אשכול - הבאגים הכי טפשיים שיש

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
רק בשביל להתנחם, הייתי שמח אם היו מעלים פה באגים שמצאו, ושהם היו טפשיים לחלוטין. כאלו שלקח יומים לעלות עליהם אחרי דיבוג משמעותי וכו'.
אני אתחיל.
היה איזה פונקציה שעושה איזה מניפולציה על תאריך. היה איזה תאריך שתמיד הופיע באיחור של שבוע.
מסתבר, שבגלל שזה היה מניפולציה ידנית, במקום לכתוב getDate שאמור להביא את היום בחודש היה כתוב getDay שהוא מביא את היום בשבוע. בגלל הדמיון בין שניהם וגם getDay בעקרון יכול להשמע כאילו מביאים את היום, וזה אמור להיות היום בחודש ולא בשבוע, היה מאוד קשה לעלות על זה (חשבו שזה בגלל לוקלזציה של סרברים ועוד כל מיני דברים טובים)

UU

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
רק בשביל להתנחם, הייתי שמח אם היו מעלים פה באגים שמצאו, ושהם היו טפשיים לחלוטין. כאלו שלקח יומים לעלות עליהם אחרי דיבוג משמעותי וכו'.
אני אתחיל.
היה איזה פונקציה שעושה איזה מניפולציה על תאריך. היה איזה תאריך שתמיד הופיע באיחור של שבוע.
מסתבר, שבגלל שזה היה מניפולציה ידנית, במקום לכתוב getDate שאמור להביא את היום בחודש היה כתוב getDay שהוא מביא את היום בשבוע. בגלל הדמיון בין שניהם וגם getDay בעקרון יכול להשמע כאילו מביאים את היום, וזה אמור להיות היום בחודש ולא בשבוע, היה מאוד קשה לעלות על זה (חשבו שזה בגלל לוקלזציה של סרברים ועוד כל מיני דברים טובים)
אוי....
אני נפלתי פעם LIVE בהפעלה רצינית וענקית של הרבה משתמשי קצה (ליותר מ-50% האפליקציה לא עלתה!!!)
ישבנו בהיסטריה משהו כמו 12 שעות צוות של כמה מתכנתים וניסינו לעלות על הבעיה.
הקוד היה נראה נקי נקי נקי. לא היה שום דבר שמצדיק כזו נפילה
עד שהצלחנו לשחזר אלפי פניות לשרת ולתקוע אפליקציה!
והשרתים בכלל לא היו בכיוון של לקרוס מעומס!
הבעיה היתה - השרת שלח לכלל הטלפונים פושים בכמות היסטרית (משהו כמו לשלוח בכל קריאה של לולאה, משהו כזה, להכפיל במספר קריאות השרת, משהו כמו אלף+ פושים בשניה לטלפון)
האפליקציה פירסרה פוש אחד אחרי השני, ולא הצליחה לסיים...

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
בעידכון משרת המספרים שונו מ "050-4100000" ל " 050-4100000 "
הכוונה לרווח שנוסף?
אם כן- גם לי קרה משהו דומה.
בעקבות שינוי שם של תיקיה כלשהי- ושמתי רווח בשם החדש - לא הצלחתי להריץ commnad line... זה קרה בקוד שלא הכרתי ושלא ידעתי בכלל שהוא מריץ commnad line על התיקיה השכוחה ההיא, מה גם שהנפילה לא היתה בהרצת הפקודה עצמה אלא בפרסוס של הריספונס אחר כך. דיבגתי את זה איזה יומיים :eek::eek:.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה