דרוש מידע אשכול התורים הנחוץ והמבוקש למשרד הפנים - רשות האוכלוסין וההגירה>>>

איטא

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אם אני רוצה לחדש דרכון
זה לא במקום?

חנניהו

משתמש צעיר
עשיתי לפני כחודש דרכון
ובאתר של דואר ישראל מופיע לי לפי מס' מעקב כך:
מתי זה יבוא אלי ?
והאם יש אפשרות לאסוף את זה בכוחות עצמי כבר היום ?
צפה בקובץ המצורף 1385066
זה אומר שזה עדיין לא הגיע לסניף הדואר [זה איפשהו תקוע אפשר לנסות לשלוח פניה לדואר ישראל שיבדקו מה עם זה]-

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
זה אומר שזה עדיין לא הגיע לסניף הדואר [זה איפשהו תקוע אפשר לנסות לשלוח פניה לדואר ישראל שיבדקו מה עם זה]-
לא בטוח,
אני קיבלתי הודעה שהדרכון הועבר לדואר ביום רביעי/חמישי
שבוע אח"כ ביום שלישי קיבלתי את הדרכון.

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אבל אם זה היה מגיע לדואר זה היה אמור להופיע במעקב
זה מופיע באתר של דואר ישראל שהחבילה התקבלה ותעבור להמשך טיפול, זה כבר נמצא ביחידת דואר(מיון) ומשם זה צריך לצאת עם שליח.
אם הדואר לא קיבל את הדרכון בכלל, יופיע אין נתונים על דבר הדואר

חנניהו

משתמש צעיר
זה מופיע באתר של דואר ישראל שהחבילה התקבלה ותעבור להמשך טיפול, זה כבר נמצא ביחידת דואר(מיון) ומשם זה צריך לצאת עם שליח.
אם הדואר לא קיבל את הדרכון בכלל, יופיע אין נתונים על דבר הדואר
כן, התכוונתי שזה לא הגיע לדואר היעד אלא עדיין במיון

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
חדש - המערכת מציגה את התור הקרוב הפנוי

צילום מסך 2023-05-29 204112.png

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
׳גלובס׳: בשבועיים האחרונים רשות האוכלוסין הצליחה להנפיק 57,639 דרכונים בארבע הלשכות הגדולות שמשתתפות ב״מרתון הדרכונים״.

כל רגע מבזקים

חושב123

משתמש פעיל
זה לא נותן לי להתקדם, אני מקישה כל הזמן את התווים והוא הוא נותן לי תווים אחרים להקיש.
צפה בקובץ המצורף 1374541
באחד האתרים כתבו שצריך לבטל חוסם פרסומות ואכן כך עשיתי ואז הצלחתי להיכנס ולקבוע תור.
נ.ב. יש תורים מאוד רחוקים, האם יש טעם לנסות בסניף בני ברק לבוא ללא תור בשביל הנפקת ת.ז. ראשונה, מישהו ניסה לאחרונה?
בתודה מראש

נערך לאחרונה ב:

דעת חכמה

משתמש פעיל
באחד האתרים כתבו שצריך לבטל חוסם פרסומות ואכן כך עשיתי ואז הצלחתי להיכנס ולקבוע תור.
נ.ב. יש תורים מאוד רחוקים, האם יש טעם לנסות בסניף בני ברק לבוא ללא תור בשביל הנפקת ת.ז. ראשונה, מישהו ניסה לאחרונה?
בתודה מראש
איך מבטלים חוסם פרסומות?

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג

דעת חכמה

משתמש פעיל
הייתי שם היום בערב עיקר התור היה לתשלום, כך שעדיף לשלם מראש באתר, אח"כ לפקידים אחרי 15 דק' הייתי בחוץ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה