תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

פנינה שיר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
גם אני אשמח להמלצה כנ"ל
יעד עם מסעדות או מלון מהדרין במחיר זול
תודה רבה

@צ'ייסר יש לך המלצה?
לא נראה לי שיש הרבה אופציות
מחפש למקסם את הטיול ממוצש עד רביעי בוקר
אשמח להמלצות
מה דעתכם על נאפולי?
יש לזוג ותינוק ב1000 ( מראשון עד רביעי)

צ'ייסר

משתמש מקצוען
לא נראה לי שיש הרבה אופציות
מחפש למקסם את הטיול ממוצש עד רביעי בוקר
אשמח להמלצות
1667735927668.png

רביעי בוקר עוד 40 ש"ח .

פנינה שיר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
התכוונתי לאותו דבר רק שבוע אחרי זה. יותר זול.
חוץ מזה שכבר עלה המחיר קצת

פנינה שיר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
ראשון הקרוב?
כולל מזוודות אפשר קישור?
אני רואה עכשיו שכן המחיר הוא עדיין 1040 למה שהצעתי 20-23/11 (אם אין לכם מועדון בוויז)
אם מזמינים בקיווי אפשר להתחיל את ההזמנה ולחכות עד שישלחו לכם למייל קופון של 10 יורו
לגבי מזוודות כדאי לשקול לקחת רק תיקי עליה למטוס (3 תיקים בעצם), לדעתי אפשר להסתדר

קבצים מצורפים

• נאפולי.jpg
    נאפולי.jpg
    KB 45 · צפיות: 22

חיים1995

משתמש צעיר
שלום יש לנו טיסה שרשום בכרטיס המראה ב 11 ו50 דקות ובלוח של נתבג כתוב המראה ב10 ו45 דקות מה זה יכול להיות תודה רבה

אפרים

משתמש פעיל
ערב טוב

מצאנו כעת טיסות שאנו מעוניינים לסגור עליהן (הלוך למילאנו, חזור מונציה)

מישהו יודע האם עדיף לסגור אותן דרך סוכן או באמצעות האתרים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה