אשכול הסינגלים החדשים !

מצב
הנושא נעול.

david d

משתמש רשום
נכתב ע"י קובי100;2464067:
זה מה שאתה שולח לי כתגובה לשיר שביקשתי? - שיר על גזירת השמד? בושה, בושה, בושה תכסה את פניך.
ואין כאן המקום להאריך.

לא הגזמת?
חבל להוריד את רמת הפורום.

צבי200

משתמש צעיר
נכתב ע"י דודגדול;2464557:
לא הגזמת?
חבל להוריד את רמת הפורום.

יש אנשים קיצונים ... אין מה לעשות ..
ובאמת חבל שהם שולטים בשיח הציבורי, וזה יהיה עוד יותר חבל אם הם יכניסו את זה לפינות השפויות שנשארו, כדוגמת הפורום הזה ...
אבל אולי זה היה סתם יציאה כזאת לכבוד ר"ח אדר .. מי יודע ..

טראגו

משתמש צעיר
אשמח אם מישהו יוכל לשלוח לי בפרטי את שמחת החיים 6
תודה רבה!

Pencil

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

קבצים מצורפים

• 5cc44747694ed7e975cb7d020c497327.mp4
    8.7 MB · צפיות: 32
  • כ.png
    KB 79.7 · צפיות: 13

פלאפונית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עזר נישואין של ישיבת ''תורת חיים'' , מוציאים סינגל לפורים - במקור השיר של דודי הרשקופ
''אין כאלוקינו'' , והוא גם שר את השיר בסינגל לישיבה .

קבצים מצורפים

• AUD-20170301-WA0025.mp3
    8.2 MB · צפיות: 18

chaya770

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עברי אנכי

למי יש את הקליפ עברי אנכי של בני פרידמן

רבנים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
תהנו, לשמוע עד הסוף!!!:D:D:D

Pencil

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י כדור האש;2465855:
את יכולה להעלות לי בג'מבו? זה חסום לי...
תודה!

הוספתי, תהנו....

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה