תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

אביל'ל

משתמש פעיל
787 $ כרטיס לארה"ב לנובמבר
זה נקרא זול? או ששווה לי לחכות עוד?
עם חניות ביניים באירופה של שעה - שעה וחצי
(סקיי סקנר נתן לי את המחיר באמריקן אייריינס)

תחילת כסליו
לא בדקנו עדיין בעוד מקום, מה זה טיסות גוגל?
קודם כל, כדאי לבדוק באתר "טיסות סודיות" יש מחירים שם שחבל על הזמן
דבר נוסף, היום יש מבצע באלעל 50% הנחה על הנקודות,
למזמין היום לחודש אוקטובר נובמבר
כלומר, כל נקודה שווה 2,
ומחירי הטיסות לניורק ב250$ ו1000 נקודות מח' תיירים
כולל כבודה
1692084400705.png

נערך לאחרונה ב:

צפוני אבוד

משתמש מקצוען
בישראייר יש לך טיסות מחיפה, שימו לב לשעת הטיסות, בטיסה קצרה כזו ודאי תרצו הלוך בוקר וחזור ערב.
אולי כדאי לכם לבדוק על טיסה ביום שלישי בשעה מאוחרת, כי טיסות הבוקר יקרות מאוד. עריכה: בדקתי וזה לא מוזיל כמעט כלום, ומאידך תשלמו על עוד לילה במלון.

נערך לאחרונה ב:

ידיד נפש

משתמש פעיל
יש טיסה בשמי הארץ של חברה רשמית?
בעבר היה של ארקיע כמדומני כעת אני לא רואה
מישהו יודע על משהו כזה
אני מדבר על מטוס גדול

ESTI אסתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
יש טיסה בשמי הארץ של חברה רשמית?
בעבר היה של ארקיע כמדומני כעת אני לא רואה
מישהו יודע על משהו כזה
אני מדבר על מטוס גדול
לנסוע לאילת ולחזור

3524

משתמש מקצוען
הטיסות הזולות לסתיו תשפ"ד כבר נפתחו להזמנה, כנסו לאתר וויז אייר ותמצאו מבחר טיסות לבודפשט או וינה במגוון תאריכים (בעיקר סוף חשוון - תחילת נובמבר) בסביבות 100 שקל לכיוון.

לא אני

משתמש מקצוען
מישהו יכול עזור לי במציאת טיסה זולה לליזנסק (ז'שוב?) שתי לילות, לזוג + תנוקת, עדיף באלול, אם לא - אחרי החגים.

סול נואר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הטיסות הזולות לסתיו תשפ"ד כבר נפתחו להזמנה, כנסו לאתר וויז אייר ותמצאו מבחר טיסות לבודפשט או וינה במגוון תאריכים (בעיקר סוף חשוון - תחילת נובמבר) בסביבות 100 שקל לכיוון.
אם רוצים להזמין ל8 נוסעים עדיף לבחור את הכמות בתחילה או להזמין כל כרטיס בנפרד?
כשבוחרים מס נוסעים המחיר אוטומט עולה לכל ראש...

3524

משתמש מקצוען
אם רוצים להזמין ל8 נוסעים עדיף לבחור את הכמות בתחילה או להזמין כל כרטיס בנפרד?
כשבוחרים מס נוסעים המחיר אוטומט עולה לכל ראש...
כדאי לקנות מנוי שנתי משפחתי עבור 6 נוסעים והכרטיס עצמו במחיר מוזל (שמחזיר את דמי המנוי) ועוד 2 כרטיסים במחיר רגיל

סול נואר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
כדאי לקנות מנוי שנתי משפחתי עבור 6 נוסעים והכרטיס עצמו במחיר מוזל (שמחזיר את דמי המנוי) ועוד 2 כרטיסים במחיר רגיל
האם הכרטיס המשפחתי מוגבל לבני אותה משפחה?
מה המחיר הכרטיס בוויז? האם התשלום הוא חודשי?

3524

משתמש מקצוען
האם הכרטיס המשפחתי מוגבל לבני אותה משפחה?
מה המחיר הכרטיס בוויז? האם התשלום הוא חודשי?
לא מוגבל, יכולים להיות עד 6 נוסעים אפילו בלי קירבת משפחה, יכולים לנסוע במהלך השנה גם נוסעים אחרים, ובלבד שזה שהמנוי רשום על שמו הוא אחד מהנוסעים.

תשלום חד פעמי של 70 אירו מזכה בהנחה למשך שנה על כל הנסיעות, הנחה של לפחות 10 אירו לנוסע עבור כל כיוון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה