אשכול הסינגלים החדשים !

מצב
הנושא נעול.

ממשש

משתמש צעיר
אשמח לקבל את הקליפ "הנה אנכי" של מקהלת נרננה ויענקי דסקל.(דרך הפרוג לא הצלחתי להוריד הוא רשם לי שגיאה) אם אפשר להעלות את זה בקובץ.
תודה רבה.

רחל הלפרין

הדמיות אדריכלות ועיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

m7080761

משתמש רשום
נכתב ע"י ממשש;2341262:
באתרוג פלוס לא נפתח ג'מבו מייל.

עצה למי שיש לו זמן: שיעלה בג'מבומייל למי שעולה לו, ובגוגל דרייב למי שעולה לו...:)

נאר לערנען

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
חיליק פרנק חדש - על חנוכה....

קבצים מצורפים

• חיליק פראנק - ניגון חנוכה.mp4
    6.8 MB · צפיות: 24

גפ"ן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י עובדיה;2125432:
אליקם בוטה עם להיט קיץ חדש – “הלילה”

ככה פותחים את עונת הקיץ: סינגל חדש וקצבי של כוכב הזמר המזרחי אליקם בוטה – “הלילה”. השיר בעל מקצב ים-תיכוני אוריינטלי יחודי בנוף המוסיקלי המזרחי דתי. מסתמן כלהיט קיץ מבטיח שיקפיץ כל רחבת ריקודים, ויסחף את תחנות הרדיו השונות. את השיר כתב והלחין בוטה, כשעל העיבוד וההפקה המוסיקלית המשובחת המעבד והמפיק המוסיקלי עמוס כהן.

בוטה, נחשב לאחד השמות החמים בתעשיית המוסיקה המזרחית-חסידית. עם הופעות כמידי ערב בחתונות ואירועים ברחבי הארץ, ואף מחוץ-לה. כשבמקביל ממשיך לעבוד במרץ על אלבומו השני, מתוכו יצא הסינגל הראשון “חוזר הביתה”, שהפך במהרה ללהיט חוצה מגזרים. וכיכב במצעדי ההשמעות,

בבקשה ובשמחה
https://www.jumbomail.me/he/Downloads.aspx?sid=53424749484F36312F7A62464B3342347436653838673D3D

מחפשת את השיר הזה, כבר לא נמצא בקישור, האם יש למישהו אפשרות להעלות?

גפ"ן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י דונלד טראמפ;2342214:

יש עוד אחד של "הלילה הזה כולנו בשמחה עת רקוד עת רקוד..." אולי של שוואקי?
יש למישהו להעלות?

מוטי נאה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
מוזיקה ונגינה
למישהו יש את אל תשלח ידך של בני פרידמן?

נאר לערנען

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
סינגל שני ליונתן רזאל – עכשיו אני עף

"נווה תלאות" הסינגל הראשון שבישר על אלבום חדש ליונתן רזאל מזה 5 שנים, שטף את הרדיו וחימם את הלב.

עכשיו יוצא לאוויר סינגל שני "עכשיו אני עף" גם אותו כתב והלחין יונתן לעיבוד והפקה מוזיקלית שלו ושל אלון יופה, שיר מקסים, אופטימי ומרגש.

"הבוקר בהרי ירושלים רוח חזקה חזקה …והבת שלי שאלה …אבא , מה אעשה אם אעוף …? אנחנו מוקפים במערכות של רעש …מבפנים ומבחוץ .

רעש הגוף , רעש העיר , רעש מערכת השמש והכוכבים ,ורעש הזכרונות .. אבל יש מקום שהוא מעל לרעשים …,בין הרעשים ,שבו שום רושם של רעש לא נוגע או מגיע ובו אני עף …וחולם ..וחי ומתפלל ושר" (יונתן רזאל)

מילים ולחן – יונתן רזאל
עיבוד והפקה מוזיקלית – יונתן רזאל ואלון יופה.

קבצים מצורפים

• 03.png
    KB 180.2 · צפיות: 13
  • סינגל_שני_ליונתן_רזאל_–_עכשיו_אני_עף_.mp3
    3.5 MB · צפיות: 25

חיימיענקל

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
מיקס טעימות מהאלבום החדש של יוסף משה כהנא "א אידישע מאמע"

שירים ידועים שהולבשו עליהם מילים חדשות בשפת היידיש בנושא האמא היהודיה, משתתפים: יעקב יודא דסקל, דוד קאליש, זאנוויל וויינברגר, משה שטעקל, וועלוול פעלדמאן, יואל פאלקאוויטש והילדים: ישעי’ פערענץ, יואלי גליק, יוסי ווייס, משה מרדכי לייפער, עיבודים: יהודה גלילי, עיבודים קוליים: הערשל בריסק, מיקס: חיים גוטסמן,

קבצים מצורפים

• מיקס-א אידישע מאמע-חדשות המוזיקה (1).mp3
    9.1 MB · צפיות: 20
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה