תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

חחח

משתמש סופר מקצוען
איך אפשר לדבר עם השירות לקוחות של וויז? המס' שלהם חסום בכל הקומות הכשרות.
@3524 יש לך מידע?
שבוע שעבר עלתה מזוודה להלוך 200 שח. חשבתי שבשירות יהיה יותר זול. לפי זה שעכשיו המחיר הוא 377 אני מבינה שאין סיכוי שירד חזרה?
יש סיכוי שבשירות לקוחות הם יתנו לי את השירות הזה?

3524

משתמש מקצוען
@3524 יש לך מידע?
שבוע שעבר עלתה מזוודה להלוך 200 שח. חשבתי שבשירות יהיה יותר זול. לפי זה שעכשיו המחיר הוא 377 אני מבינה שאין סיכוי שירד חזרה?
יש סיכוי שבשירות לקוחות הם יתנו לי את השירות הזה?
מחירי מזוודות משתנים ללא הרף, כדאי להיכנס יום יום ואפילו כמה פעמים ביום לאתר ולבדוק (עדיף בגלישה בסתר) עד שתופסים את הרגע הנכון בו המחיר נמוך. זה לא קורה תמיד אבל זה קורה הרבה.

חחח

משתמש סופר מקצוען
מחירי מזוודות משתנים ללא הרף, כדאי להיכנס יום יום ואפילו כמה פעמים ביום לאתר ולבדוק (עדיף בגלישה בסתר) עד שתופסים את הרגע הנכון בו המחיר נמוך. זה לא קורה תמיד אבל זה קורה הרבה.
ואז מרימים טלפון לשירות ואז הם נותנים מחיר נמוך עוד יותר?
איך בכלל מתקשרים אם הם חסומים בכל הקומה הכשרה כולל בזק?

3524

משתמש מקצוען
ואז מרימים טלפון לשירות ואז הם נותנים מחיר נמוך עוד יותר?
איך בכלל מתקשרים אם הם חסומים בכל הקומה הכשרה כולל בזק?
לא לא, ברגע שמוצאים מחיר זול מזמינים מיד באתר, לא ממתינים שיתייקר שוב.

חחח

משתמש סופר מקצוען
לא לא, ברגע שמוצאים מחיר זול מזמינים מיד באתר, לא ממתינים שיתייקר שוב.
כמה נקרא זול להלוך וכמה לחזור בעונה החמה של הקייץ?
ואיך אני מקבלת את ה25 שח הנחה שהובטח לי כשעשיתי את המועדון?

חחח

משתמש סופר מקצוען
אין כללים במחירים, וההנחה תהיה אוטומטית.
טוב, טוב הבנתי ששיגעתי. אני מסיימת ממש!
מה זה נקרא אין כללים? איך אני יודעת מה הכי טוב שאני יכולה למצוא?
וכשזה היה על 200 באתי לשלם וזה לא נתן לי שום הנחה לכן לא הזמנתי באותו רגע :(

אשר פרידמן

משתמש פעיל
טוב, טוב הבנתי ששיגעתי. אני מסיימת ממש!
מה זה נקרא אין כללים? איך אני יודעת מה הכי טוב שאני יכולה למצוא?
וכשזה היה על 200 באתי לשלם וזה לא נתן לי שום הנחה לכן לא הזמנתי באותו רגע :(
אני לפני שבועיים הוספתי מזוודה 10 ק''ג בוויז ב 59 ש''ח ערב קודם הטיסה....

אשר פרידמן

משתמש פעיל
באתר?
אוף, אני צריכה לפחות 20 קילו עד מתי לחכות?
באתר.
זה תלוי כמה אנשים רכשו כובדה לטיסה.
במידה וכמה שעות לפני הטיסה תא המטען לא מלא, המחירים צונחים - וכן להיפך...
אני לקחתי סיכון מסוים וחיכיתי עד שהמחירים ירדו

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אם תוכל בבקשה לפרט איזה חברת השכרה אוקראינית יש להם שירות של איסוף מהגבול
ומה המיקום המדויק של החנייה במדיקה
זה הקישור של הגבול המדוייק,
כשאתה שם וכבר רואה את הגבול למול עיניך אזי בצד שמאל של הכביש תראה כמה וכמה חניונים לרכבים בתשלום.
הכול פעיל 24/7 כמובן.
וזה הקישור לחברת השכרה אחת מני רבות שמביאה לגבול הנ"ל בתשלום נוסף

3524

משתמש מקצוען
זה הקישור של הגבול המדוייק,
כשאתה שם וכבר רואה את הגבול למול עיניך אזי בצד שמאל של הכביש תראה כמה וכמה חניונים לרכבים בתשלום.
הכול פעיל 24/7 כמובן.
וזה הקישור לחברת השכרה אחת מני רבות שמביאה לגבול הנ"ל בתשלום נוסף
תודה רבה.

אודה לך אם תעשה מלאכה מושלמת ותפשט מעט את הנושא הזה של מעבר הגבול רגלית.

במה זה כרוך? כל אזרח ישראלי יכול לעבור רגלית ולהיכנס לאוקראינה? צריך אישור כלשהו מראש? תשלום בקשיש? דורשים ביטוח כלשהו? מה שואלים בכניסה וביציאה? כמה זמן אורך תהליך המעבר?

כל נתון שתנדב יהיה לתועלת הרבים.

חילך לאורייתא

משתמש מקצוען
תודה רבה.

במה זה כרוך? כל אזרח ישראלי יכול לעבור רגלית ולהיכנס לאוקראינה? צריך אישור כלשהו מראש? תשלום בקשיש? דורשים ביטוח כלשהו? מה שואלים בכניסה וביציאה? כמה זמן אורך תהליך המעבר?

לעבור גבול רגלית לאוקרינה זה דבר פשוט כל ישראלי יכול לעבור ללא חשש רק מה יש זמנים שיש עומס והבעיה שזה יכול להתנגד ביום גשום פעם נתקעתי כשעתיים וחצי בגשם שוטף (זה היה בצום גדליה לאחר ראש השנה והיה עומס של ברסלבים)

3524

משתמש מקצוען
646$ לארה"ב זה מחיר ממש טוב.

יש עכשיו מגוון טיסות של יונייטד לניו יורק במחיר הזה. טיסה ישירה כולל מזוודה וגם טרולי. מבחר תאריכים בעיקר בחודש יוני.

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
646$ לארה"ב זה מחיר ממש טוב.

יש עכשיו מגוון טיסות של יונייטד לניו יורק במחיר הזה. טיסה ישירה כולל מזוודה וגם טרולי. מבחר תאריכים בעיקר בחודש יוני.
רק צריך לקחת בחשבון שהם עוד לא התחילו לטוס וייתכן שהם לא יטוסו

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
תודה רבה.

לא הייתי בגבול הזה אבל בעיקרון זה דומה לא כ"כ שואלים שאלות אתה עובר עמדה גם של המדינה שאתה יוצא ממנה וגם של אוקראינה כשאתה חוזר עיקר הבידוק הוא של המדינה שאתה נכנס בה
הזמן תלוי בעומס לנו זה לקח בערך 30-40 דקות בהלוך
קצת יותר קצר בחזור
במעבר הזה היינו גבול הונגריה אוקראינה לא רחוק ממונקאטש (מוקצ'בו) מתאים למגיעים מדברצין או בודפשט

חחח

משתמש סופר מקצוען
וויז, טיסה בעונה החמה - זה נקרא מחיר טוב? או לחכות שירד עוד?
1716198396333.png
1716198416668.png

3524

משתמש מקצוען
לא הייתי בגבול הזה אבל בעיקרון זה דומה לא כ"כ שואלים שאלות אתה עובר עמדה גם של המדינה שאתה יוצא ממנה וגם של אוקראינה כשאתה חוזר עיקר הבידוק הוא של המדינה שאתה נכנס בה
הזמן תלוי בעומס לנו זה לקח בערך 30-40 דקות בהלוך
קצת יותר קצר בחזור
במעבר הזה היינו גבול הונגריה אוקראינה לא רחוק ממונקאטש (מוקצ'בו) מתאים למגיעים מדברצין או בודפשט
תודה.

יש למישהו מידע לגבי מעבר הגבול הזה? מאוד רצינו לעבור בו וחששנו מהבלתי נודע.

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
תודה רבה.

כל מה שייכתב מדובר על גבול פולין<->אוקראינה יתכן וממדינות אחרות זה עובד אחרת.

• כל אזרח ישראלי עם דרכון בתוקף לשלוש חודשים יכול להיכנס לאוקראינה.
  • לא דרוש שום אישור, כמו"כ לא דרוש בשום שום שום! מקום לשלם שוחד או לשלשל בקשיש לאף אחד בשום מקום.
  • בניגוד לבתקופת הקורונה או בתחילת המלחמה אין צורך בהוכחת שום אישור ו/או פוליסת ביטוח כלשהו, לא אוקראיני ולא ישראלי.
  • מעבר רגלי מסודר ומהיר שייך רק בגבול MEDYKA-מדיקה, כל שאר הגבולות לרבות רווה רוסקה אינם כוללים מעבר רגלי מסודר.
  • הגבול פעיל 24/7.
הפרוצדורה:
הגעה עם רכב וחניה באחד מהחניונים הרבים המפוזרים בצד שמאל לכל אורך הכביש המוביל לגבול (מק"מ לפני הגבול עד הגבול ממש, יש לקחת בחשבון שבד"כ החניונים הקרובים יותר לגבול עמוסים יותר, למרות שכן כדאי לקחת את ההימור כי תמיד יש אפשרות להסתובב לעלות על הכביש חזרה ולחזור חניון אחד אחורה.)

לא מומלץ להשאיר ברכב מוצרים שווי ערך כמובן למרות שהחניונים בד"כ עם אבטחה ומצלמות.
וגם, כדאי מאוד לשנן כל הדרך מהרכב לגבול את מיקום החניון והרכב כדי לחסוך חיפושים מייגעים בחזרה).

היות והגבול הוא הן למשאיות הן לאוטובוסים הן לרכבים פרטיים והן להולכי רגל (כמדומני שגם הרכבת עוברת שם אבל כן במרחק מה ולא ניתן לראות אותה צמוד לגבול) אזי יש לשים לב להיצמד כל הזמן לצד שמאל ליד הגדר הירוקה (זה הסימן, הולכי רגל-כל הזמן גדר ירוקה).

אחרי הליכה של כחמש דקות מאחרי החניון האחרון ליד הגבול מגיעים לנקודת בדיקה של היציאה מפולין, בד"כ אין בדיקת חפצים רק דרכונים ועברתם.

משם הליכה של עוד חמש דקות תוביל אתכם לנקודת הבדיקה של הכניסה לאוקראינה, החתמה וברוכים הבאים לאוקראינה.

בחזור התהליך העתק הדבק חוץ מ-
במקום לקחת את הצד השמאלי צריך לקחת את הצד הימני כמובן (עוברים ממש באותו מקום שעברנו בכניסה רק גדר שחוצצת).

כמו"כ ביציאה מאוקראינה נפוץ מאוד שבקרי הגבול יוציאו את כלב המישוש שמריח טאבאק סיגריות וכל השאר ובמידה והוא קופץ על חפציו של מישהו אזי הוא נקרא הצידה ומתבקש לפרוק את חפציו לבדיקה.

עוד כמה נקודות.
מותר להוציא מאוקראינה רק שני קופסאות (לא פקטים!) סיגריות, במידה והוצאתם שלוש ארבע או חמש וכו' יוחרמו כל הקופסאות, במידה וכן מדובר בהברחה רצינית יותר זה בד"כ לא יעבור בלי קנס רציני ולפעמים בתוספת של חתימה שחורה, אז חבל....

עוד נקודה, גם אם יקראו לכם לפרוק את חפציכם (מניסיון....) ההתנהגות מאוד אנושית ומבינה, ומלווה בהתנצלויות מצד הבקר שזה עבודתו ושיבינו אותו (sorry this is my job) מצחיק היה כשהגיע לתפילין והבין שזה חפץ דת, באיזה כבוד ופחד בעיניים הוא החזיר את זה במיידית.

לגבי העומס, חמישי עד ראשון תמיד יותר עמוס, אבל למרות זאת אם בימי שני שלישי או רביעי המעבר לוקח מתחילתו עד סופו כולל כל מרחקי ההליכה באזור של רבע שעה אזי בזמני עומס רגילים זה יקח בין חצי שעה ל45 דקות אין סיבה שיקח יותר (כמובן להוציא תקופות כמו ראש השנה וכו' שהכול עמוס לעייפה)

אהה, ועוד משהו קטן, כבונוס אולי יצלח בידכם לראות הברחות בשטח המפורז (קטע ההליכה בין נקודת הגבול הפולנית לאוקראינית) קפיצות מעבר לגדר או בין עמודי הגדר הם דבר נפוץ שם ובעיניי ראיתי.....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ג

א מִזְמוֹר לְדָוִד בְּבָרְחוֹ מִפְּנֵי אַבְשָׁלוֹם בְּנוֹ:ב יְהוָה מָה רַבּוּ צָרָי רַבִּים קָמִים עָלָי:ג רַבִּים אֹמְרִים לְנַפְשִׁי אֵין יְשׁוּעָתָה לּוֹ בֵאלֹהִים סֶלָה:ד וְאַתָּה יְהוָה מָגֵן בַּעֲדִי כְּבוֹדִי וּמֵרִים רֹאשִׁי:ה קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶקְרָא וַיַּעֲנֵנִי מֵהַר קָדְשׁוֹ סֶלָה:ו אֲנִי שָׁכַבְתִּי וָאִישָׁנָה הֱקִיצוֹתִי כִּי יְהוָה יִסְמְכֵנִי:ז לֹא אִירָא מֵרִבְבוֹת עָם אֲשֶׁר סָבִיב שָׁתוּ עָלָי:ח קוּמָה יְהוָה הוֹשִׁיעֵנִי אֱלֹהַי כִּי הִכִּיתָ אֶת כָּל אֹיְבַי לֶחִי שִׁנֵּי רְשָׁעִים שִׁבַּרְתָּ:ט לַיהוָה הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִרְכָתֶךָ סֶּלָה:
נקרא  26  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה