טור דעה אשכול הזוכים של הגרלת דצמבר 2022

עיצובים מפנקים מהטבע

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
ומישהו ב 2202?

גיסי זכה בהגרלה לפני ההגרלה הנוכחית גם באתר 15 הגרלה מחיר למטר היה בערך 9800 וקראו להם לבחור דירות ההגרלה היתה כחצי שנה לפני ההגרלה הגדולה

מ.א. ברזל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש מישהו שזכה בהגרלה מס' 2206 ?
עוד מעט מגיע שלב בחירת הדירות אולי כדאי להתאגד יחד לבנין או אזור חרדי (ראיתי למעלה שעשו כזה דבר בעבר)

מ.א. ברזל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כן. חלק מהקבלנים כבר בונים וחלק כבר אחרי בחירת דירות.
פשוט כבר די התעייפתי לענות לכל האנשים.
עכשיו שכבר יש לך נתונים כמה באמת חרדים זכו בהגרלות
ודבר נוסף אני חושב שדווקא עכשיו שזה מגיע למעשה צריך לאגד ולגבש את הזוכים ולפעול לאזור חרדי כל אחד במקום שהוא זכה לא כך?

מ.א. ברזל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אין לי את הידע בנושא וגם לא את הנתונים אין לי מושג אם ללכת על זה בכלל או לבטל את הזכייה אני לא יודע איפה אני אפול שם ומי יהיו השכנים שלי לכן אני שואל את מי שיש לו כן ידע מסויים בנושא

ארבר

משתמש רשום
אנחנו זכינו בהגרלה 2198
באתר עדיין כתוב שטרם הוגשה בקשה להיתר
מה יהיה???

מליעל

משתמש חדש
יש מישהו שזכה בהגרלה מס' 2206 ?
עוד מעט מגיע שלב בחירת הדירות אולי כדאי להתאגד יחד לבנין או אזור חרדי (ראיתי למעלה שעשו כזה דבר בעבר)
מאיפה הבאת את זה שעוד מעט יש בחירת דירות
באתר כתוב שעוד לא הוגשה בקשה להיתר

אין לי את הידע בנושא וגם לא את הנתונים אין לי מושג אם ללכת על זה בכלל או לבטל את הזכייה אני לא יודע איפה אני אפול שם ומי יהיו השכנים שלי לכן אני שואל את מי שיש לו כן ידע מסויים בנושא
לדעתי, לא כדאי לבטל.
מדובר ברווח גבוה מאוד.

מליעל

משתמש חדש
יש ידיעה כמה חרדים באמת זכו מבין האלפיים?
וכמה מחוברים מתוכם לקבוצת מייל המדוברת?
כי אם יש בקבוצה כמה מאות זה אמור להיות יחסית לא מידי מסובך לאגד אותם

יש ידיעה כמה חרדים באמת זכו מבין האלפיים?
וכמה מחוברים מתוכם לקבוצת מייל המדוברת?
כי אם יש בקבוצה כמה מאות זה אמור להיות יחסית לא מידי מסובך לאגד אותם
התחברו כבר כ250.
אתם מעוניינים לטפל בעניין?
אני מעוניין להעביר את הניהול של הקבוצה וכל מה שמסביב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה