אשכול הסינגלים החדשים !

מצב
הנושא נעול.

oriatedgi

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג

קבצים מצורפים

• 01. איזון.mp3
    8.2 MB · צפיות: 25

sek

משתמש רשום
האם אפשר להעלות שוב בג'מבו
את הסינגל של צודיק,

מלי

משתמש מקצוען
גדול המלחינים במוזיקה היהודית יוסי גרין מגיש גרסה ווקאלית לקלאסיקה "אדרבה" שכתב לאברהם פריד לפני כמה עשורים, בביצוע מקהלת הילדים החסידית "יידיש נחת" ובהפקת המוזיקאי המוכשר מוישה קרויס

קבצים מצורפים

• YG-VV.jpg
    YG-VV.jpg
    KB 179.9 · צפיות: 18
  • גרין אדרבה, הגירסא הווקאלית.mp3
    4.9 MB · צפיות: 25

הצלוחעס

משתמש פעיל
אפשר בבקשה להעלות את הקליפ הווקאלי של "מלכות" נאך איין שבת
תודה רבה

רבקה111

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
גם אני מצטרף להנ"ל

חנייי

משתמש צעיר
מישהו יכול להעלות את השיר עברי אנוכי הוואקלי של ארי גולדוואג? תודה

רבקה111

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י רובוט;n4890292:
כל מי שרוצה את הקליפ, שיעלה כתובת מייל ואני אשלח לו...

גמני 7179334@ GMAIL.COM

רובוט

משתמש פעיל
נכתב ע"י חנייי;n4890501:
אני יודעת שהלחן הוא של ארי גולדוואג,אשמח לגירסא שארי גולדוואג מבצע בוואקלי באלבומו soul 4
תודה מראש

תעלי כתובת מייל ואני אשלח לך...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה