תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

מוטי מ

משתמש פעיל
להונגריה לדברצן 734 ש''ח הלוך וחזור
ושמעתי שיש קבוצה מאורגנת להשבוע מרביעי עד שיש ב 1600 ש''ח כולל מקום לינה ואוכל ונסיעות לקברי צדיקים

חכמה בלילה

משתמש מקצוען
מחפשת טיסות זולות 2 לבודפסט השבוע הראשון של יולי
מה שמצאתי ברגע שהוספתי מזוודה הוסיף לי המון במחיר אני ירוקה לחלוטין
אשמח לעזרה
תודה רבה !!!!

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
מחפשת טיסות זולות 2 לבודפסט השבוע הראשון של יולי
מה שמצאתי ברגע שהוספתי מזוודה הוסיף לי המון במחיר אני ירוקה לחלוטין
אשמח לעזרה
תודה רבה !!!!
מזוודה יכולה להכפיל את המחיר - תלוי מאד באיזו חברה, לפעמים שווה לשלם יותר על הכרטיס כדי שהמזוודה תעלה פחות.
לכמה לילות אתם רוצים ליסוע?
כמה נפשות?

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
אפשר קישור לוינה?
(זה רביעי בלילה עד ששי בבוקר)

מרביעי עד ראשון

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פחות מ900???
עקבתי...
לאיזה תאריכים הזמנת?
לא זוכר בדיוק (לא בשבילי), מסוף אב עד תחילת אלול.
ומה עם בריטיש?

לא שווה?
לא אמרתי דבר כזה, פשוט עם אלעל היה לי ניסיון ספציפי, כנראה שאותו דבר לגבי בריטיש, אם כי זה מחיר זול אז פחות סיכויים שזה ירד משמעותית.

נחמן העמקן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
Ryanair משיקה מכירת כרטיסים לשבועיים לטיסות ברחבי אירופה וישראל

חברת הלואו קוסט Ryanair החלה במכירה של שבועיים של כרטיסי טיסה לטיסות ברחבי אירופה ולישראל. המבצע יימשך עד ה-7 ביולי ומכסה את תקופת הטיסה מה-22 באוגוסט עד ה-31 באוקטובר 2023.

מחיר המינימום של טיסה תלוי במדינה ובעיר היציאה. המחירים למטה הם לכיוון אחד וכוללים את כל המסים.

מוורשה, הכרטיסים הזולים ביותר הם לבריסל - מ-PLN 69, ללונדון - מ-PLN 90, לבירמינגהם - מ-PLN 103.

מקרקוב תוכלו לטוס לאוסלו ב-PLN 63, לווינה ב-PLN 67, לבריסל ב-PLN 95.

מברלין יש טיסות לבילונד ב-13 אירו, ללוקסמבורג ב-16 אירו, לבריסל ולמילאנו ב-20 אירו.

מתל אביב ניתן לטוס לפאפוס ב-24 יורו, לסלוניקי ב-27 יורו, לסופיה ב-28 יורו.

Ryanair מוכרת את הטיסות הזולות ביותר בתעריף Value. הוא כולל הובלה של כבודת יד קטנה בלבד במידות של עד 40x25x20 ס"מ. אם נוסע מעוניין לקחת כבודת יד גדולה יותר, מזוודות או לבחור מושב במטוס, עליו לשלם אגרה או לבחור בתעריף יקר יותר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה