תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

ניק כמעט בלי ראש

משתמש מקצוען
יש סכוי להשיג זול לוינה?
כרגע 700 שקל
להערכתי תהיה ירידה
כדאי לעקוב.
קר שם אחרי סוכות?
מחפשת טיסה לאחרי סוכות ליעד לא גשום ולא קר
השנה סוכות יוצא מוקדם
לא אצור להיות קר במיוחד אולי בלילות קצת.
כמה זמן נסיעה לקרפטים?
החל משעה וחצי

רק רבינו

משתמש פעיל
מישהו יודע מניסיון אם נציגי הצ'ק אין של וויז איייר יסכימו להעביר לי מזוודות ליעד המשך בקונקשן עצמאי, מדובר בטיסה מיאשי לרומא ומרומא לישראל, כשטסתי עם פגסוס בקונקשן עצמאי אז הם לא בדיוק הסכימו בצ'ק אין בטיסה הראשונה (אולי איזו זציגה אחת כן הסכימה) אבל באיסטנבול יש אפשרות לבקש מהנציגים שלהם שם במעבר לקונקשנים לקבל כרטיס עליה לטיסה השניה וגם שהם ידאגו להעביר את המזוודות, אז השאלה אם זה אפשרי גם בוויז אייר ובמיוחד שמדובר ברומא שזה לא שדה תעופה של וויז אייר.

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
מישהו יודע מניסיון אם נציגי הצ'ק אין של וויז איייר יסכימו להעביר לי מזוודות ליעד המשך בקונקשן עצמאי, מדובר בטיסה מיאשי לרומא ומרומא לישראל, כשטסתי עם פגסוס בקונקשן עצמאי אז הם לא בדיוק הסכימו בצ'ק אין בטיסה הראשונה (אולי איזו זציגה אחת כן הסכימה) אבל באיסטנבול יש אפשרות לבקש מהנציגים שלהם שם במעבר לקונקשנים לקבל כרטיס עליה לטיסה השניה וגם שהם ידאגו להעביר את המזוודות, אז השאלה אם זה אפשרי גם בוויז אייר ובמיוחד שמדובר ברומא שזה לא שדה תעופה של וויז אייר.
לא אפשרי

סיפי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום

סיפי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אם אתם לא נעולים דווקא על ריינאיר יש לכם גם באזור 430 ש"ח
הנחיתה מאוחרת בשבילנו ליום שישי. למעשה די סגורים על ריינאיר מבחינת הימים ושעות הנחיתה, מנסיונך המחיר יכול לרדת או רק לעלות? שווה להזמין ב620?

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנחיתה מאוחרת בשבילנו ליום שישי. למעשה די סגורים על ריינאיר מבחינת הימים ושעות הנחיתה, מנסיונך המחיר יכול לרדת או רק לעלות? שווה להזמין ב620?
שלושה חודשים לפני בד"כ כבר לא תהיה ירידת מחירים
וויז אייר הרבה פעמים עושה מבצעים נקודתיים, אבל ריינאייר בד"כ לא.

TYPE:{programmer}

משתמש סופר מקצוען
טיסה לטביליסי, גאורגיה. אחי ביקש ממני לחפש עבורו, לזוג.
בתאריכים 6 עד 13-14 באוגוסט
בינתיים מצאתי רק ב1200 ש"ח לכרטיס
יש סיכוי ליותר זול?

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית

קשקושי אורייתא

משתמש פעיל
שלושה חודשים לפני בד"כ כבר לא תהיה ירידת מחירים
וויז אייר הרבה פעמים עושה מבצעים נקודתיים, אבל ריינאייר בד"כ לא.
זה נכון עקרונית כי גם אני הייתי סוגר ולא מהמר אבל לקיץ הזה באמת היה הרבה ירידות מחירים בחודש חודשיים לפני

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה