תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

יקיאק

משתמש רשום
יש בחודש הבא אתונה או אמסטרדם, קר אבל לא קפוא.
1,500/1,700 בהתאמה לטיסה ומלון 4 לילות.
רק שיש שם אזהרת מסע בדרגה הנמוכה (2).
אז אם זה מפחיד (לדעתי לא) יש את שוויץ המושלגת
באיזה חברת תעופה?
אפשר קישור?
תודה

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
יש לי טיסה רינאייר בפברואר.
הטיסות שלהם מתבטלות? התבטלו?
בינתיים לא קיבלתי מייל

bonbon

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
גם לי איזיג'ט עוד לא ביטלו
זה יקרה כנראה ממש בקרוב ככה זה נראה

eh

משתמש פעיל
אם בשבוע הקרוב לא יהיה ביטול הם כנראה יטוסו(שבוע מהיום) שים לב אם הם יודיעו פחות משבועיים לפני הם מחוייבים בפיצויים גם במלחמה!
תיקון שבועיים מהיום זה שבועיים מהטיסה הראשונה שלהם
התכוונתי שאם יבטלו מסתמא זה בשבוע הקרוב כי לא מתחדש משהו ברגע האחרון. וגם הם כן טסו בתחילת המלחמה.
משהו נוסף ששמתי לב התחילו לעבור מטוסים מעל גוש דן מה שלא היה בהתחלה הם היו טסים מעל הרש"פ ואז דרך עפולה והכרמל כך שכנראה נהיה פחות חשש.

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
באיזה חברת תעופה?
אפשר קישור?
תודה
יש בחודש הבא טיסות של ישראייר לאתונה ב230 דולר לזוג משני עד שישי תחפש בסקייסקנר לפי התאריך שנוח לך
מלון תזמין בבוקינג לפי התקציב מתחיל ב350 ש"ח ל4 לילות אוכל תביא מהבית יוצא לך בערך 1200 ש"ח אם תוסיף טרולי לכל אחד זה עוד 140 דולר בערך

תגובתי

משתמש מקצוען
ביקשתי זיכוי מווייזאייר על ביטול טיסה קיבלתי זיכוי 120% אני לא מצליח להמיר את זה ל - 100% החזר כספי שיגיע חזרה לכרטיס האשראי איך עושים זאת?

3524

משתמש מקצוען
היי לכולם . יש למישהו הצעה ליעד לנסיעה לזוג מקום נחמד למזג האויר עכשיו וגם מבחינת אנטישמיות ומחיר לטיסה ושהייה הגיוניים. אפשרי גם כהצטרפות לקבוצה.
תודה
יש טיסות לפראג החל מסביבות מאתיים דולר עם חברות ישראליות, במגוון תאריכים.

למשל ישראייר 4-7 במרץ, תוכלו להזמין באמצעות BOOKAFLIGHT במחיר 192 דולר.

תגובתי

משתמש מקצוען
יש טיסות לפראג החל מסביבות מאתיים דולר עם חברות ישראליות, במגוון תאריכים.

למשל ישראייר 4-7 במרץ, תוכלו להזמין באמצעות BOOKAFLIGHT במחיר 192 דולר.
למרות שמאוד מפתה לשלם בזול לא מומלץ לכרטס אצל אתרי סוכנים רק בחברה עצמה כך שניתן במכרה של שינוי או ביטול להתנהל ישירות מול חברת התעופה עשיתי כרטיסים אצל הסוכן שציינתם ואל על ביטלה את הטיסה, מבחינת אלעל יכלתי להתנהל רק מול הסוכן הנ"ל שנתן לי קופון שלו וזה לא עובד ואין עם מי לדבר

3524

משתמש מקצוען
למרות שמאוד מפתה לשלם בזול לא מומלץ לכרטס אצל אתרי סוכנים רק בחברה עצמה כך שניתן במכרה של שינוי או ביטול להתנהל ישירות מול חברת התעופה עשיתי כרטיסים אצל הסוכן שציינתם ואל על ביטלה את הטיסה, מבחינת אלעל יכלתי להתנהל רק מול הסוכן הנ"ל שנתן לי קופון שלו וזה לא עובד ואין עם מי לדבר
נכון. ישירות בחברה יעלה 20 אחוז יותר, תוספת של 135 שקל.

אילה9

משתמש פעיל
לגבי ישראייר-
ניתן לראות באתר שלהם שחלק מהטיסות מופעלות ע"י חברות שונות, לעיתים זרות
האם הן לא בסכנת ביטול? (או שהן תחת הביטוח של ישראייר?)
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה