תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

yj

משתמש רשום
למישהו יש קצת ניסיון מה הכי זול ובטוח להגיע לבלגיה ב11/3 עד 13/3 לחתונה?

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
למישהו יש קצת ניסיון מה הכי זול ובטוח להגיע לבלגיה ב11/3 עד 13/3 לחתונה?
זול זה לא אבל לדעתי הכי בטוח זה לקחת חברה ישראלית (יש אלעל לשני הכיוונים וארקיע בהלוך) לאמסטרדם משם זה פחות משעתיים נסיעה לאנטוורפן
אם מזמינים ארקיע הלוך ואלעל חזור (להזמין ישירות כל כרטיס בנפרד) יוצא בערך 350 דולר לכרטיס הלו"ש
אין לי נסיון

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
על בראסלס אפשר לסמוך?
בינתיים הם לא חזרו אפילו שקבוצת לופטאנזה חזרה
שאפילו נגיד שהיה אפשר לסמוך על חברה זרה שלא תתעופף מפה רגע אחרי שיקרה משהו עליה בטח לא הייתי סומך בפרט לחתונה הדרך הכי בטוחה (ושום דבר לא בטוח גם בימים כתיקונם) זה דרך אמסטרדם עם חברה ישראלית
אם אתם רוצים להמר על משהו בגלל המחיר הייתי מהמר על איזיגט בחזור מאמסטרדם במקום אלעל כי יש שמועות עקשניות שהם מחזירים את הפער לאלעל אם הם מבטלים (זה בתנאי שאתם טסים בלי טרולי כי אם כן אז הפער במחיר מצטמצם והופך ללא שווה)

נערך לאחרונה ב:

Netta

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
הנדסת תוכנה
מי יכול לעזור לי למצוא טיסה טובה למילאנו?
בתאריכים 18.2-22.2
או 3.3-7.3
אני ממש לא מבינה בזה כלום... אשמח לסיוע!!

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
הם מוכרים כרטיסים לתאריכים האלו?

כי לבינתיים, כל מי שידוע לי שביטלו לו בבראסלס קיבל טיסה חילופית באל על שהוסדרה על ידם.
הם מוכרים נראה לי מ4-5 לשלישי, אם זה באמת כך אז זה שווה אבל לא יתנו אלעל לבריסל כי אין כנראה יתנו לאמסטרדם והסעה או קונקשן

נערך לאחרונה ב:

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
מי יכול לעזור לי למצוא טיסה טובה למילאנו?
בתאריכים 18.2-22.2
או 3.3-7.3
אני ממש לא מבינה בזה כלום... אשמח לסיוע!!
בפברואר יש רק אלעל ויקר בסביבות 400+ דולר במרץ וויזאייר מתחילים לטוס יש ב90 דולר בסיסי בלי טרולי
זה מחיר אחרי הנחה
היום בWIZZ מגוון טיסות עד ה30 באפריל ב20% הנחה .

עזרא צין

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
מצטרף לשאלה , ההאם יש סקי כשיורד שלג
זה תלוי מאוד..
בשלג חלש לא סוגרים אתר. גלשתי לא פעם יום שלם בתוך שלג וגם כבד.(שלג כבד בא בערבים ובלילות)
אבל כמובן שאם יש רוחות חזקות אין מצב שיפעילו את הרכבלים תלוי במהירות הרוחות קמ"ש וכו'
לגבי לעלות להר בלי רכבל כמעט בכל אתר אפשר בדרכי גישה מיוחדות להגיע למעלה אבל לא תמיד לפסגה וכל זה תלוי בקצב פינוי השלג באותם דרכים.
לא מכיר את האתר בפולין אבל מעניין לראות מה התחזית וגם אם יש גישה לרכבים
לאיזה תאריך מדובר? ת'אמת שזה אשכול טיסות לא אשכול לסקי:)

eh

משתמש פעיל
לדעתי עד כמה שאני מכיר את המקום לא אפשרי לעלות להר כשהרכבל סגור.
אולי אם קרפמונים זה גבוה בערך 2000 מטר אם אנחנו מדברים על אותו מקום הרכבל הידוע.
אם הרכבל סגור יהיה הרבה שלג בעלייה להר.

משתמש תפוס

משתמש רשום
זה תלוי מאוד..
בשלג חלש לא סוגרים אתר. גלשתי לא פעם יום שלם בתוך שלג וגם כבד.(שלג כבד בא בערבים ובלילות)
אבל כמובן שאם יש רוחות חזקות אין מצב שיפעילו את הרכבלים תלוי במהירות הרוחות קמ"ש וכו'
לגבי לעלות להר בלי רכבל כמעט בכל אתר אפשר בדרכי גישה מיוחדות להגיע למעלה אבל לא תמיד לפסגה וכל זה תלוי בקצב פינוי השלג באותם דרכים.
לא מכיר את האתר בפולין אבל מעניין לראות מה התחזית וגם אם יש גישה לרכבים
לאיזה תאריך מדובר? ת'אמת שזה אשכול טיסות לא אשכול לסקי:)
מדובר לשבוע הבא משני עד שישי
נ.ב לגבי השם של האשכול ... הייתי אומר שכל זה אכניס וכו'!

עזרא צין

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
מדובר לשבוע הבא משני עד שישי
נ.ב לגבי השם של האשכול ... הייתי אומר שכל זה אכניס וכו'!
בדקתי.. ובהסתייגות. .אני לא ממוחה גדול רק טיפל'ה נסיון....
נראה ששבוע הבא הולך להיות טמפרטורות יחסית בסדר בלילה 2- ביום 2
ככל הנראה יהיו ממטרי שלג לאורך כל הימים האלו אבל לא נראה לי שזה יפריע (אולי גם גשם בעירה עצמה)
מהירות הרוחות ג"כ לא מדאיג
בקיצור יהיה לכם כיף..
הבנתי שלא הכל מרוכז באותו מקום יש כמה אתרים מפוזרים בהרים נשמע מעניין :cool:

הטייס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה