אסתררר

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אם היה כתוב שצריך לשלוח את הוידאו לבדיקה, היה סיכוי.
אבל כשזה בצבע ורוד אדום, זאת אומרת שלא יאשרו זאת כלל.
ככה נראה לי.
אין לי מושג
אין לי הבנה בזה בכלל כי אני על נתיב כבר שניםםםם

איש אופקים

משתמש מקצוען
משה שמחה - והוא מעלי
הקלידן משה שימחה מפציע בסינגל וקליפ בכורה מקורי אותו כתב והלחין ישראל כהן.
על העיבוד וההפקה המוזיקלית א' מיוזיק ומשה שימחה עצמו.
לשיר מצורף קליפ שצולם ברחבי הארץ.
מילים:

ואולי
עכשיו אני נוסע רחוק מכאן
ואולי
עכשיו אני חוזר אל השביל הישן
והוא כאן
הוא מלך העולם
הוא אחד יחיד ומיוחד

והוא מעלי
כל הזמן כל חיי
והוא מעלי
כל הזמן הושיט ידי
בוודאי אני אליו תמיד קורא
אני יודע שהוא אותי אוהב
אוהב...

קבצים מצורפים

• משה שמחה - והוא מעלי.mp3
    8 MB · צפיות: 55

אסתררר

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי

איש אופקים

משתמש מקצוען
לחבר'ה שיש להם "קצת" זמן פנוי וחובבים לאתגר את עצמם בחידות על מוזיקה תנסו זה נחמד!! [וכמובן זה לא בא בשביל הפרסומת!!] [נראלי פה חברי הפורום "קטן עליכם"!!;)]
דוריטוס משיק: דוריטוס-צ'יטוס מיקס!
ומאתגר אתכם בפעילות חדר בריחה!

לרגל ההשקה יוצא דוריטוס באתגר מוזיקלי מסקרן, במיוחד עבור חובבי המוזיקה – חדר בריחה של דוריטוס!
איך משתתפים?

מתקשרים לטלמסר: 03-941-11404, פותרים במהירות כמה שיותר חידות מוזיקה הקשורות למיקסים, ומנסים לצאת מחדר הבריחה של דוריטוס כמה שיותר מהר!

בכל יום, המשתתף המהיר ביותר, יזכה באוזניות JBL Free True Wireless בשווי 800 ₪ במתנה!

במקביל מדי יום בשידור חי בתוכנית 'זמן אוויר' מנחם טוקר מאמן את המאזינים להתמודדות עם חדר הבריחה של 'דוריטוס וצ'יטוס מיקס' ומחלק פרסים!

המבצע מתקיים בין התאריכים י"ח סיון-ו' תמוז, (21/6-9/7) ובכפוף לתקנון. ההשתתפות מוגבלת לגילאי 18 ומעלה.

נערך לאחרונה ב:

זיסהלה

משתמש מקצוען
אליהו בוזגלו בסינגל נוסף ומיוחד: "הודו לה'"
אליהו בוזגלו יוצא בשיר נוסף במסגרת פרויקט 12 השירים, ובדרך לאלבום בכורה. האזינו
191221_tumb_750Xauto.jpg

טובי 8

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לחבר'ה שיש להם "קצת" זמן פנוי וחובבים לאתגר את עצמם בחידות על מוזיקה תנסו זה נחמד!! [וכמובן זה לא בא בשביל הפרסומת!!] [נראלי פה חברי הפורום "קטן עליכם"!!;)]

לרגל ההשקה יוצא דוריטוס באתגר מוזיקלי מסקרן, במיוחד עבור חובבי המוזיקה – חדר בריחה של דוריטוס!
איך משתתפים?

מתקשרים לטלמסר: 03-941-11404, פותרים במהירות כמה שיותר חידות מוזיקה הקשורות למיקסים, ומנסים לצאת מחדר הבריחה של דוריטוס כמה שיותר מהר!

בכל יום, המשתתף המהיר ביותר, יזכה באוזניות JBL Free True Wireless בשווי 800 ₪ במתנה!

במקביל מדי יום בשידור חי בתוכנית 'זמן אוויר' מנחם טוקר מאמן את המאזינים להתמודדות עם חדר הבריחה של 'דוריטוס וצ'יטוס מיקס' ומחלק פרסים!

המבצע מתקיים בין התאריכים י"ח סיון-ו' תמוז, (21/6-9/7) ובכפוף לתקנון. ההשתתפות מוגבלת לגילאי 18 ומעלה.
המספר לא תקין...

כוכב נוגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה

איך משתתפים?

המספר לא תקין...
זה המספר תקין: 03-941-1401
שאלות יחסית קשות אבל כמו שאמר @איש אופקים לחברי הפורום זה בקטנה. ;)
זה ממש כיףףףףףףף לשחק בזה!

זיסהלה

משתמש מקצוען
זה המספר תקין: 03-941-1401
שאלות יחסית קשות אבל כמו שאמר @איש אופקים לחברי הפורום זה בקטנה. ;)
זה ממש כיףףףףףףף לשחק בזה!

דווקא שאלות לא קשות בכלל,
אני אעלה דוגמאות משם:
1. מי מבין השמות הבאים לא היה במקהלת הילדים פרחי מיאמי?
א. ארי גולדוואג
ב. יעקב שוואקי
ג. שמילי אונגר

2. מה שמו של דיסק הסולו של ישי לפידות?
א. ואני המנגינה שלכם
ב. אוף שימחעס
ג. מועצת השירה היהודית

3. איזה שני שירים הלחין ישי לפידות לפריד?
א. כי הרבית וחזק
ב. עלה קטן ומודה אני
ג. אחינו ויעקוב

3. אברהם פריד חגג השנה את יום הולדתו ____?
א. השישים
ב. החמישים
ג. הארבעים

ואחרי כמה שאלות בסגנון הזה יש שלב אחרון שהוא כן קצת מעניין [צריך בו ריכוז מוזיקלי] שבו משולבים במיקס שני שירים, זה בערך 4 מיקסים כאלו שצריך לזהות בהם את שני השירים בתוך לעיתים 5 שניות... יש לפחות מיקס אחת או שניים שהם לא באיכות טובה, אבל כמו שכתבו פה שחברים בפרום הזה זה קל.
אותי זה ריתק, זה היה לי באמת מאוד קל שווה מאוד גם לא בשביל הזכיה אלא רק בכדי לבדוק את עצמכם מוזיקלית איפה אתם עומדים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה