דרוש מידע <אשכול הקטלוגים קיץ 2018>

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

ויטמין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הקטלוגים מהממים! והצלמות מוכשרות מאוד! הכל נכון אבל...

רק לי צורם לראות את האורכים השרוולים והסגנון בכלל? (לא של הבגדים של התמונות)

ואני כמובן לא מכלילה פה את כל הקטלוגים שהועלו לאשכול

נכון שזה נראה יפה יותר ואין לי ספק ששמלה קצרה נראית מתוקה יותר על הילדה,

(ולפני שאתם מתקיפים אותי על המשפט הזה, אזכיר לכם את מאמר חז"ל 'אל תאמר אי אפשי לאכול בשר חזיר, אלא אפשי ואפשי בו, ואבי שבשמים גזר עלי'.)

אולי זה גם יותר שיווקי, אבל עדיין לפתוח קטלוג של חנויות חרדיות לגמרי (ואני מעדיפה לא לנקוט בשמות) ולהרגיש שאני צופה בקטלוג של קסטרו, גולף וכו' כיד הדמיון הטובה עליכם...וחוץ מכיפה קטנה אי אפשר לזהות שמדובר בילדים חרדים בכלל, זה פשוט צורם!!

ואולי הבעיה היא בכלל בציבור כולו. אילו המפרסמים היו יודעים באופן חד משמעי, שקטלוגים כאלו אינם לרוחנו - רוח רוב לקוחותיהם, סביר להניח שלא היו עושים זאת.

חני
מעריכה את התגובה שלך!!! ועוד משהו שצרם לי מאד בפרסומים שראיתי בעיתונים.. שמים ילדים חסידיים (כביכול) עם פאות ארוכות (פייעס) ופוני בובה. מה זה המישמש הזה? איזה בושה??? צילמו בנים? אך איך יש להם פוני? צילמו בנות? אז מה זה פה?
צלמות... פירסומאיות... פליז תתעשתו. אנחנו לא רוצים שהעיניים שלנו יתחספסו!

*חיה*

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
צודקת במליון!!!!!!!!!
הבת שלי בת 4+ עם פוני בובה ראתה את הפרסומת ואמרה מיד שהיא יכולה להיות בן כי היא רואה שיש בנים עם פוני בובה כמו של בנטות....
שמעתי מהמון שהפרסומת הזו הפריעה להם מאד!!!!! (מה גם שהפרסומת היתה של חנות חסידית, ולא רק....)
ולפי דעתי זה נראה בת שחפשו לבן

bp1

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מה המחירים שם?

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מעריכה את התגובה שלך!!! ועוד משהו שצרם לי מאד בפרסומים שראיתי בעיתונים.. שמים ילדים חסידיים (כביכול) עם פאות ארוכות (פייעס) ופוני בובה. מה זה המישמש הזה? איזה בושה??? צילמו בנים? אך איך יש להם פוני? צילמו בנות? אז מה זה פה?
צלמות... פירסומאיות... פליז תתעשתו. אנחנו לא רוצים שהעיניים שלנו יתחספסו!

יש עיתונים מסוימים שלוקחים תמונות ילד ליטאי או מודרני ומגיירים לחסידי ע"י הוספת פאייס. וככה זה נראה. מסופקת שעובדים עלינו עם בנות מחופשות.

ארות

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אפשר גם לקחת ילדים חילוניים ולחרד אותם
היום הכל אפשרי והרבה פעמים נתקלים בזה בחברות גדולות בפרסום חרדי מול חילוני...

ויטמין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אני אצלם יותר מאוחר את המודעות ואפרסם. יש למה לחכות... מענין לשמוע מה דעתכן.

ויטמין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
IMG_7000.JPG
IMG_7001.JPG
IMG_7002.JPG
מה דעתכם??? בכוונה לא שמתי את שמות החנויות שלא יהיה לשון הרע על חנות ספציפית. זה חזר על עצמו בהמון פירסומים... בהתחלה זה צורם. אפילו מעצבן. אחר כך... מתרגלים. ומה יהיה עם התמימות שלנו???
IMG_7001.JPG
IMG_7002.JPG
IMG_7002.JPG
IMG_7000.JPG

שרית ו

משתמש מקצוען
צפה בקובץ המצורף 339789 צפה בקובץ המצורף 339791 צפה בקובץ המצורף 339792
מה דעתכם??? בכוונה לא שמתי את שמות החנויות שלא יהיה לשון הרע על חנות ספציפית. זה חזר על עצמו בהמון פירסומים... בהתחלה זה צורם. אפילו מעצבן. אחר כך... מתרגלים. ומה יהיה עם התמימות שלנו???צפה בקובץ המצורף 339791 צפה בקובץ המצורף 339792 צפה בקובץ המצורף 339792 צפה בקובץ המצורף 339789
או שבעלי החנות לא חרדים ואין להם מושג כמה זה הזוי,
או שסתם מזלזלים באינטליגנציה שלנו....

האמת לא ידעתי אם לצחוק או לבכות כשראיתי את זה.

banana

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הזוי
בעצם
מגוחך למדי

בילד הגינגי זה נראה מודבק וגם קצת פרצוף של ילדה

lovely

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
זה שקוף וברור שזאת פאה....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  26  פעמים

לוח מודעות

למעלה