תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
קיבלתי את ה30000 נקודות היום במועדון של אלעל אחרי שבוע בערך שגמרתי לגהץ 3000 ש"ח כמו שכתב @מושיק פ
השאלה שלי היא למה אני לא רואה את המבצע של מסיבת הנקודות אין היום?? או שזה מתחיל יותר מאוחר??

אמיגו

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
קיבלתי את ה30000 נקודות היום במועדון של אלעל אחרי שבוע בערך שגמרתי לגהץ 3000 ש"ח כמו שכתב @מושיק פ
השאלה שלי היא למה אני לא רואה את המבצע של מסיבת הנקודות אין היום?? או שזה מתחיל יותר מאוחר??
דיברתי היום במקרה עם נציג
ודרך אגב הוא אמר לי שהיום יש מסיבת נקודות
שאלתי אותו אם הוא בטוח כי לא קיבלתי מייל ואז הוא בדק ואמר שבאמת אין היום ומוזר כי בד"כ יש בשלישי

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
לא היה היום מבצע

יוכי די

משתמש מקצוען
יוצרי ai
אני רואה בסקיי סקאנר טיסות, ואני לא רואה אותם בלוח טיסות בנתב"ג, וגם לא באתר של החברה.
האם אני יכולה לעבור לרכישה? אפשר לתת אמון? דרך MyTrip

תודה רבה

החכם מכולם החלופי

משתמש מקצוען
אני רואה בסקיי סקאנר טיסות, ואני לא רואה אותם בלוח טיסות בנתב"ג, וגם לא באתר של החברה.

תודה רבה
למתי הטיסה אם מדובר בטווח המיידי יכול להיות שבעקבות נמלחמה הם ביטלו טיסה שהיה אמור להיות אבל אם זה לטווח ארוך יותר יכול להיות שזה לא מתעדכן עד למועד יותר קרוב

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל

תודה רבה
אם זה לא מופיע באתר של החברה כנראה גם לא תצליחי להזמין דרך MyTrip זה רק מופיע בתוצאות החיפוש
בכללי לא מומלץ לקנות דרך סוכנים רק ישירות מהחברה
לוח הטיסות בנתב"ג לא משקף תמונה מלאה של הטיסות לטווח רחוק

ניק כמעט בלי ראש

משתמש מקצוען
טיסה לפראג בפברואר יש משהו משתלם?
733 שקל .
1706088336018.png

הקוטב הצפוני

משתמש מקצוען
איזה יום שלישי???
אני דיברתי על כלל הטיסות של החברה שמתחילה לטוס ביום חמישי שבוע הבא לכמה יעדים בודדים ואף הודיעה על כך שאם לא יקרה משהו חריג כנראה שהם יתקיימו כסדרן
בזמנו כתבו פה שלא ביטלו את הטיסות של שלישי- שישי לוינה.
החברה באמת מתחילה לטוס???
גם לוינה?

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צפה בקובץ המצורף 1559139
מה זה החברות?
אמינות?בלי בעיות עכשיו..?
ישראייר וסמארטווינגס
שניהם עובדות בשת"פ בד"כ ואת אותה טיסה של סמארטווינגס תוכל למצוא גם באתר של ישראייר (כמעט אותו המחיר בד"כ)
אם כבר אז עדיף להזמין דרך ישראייר - גם יותר סיכוי שהטיסה תצא וגם כפופה לחוק הישראלי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה