תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

משתמש תפוס

משתמש רשום
שאלתי לפני יומיים לגבי טיסה לסופיה מראשון עד חמישי
המחירים היו בסביבות 600$
הציעו לי להמתין
המתנתי....
יש למישהו משהו חדש ? מחירים יותר שפויים
תודה מראש

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
שאלתי לפני יומיים לגבי טיסה לסופיה מראשון עד חמישי
המחירים היו בסביבות 600$
הציעו לי להמתין
המתנתי....
יש למישהו משהו חדש ? מחירים יותר שפויים
תודה מראש
המחירים גבוהים בערך 530-560 דולר
אם אתה גמיש לדחות ביום שני עד שישי 450 דולר
אם אתה גמיש לשבוע הבא יש ב330 דולר
אם אתה גמיש עד שרינאייר יתחילו לטוס המחירים יהיו זולים משמעותית
נראה לי שהמחירים קצת עלו מהפעם הקודמת שביקשת
כללי המחירים ברגע האחרון לא חייבים לרדת לפעמים הם עולים משמעותית

משתמש תפוס

משתמש רשום
בסוף ינואר בולגריה אייר הודיעה שהיא חוזרת לטוס מה שיוזיל כנראה את הטיסות לסופיה
קשה לסמוך על זה שרינאייר תחזור
בסדר אבל כולם מודיעם ותכלס לא קורה קשה לסמוך, לא ?
המחירים גבוהים בערך 530-560 דולר
אם אתה גמיש לדחות ביום שני עד שישי 450 דולר
אם אתה גמיש לשבוע הבא יש ב330 דולר
אם אתה גמיש עד שרינאייר יתחילו לטוס המחירים יהיו זולים משמעותית
נראה לי שהמחירים קצת עלו מהפעם הקודמת שביקשת
כללי המחירים ברגע האחרון לא חייבים לרדת לפעמים הם עולים משמעותית
אם אני אתגמש מידי השלג עשוי גם הוא להתגמש ואז... מה הועילו חכמים וכו ,
ה 330 נשמע מציאה , זה קשור למקס או רגיל ?

ציביה יעץ

משתמש חדש
הי,
אשמח לדעת מנסיונכם
הזמנתי טיסה ממנצסטר לתל אביב דרך חברת קומיבוגו - טיסת קונקשן בחברת jet2 ואלעל כולל מזוודה
עכשיו קיבלתי הודעה מקומיבגו שלא הצליחו להכניס מזוודה להזמנה ואנחנו נעשה צק אין לבד והם ישלמו את ההעלויות.
שאלתי היא:
יש לכם מושג האם יש כזה דבר שאין אפשרות להזמין מזוודה בטיסות של חברת jet 2 ?

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
הי,
אשמח לדעת מנסיונכם
הזמנתי טיסה ממנצסטר לתל אביב דרך חברת קומיבוגו - טיסת קונקשן בחברת jet2 ואלעל כולל מזוודה
עכשיו קיבלתי הודעה מקומיבגו שלא הצליחו להכניס מזוודה להזמנה ואנחנו נעשה צק אין לבד והם ישלמו את ההעלויות.
שאלתי היא:
יש לכם מושג האם יש כזה דבר שאין אפשרות להזמין מזוודה בטיסות של חברת jet 2 ?
לא מכיר את החברה הזאת ספציפית אבל נתקלתי כמה פעמים באתרים בחברות שלא מוכרות מזוודות רק בשדה התעופה
קחו בחשבון שלא בטוח ימכרו לכם מזוודה בצק-אין אולי לא יהיה מקום מומלץ להגיע מוקדם ככל הניתן
לגבי קומביגו (לא מכיר) אני מקווה שהם באמת ישאו בעלויות תקליטו את השיחה איתם או אם יש לכם התכתבות מתועדת לשמור את זה כי הבטחות אפשר להבטיח ולא חייבים לקיים

כי טוב השם

משתמש חדש
היי
מה קורה עם חברת לוט
ניתן להזמין לסוף פברואר כי באל על זה לא נותן
והאם הם יחזרו לטוס עד אז?

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
היי
מה קורה עם חברת לוט
ניתן להזמין לסוף פברואר כי באל על זה לא נותן
והאם הם יחזרו לטוס עד אז?
החברה הודיעה שתשוב בסוף ינואר
הערת אזהרה: הכל יכול להשתנות בכל רגע אם יש לך קשר עם נסראללה תשאל אותו

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
בסדר אבל כולם מודיעם ותכלס לא קורה קשה לסמוך, לא ?

אם אני אתגמש מידי השלג עשוי גם הוא להתגמש ואז... מה הועילו חכמים וכו ,
ה 330 נשמע מציאה , זה קשור למקס או רגיל ?
יש הבדל בין להודיע על חזרה לבין לבטל עד תאריך מסויים בינתיים מי שהודיע על חזרה באמת חזר
לגבי השלג השלג לא נמס כ"כ מהר אנחנו בינואר הייתי ממליץ לך לנסות אם אתה לא מוצא מחירים שפויים לסופיה אולי לנסות יעד סקי אחר אולי גודאורי גאורגיה שלפעמים אפשר למצוא כמה שבועות מראש ב 250 דולר או אוסטריה איטליה תחפש, אבל תזמין חברה ישראלית כדי שתהיה בטוח שלא יבטלו
לגבי הטיסה של 330 לא מוצא את זה עכשיו יש ב350 בערך בישראייר בתאריכים 21-25 לינואר אבל בלי טרולי ניתן להוסיף נראה לי 15 דולר לכיוון https://www.lastminute.co.il/flight...en=86196e34-3748-4827-8b2d-fe9c52ba8c41#step2

משתמש תפוס

משתמש רשום
יש הבדל בין להודיע על חזרה לבין לבטל עד תאריך מסויים בינתיים מי שהודיע על חזרה באמת חזר
לגבי השלג השלג לא נמס כ"כ מהר אנחנו בינואר הייתי ממליץ לך לנסות אם אתה לא מוצא מחירים שפויים לסופיה אולי לנסות יעד סקי אחר אולי גודאורי גאורגיה שלפעמים אפשר למצוא כמה שבועות מראש ב 250 דולר או אוסטריה איטליה תחפש, אבל תזמין חברה ישראלית כדי שתהיה בטוח שלא יבטלו
לגבי הטיסה של 330 לא מוצא את זה עכשיו יש ב350 בערך בישראייר בתאריכים 21-25 לינואר אבל בלי טרולי ניתן להוסיף נראה לי 15 דולר לכיוון https://www.lastminute.co.il/flight...en=86196e34-3748-4827-8b2d-fe9c52ba8c41#step2
יש משהו יותר זול מסופיה ? אני יודע שסופיה הכי זול !
למען האמת אין לי סקיסקנר , אם תוכל לבדוק לי על יעד טיסה אחר אני באמת אשמח

bonbon

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
ושלחה היום מייל לכל מזמיני הטיסות לחודש פברואר שטיסתם מבוטלת.
יש לי טיסה ל05/02 לא קיבלתי מייל ביטול
אבל אשמח ממש שיבטלו

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
יש משהו יותר זול מסופיה ? אני יודע שסופיה הכי זול !
למען האמת אין לי סקיסקנר , אם תוכל לבדוק לי על יעד טיסה אחר אני באמת אשמח
אולי סופיה הכי זול בדרך כלל כי גם הטיסה זולה כי יש לואו קוסט וגם הסקי-פס וכו זול שם עכשיו שהטיסות יקרות אני לא יודע אם שווה
מאוד קשה לבדוק בלי לדבר על תאריכים ויעד אני לא יודע מה רמת המסלולים אם מתאים לך זקופנה ראיתי לשבוע הבא משני עד שישי ב 250 - 270 דולר לקרקוב וגם מאוד זול לשכור רכב וגם הסקיפס והציוד די זול שם

נערך לאחרונה ב:

משתמש תפוס

משתמש רשום
אולי סופיה הכי זול בדרך כלל כי גם הטיסה זולה כי יש לואו קוסט וגם הסקי-פס וכו זול שם עכשיו שהטיסות יקרות אני לא יודע אם שווה
מאוד קשה לבדוק בלי לדבר על תאריכים ויעד אני לא יודע מה רמת המסלולים אם מתאים לך זקופנה ראיתי לשבוע הבא משני עד שישי ב 250 - 270 דולר לקרקוב וגם מאוד זול לשכור רכב וגם הסקיפס והציוד די זול שם
מה זאת אומרת לא יודע מה רמת המסלולים שמתאימים לי ?
אני יכול להביא לך דומא מהחרמון

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
מה זאת אומרת לא יודע מה רמת המסלולים שמתאימים לי ?
אני יכול להביא לך דומא מהחרמון
אני לא ממש מבין בסקי אבל יש אתרים עם רמות מסלולים למתחילים ויש למתקדמים ויש לאלופים ויש כאלה שיש בהם לכל הרמות אם אתה מתחיל ותגלוש במסלול לאלופים אתה תשבור ידיים ורגליים
תעשה שיעורי בית בגוגל מה מתאים לך. זקופנה אם אני מבין נכון הוא אתר שאלופים בסקי לא יהיה להם מה לעשות שם לכן שאלתי
עריכה: ראיתי בגוגל שיש שם גם מסלולים למתקדמים כנראה החברים שלי שהיו שם לא הגיעו לאתר ההוא

נערך לאחרונה ב:

לכאורה.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מה עושים??
כבר מרוב הודעות הכל התבלגן לי,
אנחנו רוצים לסגור על טיסה לניו יורק בפסח, ואין לנו מושג אם איזה חברה כן ואם איזה לא... (ולא אל על יקר יקר יקר)
וזה לא שמקסימום נפסיד 200 דולר... זה ממש סיכון, מצד שני לחכות המחיר קופץ למימדים הזויים

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
מה עושים??
כבר מרוב הודעות הכל התבלגן לי,
אנחנו רוצים לסגור על טיסה לניו יורק בפסח, ואין לנו מושג אם איזה חברה כן ואם איזה לא... (ולא אל על יקר יקר יקר)
וזה לא שמקסימום נפסיד 200 דולר... זה ממש סיכון, מצד שני לחכות המחיר קופץ למימדים הזויים
אם אתה רוצה להיות בטוח (אף פעם אין שום דבר בטוח הכל בידי שמים) אז תזמינו באלעל אם מוכנים לקחת סיכון תחפשו קונקשן עם חברות שכבר טסות עכשיו קבוצת לופטהנזה הייסקי וכו'
מה התאריכים??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יא

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד בַּיהוָה חָסִיתִי אֵיךְ תֹּאמְרוּ לְנַפְשִׁי (נודו) נוּדִי הַרְכֶם צִפּוֹר:ב כִּי הִנֵּה הָרְשָׁעִים יִדְרְכוּן קֶשֶׁת כּוֹנְנוּ חִצָּם עַל יֶתֶר לִירוֹת בְּמוֹ אֹפֶל לְיִשְׁרֵי לֵב:ג כִּי הַשָּׁתוֹת יֵהָרֵסוּן צַדִּיק מַה פָּעָל:ד יְהוָה בְּהֵיכַל קָדְשׁוֹ יְהוָה בַּשָּׁמַיִם כִּסְאוֹ עֵינָיו יֶחֱזוּ עַפְעַפָּיו יִבְחֲנוּ בְּנֵי אָדָם:ה יְהוָה צַדִּיק יִבְחָן וְרָשָׁע וְאֹהֵב חָמָס שָׂנְאָה נַפְשׁוֹ:ו יַמְטֵר עַל רְשָׁעִים פַּחִים אֵשׁ וְגָפְרִית וְרוּחַ זִלְעָפוֹת מְנָת כּוֹסָם:ז כִּי צַדִּיק יְהוָה צְדָקוֹת אָהֵב יָשָׁר יֶחֱזוּ פָנֵימוֹ:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה