דרוש מידע אשכול התורים הנחוץ והמבוקש למשרד הפנים - רשות האוכלוסין וההגירה>>>

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אני צריך לתפוס תור לבן משפחה באשדוד, אז אם רוצה תור באשדוד, אשמח לעזור,
בערים אחרות קשה לי היום.
אם מישהו רוצה אשדוד שישים פרטים מהר.

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
רק לשם דוגמא, באשדוד מעודכן להיום, נפתח ב7:52 המון תורים, ב8:06 גם המון, וב8:26 ארבעה תורים (אולי יותר שכבר לא ראו), בנאגלה הראשונה תפסתי לבן משפחה, ושלש האחרונות ניסיתי @תמנון רב זרועות אבל כבר הכול נתפס, אז מי שאומר שאין, זה חד משמעי שהוא לא רציני, כי אני ישבתי היום 40 דקות רצוףףףףף על האתר ורק רעננתי ורעננתי, ומי שיעשה כך יצא עם תור!!!!!

ניחי

משתמש רשום
רק לשם דוגמא, באשדוד מעודכן להיום, נפתח ב7:52 המון תורים, ב8:06 גם המון, וב8:26 ארבעה תורים (אולי יותר שכבר לא ראו), בנאגלה הראשונה תפסתי לבן משפחה, ושלש האחרונות ניסיתי @תמנון רב זרועות אבל כבר הכול נתפס, אז מי שאומר שאין, זה חד משמעי שהוא לא רציני, כי אני ישבתי היום 40 דקות רצוףףףףף על האתר ורק רעננתי ורעננתי, ומי שיעשה כך יצא עם תור!!!!!
ניסיתי לתפוס תור באשדוד
כנראה מדי מוקדם....
ישבתי מ7.15 עד 7.45 ולא הצלחתי
מבאססס

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה