תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
משהוא התנסה עם אוזניות בלוטות של שיואמי?
האם שווה להזמין באלי אקספרס?
אשמח לכל תשובה או לקישור.
באשכול זה המלצתי על אלו:

להודעה המקורית ולהמלצה נוספת:

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
זה מאד תלוי במוכר ובשיטת המשלוח וכנראה גם הרבה במזל...
יש מוצרים שמגיעים תוך 3 שבועות, ויש 3 חודשים

בגדול, אם זה מוצר שנחמד לכם לקנות אותו, אבל אתם לא לחוצים על הזמן שלו, ניתן להזמין, הכי הרבה, לא יגיע, קבלו זיכוי, ואח"כ גם את המוצר בהמשך...

אם אתם רוצים את המוצר דחוף, תבחרו משלוח מהיר, הרבה פעמים זה בתוספת של 2-3 דולר, מגיע תוך שבועיים, ועדיין הרבה יותר זול מלקנות בארץ.

אפיקים RA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ובדואר ישראל
לי שלחו את זה , אולי יועיל המידע גם כאן:

"בטח שמתם לב שהמון מוכרים הוסיפו דמי משלוח הסיבה היא שכמה חברות שילוח גדולות לא פעילות בגלל שאין טיסות להרבה מדינות. המוכרים נאלצים לעבוד עם חברות קטנות יותר שגובות יותר על המשלוח.
חברת השילוח הכי מומלצת לישראל כרגע היא
aliexpress standard shipping

יש להם הסכם עם דואר ישראל להיות מועדפים ראשונים ולכן החבילות דרכם יגיעו אליכם מהר יותר. תוך שבועיים עד חודש בדרך כלל.
אז שימו לב אם אתם כבר משלמים על משלוח ורוצים את החבילה במהירות בחרו את החברה הזו! "

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L

סחלבית

משתמש מקצוען
לי שלחו את זה , אולי יועיל המידע גם כאן:

"בטח שמתם לב שהמון מוכרים הוסיפו דמי משלוח הסיבה היא שכמה חברות שילוח גדולות לא פעילות בגלל שאין טיסות להרבה מדינות. המוכרים נאלצים לעבוד עם חברות קטנות יותר שגובות יותר על המשלוח.
חברת השילוח הכי מומלצת לישראל כרגע היא
aliexpress standard shipping

יש להם הסכם עם דואר ישראל להיות מועדפים ראשונים ולכן החבילות דרכם יגיעו אליכם מהר יותר. תוך שבועיים עד חודש בדרך כלל.
אז שימו לב אם אתם כבר משלמים על משלוח ורוצים את החבילה במהירות בחרו את החברה הזו! "
הזמנתי אחרי פסח כמה מוצרים עם חברת השילוח הנ"ל וקיבלתי אותם תוך 4-5 שבועות.
אני ממש לא רגילה למהירות הזאת

נועה מ

משתמש מקצוען
באשכול זה המלצתי על אלו:

להודעה המקורית ולהמלצה נוספת:
אני נכנסתי לתוך זה ולא הבנתי אם זה מקורי או לא.
יש אפשרות לדעת מה מקורי?
כי אם אני משקיעה 20 $ עדיף לי כבר משהוא מקורי. ואפילו אם צריך להוסיף כמה דולרים.

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
אני נכנסתי לתוך זה ולא הבנתי אם זה מקורי או לא.
יש אפשרות לדעת מה מקורי?
כי אם אני משקיעה 20 $ עדיף לי כבר משהוא מקורי. ואפילו אם צריך להוסיף כמה דולרים.
לא צריך להשקיע שם 20, מספיק 17 (בלי כיסוי).
לפי ידיעתי זה מקורי, יש כמה פרמטרים, בעיקר כמות הרוכשים (5,047!), ציון החנות וחוות הדעת המעולות.

avi++

משתמש מקצוען
אני מחפש ארנק לגברים, אם למישהו יש קישור לארנק מומלץ, אודה לו מאוד אם יעלה לפה קישור, תודה

תודה לה'!

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  37  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה