תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

אני בודק

משתמש מקצוען
כרטיס שהוזמן לילד בחברת ריינאיר, אך בקנייה כנראה שלא הוגדר כילד אלא כמבוגר.
כעת לא ניתן לבצע צ'ק אין, כי תאריך הלידה של הנוסע מראה שהוא ילד, וכרטיס רשום על שם מבוגר.

יש פתרון?

פסגות

משתמש מקצוען
ובאיזה חברה הטיסה- צייסר..
1663708704268.png

אל על..

אני בודק

משתמש מקצוען
פה יש טיסות זולות למזרח אירופה

שוע פריד

משתמש פעיל
מישהו יודע מה הדרך הקלה להגיע בתחבורה ציבורית מביתר לשדה התעופה רמון באילת להיום
או אם יש מישהו שנוסע ברכב שאוכל להצטרף אליו
תודה

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
כרטיס שהוזמן לילד בחברת ריינאיר, אך בקנייה כנראה שלא הוגדר כילד אלא כמבוגר.
כעת לא ניתן לבצע צ'ק אין, כי תאריך הלידה של הנוסע מראה שהוא ילד, וכרטיס רשום על שם מבוגר.

יש פתרון?
בריינאייר יש אפשרות להחליף את השם בתשלוםאולי דרך האפשרות הזאת

מרדכי מוטי

משתמש רשום
לא יודע אם זה המקום...
אנחנו זוג, נוסעים להונגריה - בודפסט אחרי החגים.
אנחנו רוצים לנסוע לקרעסטיר ולעצור "בדרך" בכמה מקומות יפים משהו בסגנון הזה הצגה במפות Google
כמה אמור לעלות לנו דרייבר דובר עברית ליום כזה?
ואולי, אם בדיוק מישהו פה מתכנן משהו כזה בתאריכים 24/25/26-10 נוכל לעשות זאת יחד...
לא רוצה להניח פה את הטלפון שלי, אז אני ירשום את המס' של הסטיק, אפשר לשלוח סמס
0527304058

3524

משתמש מקצוען
לא יודע אם זה המקום...
אנחנו זוג, נוסעים להונגריה - בודפסט אחרי החגים.
אנחנו רוצים לנסוע לקרעסטיר ולעצור "בדרך" בכמה מקומות יפים משהו בסגנון הזה הצגה במפות Google
כמה אמור לעלות לנו דרייבר דובר עברית ליום כזה?
ואולי, אם בדיוק מישהו פה מתכנן משהו כזה בתאריכים 24/25/26-10 נוכל לעשות זאת יחד...
לא רוצה להניח פה את הטלפון שלי, אז אני ירשום את המס' של הסטיק, אפשר לשלוח סמס
0527304058
מה, מבלי לבקר בלילהפורד? בזבוז.

brachi :)

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
מחפשת טיסה ללונדון אחרי החגים בעז"ה.
מה מומלץ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה