אשכול לבקשת שירים ישנים

מצב
הנושא נעול.

L_M

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
גועל נפש מרוכז...................

"איש החלומות" – קליפ המחזמר הרשמי של 'שירים ונפלאות'
לקראת המחזמר 'שירים ונפלאות בממלכת החלומות' שיעלה בחג החנוכה, יוצא כעת הקליפ 'איש החלומות' – שיר הנושא של המחזמר ובו משתתפים כל שחקני ההצגה.

בחג החנוכה הקרוב יעלה המחזמר 'שירים ונפלאות בממלכת החלומות' בהפקה נוצצת שטרם נראתה כמותה במגזר החרדי. לשם כך הוקם מתחם תיאטרון מיוחד ומקורה באצטדיון רמת גן ובו יתקיימו עשרות ההצגות במהלך ימי החנוכה. המחזמר יעסוק בתכני העצמה אישית, בגרות, אהבת ישראל, וקיום מצוות בשמחה.

לכבוד הפרויקט הגרנדיוזי, יוצא היום קליפ מושקע בהפקה חסרת תקדים על השיר 'איש החלומות', שיר הנושא מתוך ההצגה, בהשתתפות כל השחקנים. את השיר כתב, הלחין ועיבד איציק דדיה.

בהצגה נראה איך מלך החלומות (דודו פישר) בעזרת משרתו, איש החלומות (איציק דדיה), מגשימים לילדי החלומות (להקת 'קינדרלעך'), את משאלותיהם, למורת רוחו של האבא המבולבל (שוקי סלומון). ברכותיו של גואל המלאך (עדי רן) מלוות את נער החלומות (עוזיה צדוק) במאבקו נגד שומרי המלך (להקת ווקאל'ס), כאשר מעל לראשם מרחפים פעלולני 'קרקס Y’.

קטעי אקרובטיקה מרהיבים ועוד שלל דמויות מפתיעות היוצאות למסע רצוף חוויות שיגשים לילדים את משאלותיהם ב'ממלכת החלומות' הקסומה שנבנתה עבור 'שירים ונפלאות'. על בימוי המחזמר אחראים קלוד דדיה ודוד פדידה, את התסריט כתבו איציק דדיה ודודי איינהורן ועל הכוריאוגרפיה, קלוד דדיה וסנדרה אמסלם.

באמת לא מובן למה צריך להכניס את כל השטויות האלו לציבור החרדי
זה שחלק מהשחקנים שם חרדים בקושי -לא מכשיר את כל התפאורה
והתוכן כל כך זול בלי שום ערכים וטיפת זיקה ליהדות!!
ממש להכניס את הקולנוע לציבור החרדי בדלת הקדמית!!!
ה' ירחם!!

st הפקות

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
יש שיר לשמח חתן שמח כלה לזמר לרקד משהו כזה שיצא לאחרונה אם יש למשהו אשמח שיעלה תודה!!!!!!

מאשקע

משתמש פעיל

קבצים מצורפים

• 05-שירו לו.mp3
    2.4 MB · צפיות: 56

BV55

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אני צריכה כמה שירים דחופים!
מי שיוכל להעלות לי, אני מאד אודה לו.

1. יאללה לרקוד של קובי ברומר
2. חתן כלה של אבי אילסון בגירסת רמיקס
3. הלילה בשמחה של רולי דיקמן

0527624618

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בשמחה רבה

קבצים מצורפים

• קובי ברומר יאללה לרקוד- מציאון במייל להצטרפות <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
    17.4 MB · צפיות: 62
  • אבי אילסון - חתן וגם כלה - רמיקס (עמירם בן לולו & ניסו סלוב).mp3
    4.4 MB · צפיות: 26

שמי הפרטי

משתמש פעיל
אני צריכה כמה שירים דחופים!
מי שיוכל להעלות לי, אני מאד אודה לו.

1. יאללה לרקוד של קובי ברומר
2. חתן כלה של אבי אילסון בגירסת רמיקס
3. הלילה בשמחה של רולי דיקמן

קבצים מצורפים

• Avi Ilson – Chosson & Kallah – Remix.mp3
    10.2 MB · צפיות: 40
  • Yalla Lirkod.mp3
    6.9 MB · צפיות: 37

BV55

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
איזו הענות מהירה!
תודה לכולכם!

סטודיו טאצ'

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני מחפשת את השיר 'שירו של אבא' של מיכאל שטרייכר.
יש למשהו?
אשמח לקליף ולשיר.

מיכאל פיתוח מובייל

משתמש צעיר
D I G I T A L
שמעתי שיר אתמול בקול חי מיוזיק "האדם הלומד תורה הוא בעולם האצילות נראה כאילו הוא בין אנשים אבל הוא מלאך בדמות אדם
ומאד רציתי לשמוע אותו שוב
נראה לי שזה שיר חדש
לא שמעתי אותו מעולם
שיר ממש מרגש אודות לימוד התורה
אשמח מאד אם מישהו יוכל לתת לי קישור לשיר המלא או לפחות לשמו המפורש כדי שאוכל לחפש אותו
(בינתיים גוגל לא מכיר את השיר הזה)

זו ההודעה הראשונה שלי כאן ואני מאד מקווה שלא עברתי על איזה כלל או משהו דומה בפירסום הודעה זו
תודה רבה

פנינה :)

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
שיר שהולחן במחנה בני תורה
"ואמנם האיש הזוכה לידיעת התורה הוא הולך בין אנשים ונראה כבן אדם
אבל באמת הוא מלאך הדר עם בני תמותה וחי חיי אצילות מרומם על כל תהילה" (חזו"א)
והוא לא ממש חדש

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה