תלמידי בית ספר הוכו בדרך לבית הספר !

עשרות עסקים נשרפו הועלו באש ונבזזו !

זָכוֹר אֵת אֲשֶׁר עָשָׂה לְךָ עֲמָלֵק !!!!

אחים יקרים !
אנחנו כאן יהודי עכו חילונים וחרדים אשכנזים וספרדים ליטאים חסידים דתיים לאומיים ועמך ישראל מבקשים ממכם לעזור לנו לשמור על הכח והכבוד היהודי!!

יהודי קונה רק מיהודי !
️יהודי לא מפרנס גויים שונאי ישראל שהיכו יהודים עד שערי מוות !
️יהודי לא מפרנס גויים ששרפו בתי כנסת בתי יהודים עסקים יהודים !
️יהודי לא מפרנס אוייבים !
אנו תושבי עכו עמלים קשה לשקם את הנזקים האדירים שגרמו לנו המחבלים !
️אנו תושבי עכו לא מפרנסים אוייבים בשום אופן כלל!
אנא ! אתם באים לעכו אל תכנסו לעיר העתיקה !
אל תפרנסו אוייבים !

️הכסף שלכם מפרנס מחבלים שפורעים בנו שרצחו אותנו שבזזו ושרפו לנו מכל הבא ליד שלא רחמו על יהודים צעירים ומבוגרים והיכו בהם עד אובדן הכרה !️אנא אל תפרנסו מחבלים !

אל תדרכו בעכו העתיקה !בברכה ובתקווה שדברים היוצאים מן הלב ייכנסו אל הלב !

תושבי עכו היהודים !

אנא הפיצו את זה בכל מקום בכל קבוצה בכל זמן !!
תפיצו עוד ועוד
הכסף הגדול שלהם זה מהחרדים..!!!!

קצרה

משתמש מקצוען

יש אנשים שנהנים מזה יותר מלהשאר בבית.
כל אחד יעשה מה שמהנה אותו.

מי שסובל נוראות בנסיעה עם ילדים ועגלות באוטובוסים
שיזמין טנדר/ישאר בבית
מי שנהנה גם אם הוא נוסע באוטובוס בחום/ המאמץ שווה לו - שיהנה כך.

מה הטעם להטיף לאנשים מה מהנה יותר
איש איש וטעמו.

ררפי

משתמש צעיר
היתה לי שנה שמסיבות רפואיות היה אסור לי לנסוע מחוץ לעיר (לשום דבר, גם לא אירוסין של אחיינית). חופש כמובן נכלל בעניין. זה היה לא קל לראות את כולם מדברים, ונוסעים, ומחליפים, ואני נצורה בבית. אבל אחרי שזה המצב, וזה תפקידי - בדקנו מה כן ניתן לעשות במצב שנוצר.
כשיש ילדים זה הרבה יותר מורכב, וגם תלוי איפה אתם גרים. אבל אם רוצים להחליף אווירה - אפשר בהחלט למצא פתרונות יצירתיים.
אלו?
גינות מרוחקות ופחות מוכרות (בירושלים יש המון כאלו, מספיק גינה קטנה בקצה השני של העיר, ב-10.00 בלילה, כדי שהיא תהיה כמעט רק שלכם), שעות מאוחרות (אם אתם ירושלמים, יש אוטובוס לתפילת ה'נץ'. זו יכולה להיות חוויה לילדים).
זה תלוי בהרבה מאד נתונים (מיקום, גיל הילדים, יציאה איתם או רק זוגית).
ואפשר לעשות פעילות בבית. זו גם אפשרות...
אם אתם רק זוג בלי ילדים - האפשרויות הרבה יותר רחבות...
צודק מאוד אני בעד

ררפי

משתמש צעיר
יש אנשים שנהנים מזה יותר מלהשאר בבית.
כל אחד יעשה מה שמהנה אותו.

מי שסובל נוראות בנסיעה עם ילדים ועגלות באוטובוסים
שיזמין טנדר/ישאר בבית
מי שנהנה גם אם הוא נוסע באוטובוס בחום/ המאמץ שווה לו - שיהנה כך.

מה הטעם להטיף לאנשים מה מהנה יותר
איש איש וטעמו.
אני אמרתי את דעתי האישית או לחילופין במשפחתנו אני לוקחים מקום אם דברים בתוך המקום כגון בריכה או מתקנים וכו' זה חשיבה נכונה וגם זה לא יותר בהרבה כסף תחשבו על זה במקום כול הכסף באתרקציות כול הככסף במקום שהמקום מושקע כול אחד וחשיבתו כמובן עם יציאות אבל הרבה פחות

מנאלו

משתמש פעיל
שיט באוניה שיש לה בחלק מסוים רשת חבלים והילדים שוכבים שם ומחזיקים ונרטבים ונהנים.
את יודעת לומר מה בערך המחיר? כמה נכנסים באוניה?
והאם המקום מאד פרוץ?
ומישהו יודע לומר לגבי פארק הרצליה האם פרוץ שם?
מתאים לבוא לשם משפחה מורחבת- כ 80 איש בכל הגילאים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלה

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֶת שֵׁם יְהוָה הַלְלוּ עַבְדֵי יְהוָה:ב שֶׁעֹמְדִים בְּבֵית יְהוָה בְּחַצְרוֹת בֵּית אֱלֹהֵינוּ:ג הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב יְהוָה זַמְּרוּ לִשְׁמוֹ כִּי נָעִים:ד כִּי יַעֲקֹב בָּחַר לוֹ יָהּ יִשְׂרָאֵל לִסְגֻלָּתוֹ:ה כִּי אֲנִי יָדַעְתִּי כִּי גָדוֹל יְהוָה וַאֲדֹנֵינוּ מִכָּל אֱלֹהִים:ו כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ יְהוָה עָשָׂה בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ בַּיַּמִּים וְכָל תְּהוֹמוֹת:ז מַעֲלֶה נְשִׂאִים מִקְצֵה הָאָרֶץ בְּרָקִים לַמָּטָר עָשָׂה מוֹצֵא רוּחַ מֵאוֹצְרוֹתָיו:ח שֶׁהִכָּה בְּכוֹרֵי מִצְרָיִם מֵאָדָם עַד בְּהֵמָה:ט שָׁלַח אֹתוֹת וּמֹפְתִים בְּתוֹכֵכִי מִצְרָיִם בְּפַרְעֹה וּבְכָל עֲבָדָיו:י שֶׁהִכָּה גּוֹיִם רַבִּים וְהָרַג מְלָכִים עֲצוּמִים:יא לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן וּלְכֹל מַמְלְכוֹת כְּנָעַן:יב וְנָתַן אַרְצָם נַחֲלָה נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַמּוֹ:יג יְהוָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם יְהוָה זִכְרְךָ לְדֹר וָדֹר:יד כִּי יָדִין יְהוָה עַמּוֹ וְעַל עֲבָדָיו יִתְנֶחָם:טו עֲצַבֵּי הַגּוֹיִם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:טז פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:יז אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יַאֲזִינוּ אַף אֵין יֶשׁ רוּחַ בְּפִיהֶם:יח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:יט בֵּית יִשְׂרָאֵל בָּרְכוּ אֶת יְהוָה בֵּית אַהֲרֹן בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כ בֵּית הַלֵּוִי בָּרְכוּ אֶת יְהוָה יִרְאֵי יְהוָה בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כא בָּרוּךְ יְהוָה מִצִּיּוֹן שֹׁכֵן יְרוּשָׁלִָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

השירים שאהבנו • אתגר 20

לוח מודעות

למעלה