אשכול הסינגלים החדשים !

מצב
הנושא נעול.

control

משתמש צעיר
נכתב ע"י חיימי;n4957496:
למישהו יש את הדיסק של מלכות ומקהלת הילדים אידישע נחת?? (לא של בעלזא).

לא נראה לי שיש להם דיסק אחר מלבד 'נפלאים' - מבחר ניגוני בעלזא.
הסינגל שיצא בחורף 'על מה להתפלל' שלהם זה מתוך הדיסק הנ"ל

מירי ש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
יש למישהו אולי את השיר ארץ צבי של ישי ריבו?
תודה רבה

קרן לייזר

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י control;n4959475:
לא נראה לי שיש להם דיסק אחר מלבד 'נפלאים' - מבחר ניגוני בעלזא.
הסינגל שיצא בחורף 'על מה להתפלל' שלהם זה מתוך הדיסק הנ"ל

הוא מתכוון אולי לדיסק של יוסי גרין "אידיש נחת"
שיש שם את השיר "התקבצו" ?

תמי תם

משתמש צעיר
זקוקה בדחיפות לשימוש אישי בלבד לשיר "הנני רופא לך" מהדיסק החדש של מרדכי בן דוד.
תודה רבה!

יהודית ר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים

עניין

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מיוחד! מקהלת מלכות מבקרת במוזיאון המוזיקה העברי בירושלים ומבצעת את 'הללויה'

בלב שכונת נחלת שבעה הירושלמית שוכן לו מוזיאון המוזיקה העברי אשר נפתח לקהל הרחב אך לפני שנה. המוזיאון היחיד בסוגו, חושף צוהר לעולמם של כלי הנגינה השונים שליוו את זמרת העם לאורך השנים בארצות מגוריו, ממדינות אשכנז ומזרח אירופה, דרך מרכז אסיה, מדינות הבלקן, מרוקו ואנדלוסיה ועד תימן עיראק ומצרים.

מאות רבות של כלי נגינה נדירים, עתיקים ומגוונים מוצגים בשבעת חדרי המוזיאון, המחולקים לפי הז'אנרים השונים של הנגינה היהודית לדורותיה. כאן, בין שבעת החדרים, בחרה מקהלת 'מלכות' בניצוחו של פנחס ביכלר להשמיע את המזמור 'הללויה' החותם את ספר התהלים המספר על כלי הנגינה המהללים לקב"ה - בתקע שופר, בנבל וכינור, בתוף ומחול, במנים ועוגב, בצלצלי שמע ובצלצלי תרועה.

כלי הנגינה הופכים הפעם לשותפים מלאים בחוויית הצלילים המצולמת, כשכל אחד בתורו משמיע את הצליל המיוחד לו במזמור, בהפעלת צוות הנגנים הנרחב שקפץ גם הוא לביקור במוזיאון.

המיזם, ההפקה ויצירת הקונספט המוזיקאלי והוויזואלי הם של המעבד ומנצח המקהלה פנחס ביכלר. מי שמשמש כסולן ביצירה הוא בעל המנגן אהרן ברייער שמבצע את יצירתו של אביו הרב יוסף צבי ברייער. על העיבוד המוזיקאלי והתזמור ארי פרקש. על החלק הדיגיטלי של ההפקה הופקד איש הדיגיטל פישל רוזנפלד. צילם וערך: יחיאל שדה.

פורשת את חסותה על המיזם – מערכת 'היכל הנגינה', היוזמה הברוכה החדשה המאפשרת לרכוש את אוצרות המוזיקה החסידית דרך קווי טלפון ואימייל לכלל הציבור. טלפון: 077-97-10-100, אימייל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

האזנה וצפייה מהנה!

קבצים מצורפים:
לצפייה באיכות 4K ביוטיוב: https://youtu.be/Zj2AAcmmehY

להורדה באמצעות ג'מבו מייל: https://jumbomail.me/j/ax1GXGQ0a0aDLmC

לצפייה והורדה באמצעות גוגל דרייב: https://drive.google.com/open?id=0B5YoTJ1tJ0Rbd242bjFNVWE0S1k

לפרטים וראיונות: פישל רוזנפלד, קידום אמנים ויחסי ציבור - 0548003559

איש מצליח

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אני צריך את הדיסק של אוהד מושקוביץ, ''וארשתיך לי'' משהו בשם הזה.
תודה רבה לכל מי שיעזור.

hershy sh

עיצוב | מיתוג | פרסום
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אני מעוניין בבקשה בחוברת של האלבום "אמת" מפיטסבורג, לצורך ידיעת המלחינים וכד'.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה