musicmix

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
לגבי אלו שמבקשים פלייבקים בחינם, או בכמה פרוטות עלובות, אני מבין. זו זכותם!
אבל מפיקות?? מעבדות? אולפנסטיות? מעבדים? אתם שרצים לנדב לכל בקשה- אני ממש!!! אבל ממש לא מבין!
הלא למען ה', כמה שעות ישבתם על זה? לנגן, ולהקשיב, ולתקן, ולמקסס - מי ישלם את כל זה!???
באיזה תירוץ אתם באים אח"כ לבית וטוענים שאין לקוחות? הרי אתם כורתים את ענף הפרנסה במו ידיכם!
מי מרוויח מזה שמחלקים פלייבקים לכל דורש? הלא גם ככה כל אתרי הפלייבקים מורידים כל יום 10 שקלים לשיר שאולי אולי אוליייייייייייי, הוא יצליח להביא כמה שקלים הביתה.
אם כולם היו מבינים כמה יש ערך לנושא ולמקצוע, אולי התופעה היתה נעלמת מספיק בזמן...וככה לא היינו עדים למצב שבו אולפניסטיות או מפיקות סוגרות את בסטה ומחפשת כיון פרנסה אחר.

חישבו פעמיים או שלוש על מה שאתם עושים.
@אלישבע אבר
מוזמנת להגיב.

אסתי !!

מנהלת קהילת מוזיקה וסאונד והפקות אולפן
מנהל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אבל מפיקות?? מעבדות? אולפנסטיות? מעבדים? אתם שרצים לנדב לכל בקשה- אני ממש!!! אבל ממש לא מבין!
הלא למען ה', כמה שעות ישבתם על זה? לנגן, ולהקשיב, ולתקן, ולמקסס - מי ישלם את כל זה!???
באיזה תירוץ אתם באים אח"כ לבית וטוענים שאין לקוחות? הרי אתם כורתים את ענף הפרנסה במו ידיכם!
מי מרוויח מזה שמחלקים פלייבקים לכל דורש? הלא גם ככה כל אתרי הפלייבקים מורידים כל יום 10 שקלים לשיר שאולי אולי אוליייייייייייי, הוא יצליח להביא כמה שקלים הביתה.
אם כולם היו מבינים כמה יש ערך לנושא ולמקצוע, אולי התופעה היתה נעלמת מספיק בזמן...וככה לא היינו עדים למצב שבו אולפניסטיות או מפיקות סוגרות את בסטה ומחפשת כיון פרנסה אחר.

על מה אתה מדבר נשמח להסבר
אתה ממש מדמיין לכאורה
איפה ראית חלוקת פלייבקים חינם ע''י היוצרים
אשמח לקבל..
אני משלמת טבין ותקילין על כל פלייבק שאני מעוניינת להקליט איתו
הן לאלישבע או לאלעד דויטש
איפה שאמצא
חינמי??
בחלום
תמיד יהיה פס קול שיהרוס
או שנפרץ והושם באתרים בגזילה
ולפעמים לפעמים יש שירים שמי שיצר אותם מכר אותם לזמר עצמו ואין לו שום עניין לעשות על זה קופה
וזה נופל בין הכסאות אז בסוף מוצאים את זה חינם
אבל מי ילך ויתאים את זה לסולם בנות?
אני ויתר חברותי האולפניסטיות ואל תדאגו זה לא בחינם
כמו שאמרתם אנו צריכות להתפרנס
אז תנוח דעתך.

@אלישבע אבר

טעיתי במשהו.??

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה

בעיקרון מסכים עם הטענה
אני אישית עושה קצת פלייבקים באורגן שלי (אני לא מקצועי אלא תחביב)
לדוגמא יש פלייבק שלקח לי כמה חודשים להגיע לתוצאה הסופית שלו (בגלל שאני לא מקצועי)
ובכל זאת פרסמתי אותו כאן חינם ועוד כמה פלייבקים שפרסמתי כאן ועקב זאת קבלתי בהודעות פרטיות כמה בקשות של אנשים לפלייבק והם עצמם שאלו הצעת מחיר ואמרתי להם חינם
ולקח לי זמן לעבוד על הפלייבקים למרות שאני עושה הכל באורגן כולל הקלטה בכל זאת זו עבודה מאוד קשה אז אתם בטח מתפלאים מה הסיבה שאני נותן חינם ואני מתכוון בלי נדר להמשיך ליתן חינם ואף לעשות פלייבקים במיוחד לפי בקשות אישיות (אם זה לא יהיה שיר קשה כי אני לא כזה מקצועי ולא כל שיר אני יכול להכין לו פלייבק וכו)
אז הסיבה היא שאני עושה את זה מדין "ואהבת לרעך כמוך" כי גם אני נמנה על אלו שרוצים פלייבק חינם או בזול (למרות שיש כאלו שקניתי) וכו אז כמו שאני רוצה בחינם אז אני מוכן בשמחה לעשות חסד להשקיע ולבנות פלייבקים וליתנם חינם אין כסף

אלישבע אבר

מנהלת קהילת מוזיקה. סאונד. והפקות במה
מנהל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים

שמה אני אגיב?
שמשום מה בציבור שלנו אין ערך למוזיקה? לתוצר מקצועי?
משקיעים בשלל התחומים האחרים- וידיאו מסכים וכו כי זה חובה,
אבל פלייבק מ "הכל בשקל.."
פעם הייתי נזעקת על כל בקשה כזו,
היום אני פשוט שותקת..
מי שלא מבין את הצעקה הזו, לא יבין גם אם אצעק עוד 100 פעם
ומי שמבין כואב יחד איתי..
המאמר הזה
ומאמינה שיהיה עוד בקרוב, אולי יתחיל להכניס מודעות קצת..
למרות שלא מאמינה שמשהו ישתנה

פיציקטו

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
סאונד והפקות אולפן
שאני עושה את זה מדין "ואהבת לרעך כמוך"
חסד זה דבר עצום
כל אחד בוחר איפה לעשות החסד שלו.
אם הכנת פלייבקים זה מקצוע, ואנשים בחרו בו כאפיק הפרנסה שלהם, הם זקוקים לתשלום עבור המאמץ שלהם! העניין הוא שהציבור לא מבין במה התהליך הזה כרוך, כמה שעות, מאמץ וידע מקצועי שאין לכל אחד זה דורש מהפלייבקיסט!!!
מוזיקה לא יוצאת מהשרוול (כמו כל אמנות אחרת)! נסו להבין את זה!

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
חסד זה דבר עצום
כל אחד בוחר איפה לעשות החסד שלו.
אם הכנת פלייבקים זה מקצוע, ואנשים בחרו בו כאפיק הפרנסה שלהם, הם זקוקים לתשלום עבור המאמץ שלהם! העניין הוא שהציבור לא מבין במה התהליך הזה כרוך, כמה שעות, מאמץ וידע מקצועי שאין לכל אחד זה דורש מהפלייבקיסט!!!
מוזיקה לא יוצאת מהשרוול (כמו כל אמנות אחרת)! נסו להבין את זה!
אני מבין במאה אחוז ויודע מה זה להכין פלייבק כמה זה קשה ועם הרבה עבודה ואם אצלי זה ככה שזה נעשה רק באורגן ולא דרך אולפן או מחשב עם תוכנות וכו אז כל שכן אצל אחרים שהם מקצועיים בתחום וודאי שאני לא מתכוון לבקש בחינם זו פרנסתם וזו זכותם ואם אני צריך אני קונה
רק שאני מוכן ולא איכפת לי לעשות חסד וכנ"ל

חנילוש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
יהודים מבקשים אז יהודים נותנים...
למה להזדעק בכזאת מחאה אדירה על חסד שיהודים עושים...
באופן אישי יכולה להגיד שקניתי בכספי פלייבק בשביל להכין לקייטנה של ילדים מיוחדים המנון.. אז שילמתי 100 ש''ח באתר של אסתי אסבן והרווחתי הרבה פחות ממה שהייתי מרוויחה סתם כך. על אותן ארבע שעות עבודה..
אבל:
מותר לעשות חסדים ולא רק שמותר זאת מצווה אז מי שרוצה לעשות מצוות למה לתקוע לו גלגלים ותחושה חמוצה?!
נכון שבציבור שלנו ההערכה למוזיקה היא לא בשמים ואנחנו המוזיקאים סובלים מזה הרבה (למה כל כך יקר?! ואת רק שניה מנגנת את זה באורגן?! ולמה שעה לערוך?!...) אבל אל תתנו לי את ההרגשה שאני פראיירית כי אותי למדו שאצל יהודים אין מילה כזאת פראייר..

אלישבע אבר

מנהלת קהילת מוזיקה. סאונד. והפקות במה
מנהל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
לא אוהבת לכתוב את זה, אבל אולי כן כדי שמי שבאמת צריך שידע-
לא היה ארגון חסד או עמותה או סתם משהו דומה שפנה אלי- וגביתי ממנו תשלום.
וכך בעזרת ה' אמשיך גם הלאה..
אבל לקחת משהו שציבור ענק מתפרנס ממנו, ולתת אותו חינם, זה מוזיל את הערך שלו..
אח"כ אנשים מחפשים רק חינם, ולא מבינים מדוע יש לשלם על זה..
@netanel10 מבינה את המקום שלך לתרום,
אבל לו היית לוקח ואפילו סכום סמלי של 20 שח, אנשים לא יתרגלו שזה דבר שמתגלגל כלאחר יד..
(וחלילה לא באה לדבר רק כלפך, אלא כלפי המצב כלו..)

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא אוהבת לכתוב את זה, אבל אולי כן כדי שמי שבאמת צריך שידע-
לא היה ארגון חסד או עמותה או סתם משהו דומה שפנה אלי- וגביתי ממנו תשלום.
וכך בעזרת ה' אמשיך גם הלאה..
אבל לקחת משהו שציבור ענק מתפרנס ממנו, ולתת אותו חינם, זה מוזיל את הערך שלו..
אח"כ אנשים מחפשים רק חינם, ולא מבינים מדוע יש לשלם על זה..
@netanel10 מבינה את המקום שלך לתרום,
אבל לו היית לוקח ואפילו סכום סמלי של 20 שח, אנשים לא יתרגלו שזה דבר שמתגלגל כלאחר יד..
(וחלילה לא באה לדבר רק כלפך, אלא כלפי המצב כלו..)
שמעת את הפלייבקים שפרסמתי כאן ? (יעקב שוואקי רחם שמע ישראל וישראל ורדיגר כי הם חיינו)
הם לא מקצועיים כדי למכור אותם הם נעשו באורגן אין להם סאונד מקצועי אולי תשמעי אותם (אם לא שמעת) שתגידי לי מה הרמה שלהם כדי לדעת מה שווים הכספי בערך
ולפי זה אני ידע כמה להוזיל למחיר סמלי או שאם הבקשה היא משהו פשוט ללא המון עבודה אז אני יתן בחינם וכו
(נ.ב אני אישית מאוד אוהב פלייבקים עוד מהבית ספר שהיה לנו מקהלה והשתתפתי בה והרב שהיה אחראי על המקהלה היה קונה ממישהו פלייבקים עם כלים חיים בסכומים גבוהים והוא נתן לי את כולם מתנה והייתי מאוד אוהב לשמוע אותם
בגלל שאני לא מקצועי והפלייבקים לא מקצועיים מבחינת סאונד אין להם סאונד אולפני טוב אלא סאונד של אורגן (אגב הייתי שמח אם היית עוזרת לי בתשלום כמובן ;) לעשות אותם מקצועיים מבחינת סאונד אני יכול לשלוח לך את קבצי המידי או וגם את האם פי שלוש ותעזרי לי בזה אם תוכלי)

נערך לאחרונה ב:

eliosadon

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אפשר לנעול את האשכול וללכת להכין צ'ולנט!

אנשים לא מבינים את מה שנאמר. חבל על החפירות ועל הדיו שבמקלדת....

שחררו אנשים, יש עוד פוסטים מרתקים...

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אפשר לנעול את האשכול וללכת להכין צ'ולנט!

אנשים לא מבינים את מה שנאמר. חבל על החפירות ועל הדיו שבמקלדת....

שחררו אנשים, יש עוד פוסטים מרתקים...
אני מבין במליון אחוז :rolleyes:

eliosadon

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לא כך כל הבנתי את ענין הכבוד!

פתחתי נושא כדי שיבינו שהנושא חשוב!

לא שייך פה לא כבוד ולא נעליים.
ודווקא אם כבר מדברים, אז למי שיש כבוד, אז שיפסיק לחבל בענף שהוא עובד בו!

אני לא מבין מה קשה כל כך להבין ולהסכים איתי!

זו הפרנסה שלנו.

ושוב: מיצינו את הענין. אפשר להמשיך הלאה....

MUSICOHEN

משתמש צעיר
שלום לכולם!

רציתי לפרסם פלייבק חדש במאגר הפלייבקים שלי.
פלייבק שנעשה לשיר "ישראל בלבבות" - שיר חדש של אומני דוד פדידה.
שיר מוצלח ומרגש במיוחד! מתאים למסיבות/ שירי פרידה וכד'.
כל הפלייבקים נעשים ע"י דגימות סאונד במידי וברמה הגבוהה ביותר!

לפרטים והזמנות-
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
052-7140880

קבצים מצורפים

• דוגמית מפלייבק ל_ישראל בלבבות.mp3
    2.3 MB · צפיות: 176

eliosadon

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
שלום לכולם!

רציתי לפרסם פלייבק חדש במאגר הפלייבקים שלי.
פלייבק שנעשה לשיר "ישראל בלבבות" - שיר חדש של אומני דוד פדידה.
שיר מוצלח ומרגש במיוחד! מתאים למסיבות/ שירי פרידה וכד'.
כל הפלייבקים נעשים ע"י דגימות סאונד במידי וברמה הגבוהה ביותר!

פלייבק אכן ברמה גבוהה,

אפשר בשקט לבקש עליו 300 ש"ח (והייתי עדין לאור כל המחירים המזעזעים שהועלו פה)

אל תוותר!

eliosadon

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
זו הפרנסה שלנו.
כל מזונותיו של אדם קצובין לו מראש השנה עד ראש השנה לא משנה כמה פלייבקים הוא ימכור ולא משנה באיזה מחיר וגם אם הוא ייתן בחינם מה שנגזר עליו הוא יקבל ההשתדלות לא מועילה ולא מורידה
אבל זה וודאי שצריך להעריך את הענף וכמה השקעה צריך כדי להכין פלייבקים ;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה