א. קליין

משתמש צעיר

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מחפשת גופי תאורה לכל הבית,
גם צמודי תקרה וגם תלויים.

מצורף משהו שהעלו פעם. ק"ש.
יש על חלק מהדברים כרגע מבצעים.
אני הזמנתי משם, לבית האישי שלי.
עד היום הם החזיקו לי יותר ממה שקניתי בארץ. (מתוך כ-24 גופי תאורה, התקלקל אחד בלבד, ויש לי את כולם קרוב לשנתיים)
מה שכן, משום מה, למרות מה שכתוב, גופי התאורה בהם יש תאורה מובנית חלשים מאד (מנסיון מר של מה שלא הצליח...).
לכן הזמנתי אך ורק תאורה דקורטיבית בגופים מובנים (ספוטים, נורות לילה מובנות וכד') ו/או שנדלירים וגופים שמכניסים אליהם גוף בהברגה וניתן להחליף.
עם פסי לד לא הייתה לי סבלנות להסתבך ולא ידעתי לגבי הטיב, אז הזמנתי פה.
מנורות לקיר בחדר שינה

ספוטים מדהימים, שמתי בתוך נישה בתקרה מעל אפקט של ספארי, החשמלי כ"כ התלהב, שהתקין לפני שסיימו לצבוע כדי להראות לחברים שלו:)

תאורת UP & DOWN לקיר, יפה מאד:

פס לד גמיש יפה (אמורים לראות את הלדים, הם כמו להבות קטנטנות), שמתי בחדר הילדים- מטייל מעל המדפים:

עוד גוף UP & DOWN לפרוזדור:

גוף תאורה משרדי (הייתי צריכה לגזור את החלק הלבן כדי שהתאורה תהיה אפקטיבית):

גוף תאורה משרדי נוסף, מהמם: (שמתי בפנים לד כמובן):

גוף תאורה לפרוזדור, קניתי 2 והם מאירים לי מצוין את כל המסדרון, לבנים ומשתלבים אלוף!:

גוף תאורה למבואת כניסה לבית, הרבה יותר יפה במציאות, מכניסים לבפנים איזו תאורה שרוצים:

קישורים לזיפי
מנורת לקיר בחדר שינה
כבר לא זמין

ספוטים מדהימים, שמתי בתוך נישה בתקרה מעל אפקט של ספארי, החשמלי כ"כ התלהב, שהתקין לפני שסיימו לצבוע כדי להראות לחברים שלו:)

תאורת UP & DOWN לקיר, יפה מאד:

פס לד גמיש יפה (אמורים לראות את הלדים, הם כמו להבות קטנטנות), שמתי בחדר הילדים- מטייל מעל המדפים:

עוד גוף UP & DOWN לפרוזדור:

גוף תאורה משרדי (הייתי צריכה לגזור את החלק הלבן כדי שהתאורה תהיה אפקטיבית):

גוף תאורה משרדי נוסף, מהמם: (שמתי בפנים לד כמובן):

גוף תאורה לפרוזדור, קניתי 2 והם מאירים לי מצוין את כל המסדרון, לבנים ומשתלבים אלוף!:

גוף תאורה למבואת כניסה לבית, הרבה יותר יפה במציאות, מכניסים לבפנים איזו תאורה שרוצים:

perfect לי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי

perfect לי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי

chh

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
למישהי יש נסיון עם השמלה הזו מעלי אקספרס? שמלת כלה
וכן אם למישהי יש קישור לתחתית ארוכה לשמלה, עם הרבה נפח

תמר יונה

משתמש מקצוען
יש למישהו קישור מניסיון של תחפושת שמלת כלה לילדה בת 3 -4 ??
שמלה יפה ומושקעת, לא משהו פשוט.
מצאתי בפרוג כמה קישורים אבל לא מניסיון. וגם לא מספיק יפה.
תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה