ארכיון צה"ל - יש לך קשרים?

RG אדריכלית

משתמש צעיר
הגשנו בקשה לארכיון צה"ל כדי להוציא תעודה שסבא ז"ל לא שרת בצה"ל,
הגשנו את כל המסמכים הרלוונטיים: תעודת פטירה, צו ירושה ויפויי כוח נוטריוני.
נאמר לנו שייקח לפחות 3 חודשים להוציא את האישור הנ"ל.
האישור נדרש לנו בדחיפות גדולה מאוד!
יש לכם מושג או קשרים או מידע איך יכולים לזרז את העניין?
נשמח מאוד לכל עזרה.
בפרטי או במייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
תודה.

avim10

משתמש מקצוען
בשביל להתקבל לעבודה ב"הפלס" אולי?:D
סתאאם.

ולפותחת האשכול, לעזור ממש אני לא יודע איך, אבל רק לעודד, שלפני כ-4 שנים גם נזקקתי לאישור דומה ובפועל הוא התקבל מהר יותר משהבטיחו. [נראה לי כחודש].

אגב, את בטוחה שפניתם למקום הנכון? ארכיון צה"ל? כי לי זכור משהו אחר, אבל לא בדקתי כעת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  13  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה