אשכול הסינגלים החדשים !

מצב
הנושא נעול.

b12345

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
לא עלה לי משהו לבן מה עושים??
רוצה אני ישלח לך במייל??

בחור

משתמש פעיל
נכתב ע"י ממשש;n5027656:
דבר כזה עוד לא היה, :rolleyes::eek::mad::mad:

"בסיידר" • הרכב הפופ היהודי אוו-מן בסינגל-קליפ בכורה

https://drive.google.com/open?id=0B3...WdJMzNncUdrX0E

ל חיים ד בשעות הפנאי ציפה דריפה ולכל מי שמעוניין

הנה הקליפ "בסיידר" • הרכב הפופ היהודי אוו-מן בסינגל-קליפ בכורה בג'מבו
https://jumbomail.me/j/HwJvxMnbH0iF-dx

ציפה דריפה

משתמש פעיל
נכתב ע"י בחור;n5031446:
ל חיים ד בשעות הפנאי ציפה דריפה ולכל מי שמעוניין

הנה הקליפ "בסיידר" • הרכב הפופ היהודי אוו-מן בסינגל-קליפ בכורה בג'מבו
https://jumbomail.me/j/_aXSGdPRZEW67fE

באמת תודה!
אבל ניסיתי להוריד כמה פעמים ולא עובד... נפתח התוכנה אבל המסך שחור.
ולפני שאני מפעילה רואים תמונת סרטון כתוב שם : for your safety this video has been blocked.
מישהו יודע מה זה אומר (לא תרגום..)

בחור

משתמש פעיל
נכתב ע"י ציפה דריפה;n5031472:
באמת תודה!
אבל ניסיתי להוריד כמה פעמים ולא עובד... נפתח התוכנה אבל המסך שחור.

אני העליתי את מה שהעלה ממשש ולא שמתי לב שזה לא עובד,
אני מעלה עכשיו מחדש

ש וינברג

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
נכתב ע"י בחור;n5031493:
העליתי מחדש בג'מבו
"בסיידר" • הרכב הפופ היהודי אוו-מן בסינגל-קליפ בכורה
https://jumbomail.me/j/HwJvxMnbH0iF-dx

ממש גועל נפש, יש שם נשים ברקע, ולא מעלים דברים כאלו לכאן???
... ... אבל בשיא הרצינות!
ומי שיראת ה' נוגעת לליבו שיגיב.

מיסטר בין

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
נכתב ע"י ש וינברג;n5032036:

אני על פי רוב לא עונה לכאלו תגובות אבל הפעם הגזמת הייתי מראה לך קליפים הרבה יותר "כשרים" ויש הרבה יותר נשים!!!!!!!!!
בבקשה תשנה קצת את התגובה.
על השיר בעצמו יש שיגידו ככה ויש שיגידו ככה על אף שמדובר על שיר עם מסר אבל בוא נודה הקליפ נקי במאה אחוז.

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י ש וינברג;n5032036:

אין שם שום נשים ברקע (לא בדקתי עם זכוכית מגדלת, אבל כנראה שגם אתה לא)

סטודיו מיתר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
הם כנראה חייבים להראות בקליפ את המשאית של ההפקה בשביל הפרסומת והייתה שם מראה לא צנוע הם כיסו את זה עם הזברה של רב אהרל'ך..

Pencil

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י קקטוס;n5032069:
אין שם שום נשים ברקע (לא בדקתי עם זכוכית מגדלת, אבל כנראה שגם אתה לא)

בלי לראות את כל הקליפ ובלי זכוכית מגדלת-יש

בלי מילים בומבסטיות וכד'...
קליפ חרדי-זה לא.

אבל יש עוד זרמים חוץ מחרדים-אפשר להשאיר גם בשבילם לא קרה כלום...
מה הלהיטות ההזויה הזו, להכניס כל דבר לאתר חרדי?!
(אין הכוונה ל'פרוג' בדווקא)

שימו את זה במאקו, ביוטיוב וכו' וכו'...

ש וינברג

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
לא חשבתי שכך יגיבו, אבל רק שתבינו שעדנתי את תגובתי מאוד לפני שהתפרסמה, והדברים שכתבתי הינן בלשון הכי מכובדת שאפשר. אבל כתבו אחרי דברי טעם.

נקודה למחשבה:
מי שלא מבין, אני דנה אותו לכף זכות באמת. אבל חבל שמעלים דברים כאלו לכאן. זו לא הפעם הראשונה. [לפני שנה שנתיים היו כותבים מיד "יש נשים" והיה הקובץ מוסר, לכן הפורום הזה הצליח ובגדול. הרבה פורומים נפתחו בקפידא פחות חזקה, עד שיראי ה' הוציאו את עצמם מכללם. אנחנו משלמים כסף רב כדי לקבל סינון מהודר מבית נטפרי, ולא בשביל שבפורום פרוג נקבל מאחורי הדלת גועל נפש של העולם חלילה. יש שהדברים לא מוזיזים להם, ואפשר להבין זאת שלא כולם באותו מקום].

Click86

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י Pencil;n5032514:
בלי לראות את כל הקליפ ובלי זכוכית מגדלת-יש

בלי מילים בומבסטיות וכד'...
קליפ חרדי-זה לא.

אבל יש עוד זרמים חוץ מחרדים-אפשר להשאיר גם בשבילם לא קרה כלום...
מה הלהיטות ההזויה הזו, להכניס כל דבר לאתר חרדי?!
(אין הכוונה ל'פרוג' בדווקא)

שימו את זה במאקו, ביוטיוב וכו' וכו'...

עם לראות את כל הקליפ ועם זכוכית מגדלת- יש אחת, מרחוק.
שאני בלי שידעתי שיש שם נשים לא שמתי לב אליה בכלל.
לא שהקליפ הזה חרדי ולא שאני בעדו.

גברת

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
אני מאד אשמח לקבל
בקובץ מצורף את השיר של הרכב הפופ החדש "סיידר" בmp3
תודה רבה!

מלי

משתמש מקצוען

קבצים מצורפים

• הושיעה-מלכות.mp3
    3.3 MB · צפיות: 27
  • KB 81.5 · צפיות: 17

b12345

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]דודי רוט חוזר לרחבת המוסיקה עם 'להודות לך'[/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]אחרי כמה שנים בהן כמעט ולא נשמע קולו של דודי רוט (אח של הזמר אברימי רוט) [/FONT]מחוץ לד' אמותיו, הוא החליט לחזור והוא מפתיע עם שיר במקצב וסגנון מהז'אנר של ה'גודלים'. "להודות לך" הוא לחן של דודי שהפעם גם מבצע, בעיבוד של ישי זולברג שגם הפיק. על ההקלטה והעריכות תפס פיקוד שלמה ברונר.
1

בבקשה ובשמחה

1f448
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]בגמבומייל[/FONT]
1f449

1f448
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]בדרייב[/FONT]
1f449

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]אלבום בכורה מהפכני לאמן הלונדוני "לוי Y כהן"[/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]השנתיים תמימות של עבודה אינטנסיבית הכוללות איתור להיטים, התאמת מעבדים ושעות אולפן לרוב – מגיעות לסיומן השמח עם השקת האלבום המהפכני "נקודה טובה". [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]את המפיק נפתלי שניצלר מארה"ב אין צורך להציג שכן הוא חתום על עשרות הפקות ונחשב למוח המוזיקאלי מאחורי שורת האמנים הבולטים בתעשייה. "לוי Y כהן" אמן צעיר ומבטיח מאנגליה שאת כשרונו גילה שניצלר לפני כשנתיים, משחרר את אלבום הבכורה שלו שנקרא "נקודה טובה" והוא כולל שילוב של טקסטים מלהיבים, לחנים אנרגטיים ושמחים שחוברו על ידי מגוון כישרונות. [/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ברשימת המלחינים מצאנו את פינקי וועבר הגדול, נפתלי שניצלער המוכשר, הרשי ווינברגר היצירתי, מלחין העל איצי וולדנר, שרולי גרין המבריק, ושלישיית הכהנים אושי, לוי ומשה. [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]גם רשימת המעבדים המפארת את האלבום מרשימה במיוחד: משה לאופר, נפתלי שניצלר, אודי דמארי, אלי לקס, איאן פרייטור ורפאל סופר. [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]"המוזיקה החסידית מתפתחת בקצב מסחרר למחוזות חדשניים ואני גאה להיות חלק מהמהפך הזה" אומר לוי Y כהן בשיחה מלונודון,[/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif] "תוכלו להאזין לסינגל ולהבין מיד שהלכנו על משהו אחר לגמרי מכל שהתרגלתם" הוא מבטיח למאזיניו. [/FONT]

בבקשה ובשמחה - סינגל מהאלבום – "מתנה" בלחן ומילים שחיבר אודי דמארי.

1

1f448
1f449

1f448
1f449

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]יוסף קוגלר - שירה חדשה[/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]הזמר יוסף קוגלר מארה"ב יוצא עם סינגל בכורה קצבי ואופטימי לסיום הקיץ - "שירה חדשה", את השיר הלחין, עיבד והפיק הלל קפניק. [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]
1
[/FONT]

בבקשה ובשמחה

1f448
1f449

1f448
1f449

[FONT=comic sans ms, sans-serif]מוזיקה מכל הלב[/FONT]

bekki

משתמש מקצוען
דחוף
למי יש את השיר "ארץ אשר עיני ה' בה ... תל אביב אשדוד ..... ירושלים" - נראה לי של האחים מרכוס

בחור

משתמש פעיל
[h=1]צפו: הזמר פיני איינהורן "עובר על החוק" ונעצר[/h] [h=2]עובר על החוקים, נתפס על ידי שוטרים ומובל אל תא מעצר - אבל ממשיך לפזם בעליצות "טוב להודות לה'". צפו בקליפ החדש של הזמר פיני איינהורן[/h]
0f3prozd__w650h400q95.png

בדרך לאלבום חדש, משחרר היוצר פיני איינהורן קליפ ראשון משעשע, למילים "טוב להודות לה' ולזמר לשמך עליון" במהלכו הוא "עובר על החוקים", נתפס על ידי שוטרים ומובל אל תא מעצר כשלאורך כל הדרך הוא ממשיך לפזם בעליצות "טוב להודות לה'".

"מי שמכיר אותי ואת המוזיקה שלי, יודע שאני תמיד מחפש לחדש" אומר פיני. "השיר בא לבטא את חובת הכרת התודה שיש לנו לקב"ה, בכל זמן בכל רגע ובכל סיטואציה". פיני מספר כי הוא הושפע בין היתר מסגנונות רבים ומגוונים של מוזיקה כללית.

במהלך הקליפ פיני אף נחבל ומפונה באמבולנס על ידי צוות חובשים, אך לבסוף משליך את הקביים לטובת ריקוד חסידי סוחף עם החבורה שמלווה אותו. העיבוד הוא פרי עבודתו של המוזיקאי שימי סקאלר שאף הפיק מוזיקאלית את השיר. את הטקסט באנגלית תרם ליפא שמעלצר המיודד עם פיני ורואה בו חבר לז'אנר הייחודי שיסד.

לפני תקופה שחרר פיני אינהורן את השיר "ומשתוקק", למילים שחיבר בעל ה"שפת אמת" בו חשף את יכולותיו לרגש ולבצע טקסטים בעלי משמעות ועומק, בקליפ החדש פיני מציג את הגישה השובבה בפרשנות המוזיקאלית שלו בנוסף לכישורי ההלחנה שהוא מפגין לראשונה.

"אחרי שתצפו בקליפ, ותגלו שאי אפשר להפסיק לזמזם את השיר, אני מאמין שתבינו שהאלבום שלי הולך להיות מעניין" מבטיח פיני.​
[h=2]מילות השיר:[/h]
"טוב להודות לה' ולזמר לשמך עליון, להגיד בבוקר חסדך,
גם כשחשוך רוצה להאמין בך,
איך אפשר שלא לראות אותך
ואמונתך בלילות"
קישור לג'מבו: https://jumbomail.me/j/zFxz6jc9lECfZCi
מצורף גם גירסת mp3

קבצים מצורפים

• פיני איינהורן - ואמונתך.mp3
    8.6 MB · צפיות: 57
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה