ארונות מטבח - דחוף

רוצה מושלם

משתמש פעיל
אני עושה מטבח בשעה טובה וצריכה את עצתכם.
מה עדיף מבחינת איכות? מטבח חלק ללא עיטורים MDF מצופה פורמייקה-שזה סגנון יותר מודרני או, להשתמש במסגרות פולימר חרוטות עשויות מPVC מעל MDF למטבח יותר חביב (לדעתי)
אני אוהבת יותר את הסגנון הלא המודרני. שאלתי היא כמה זמן זה יחזיק יפה למשפחה עם 5 ילדים+ כן ירבו? זה נשמע פחות חזק מהמודרני/פורמייקה.
האם יש לכם כל ידע בנושא או ניסיון אנא עשו חסד ושתפו אותי בדחיפות.

ביתילי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הפורמייקה היא עדיפה לחלוטין במטבחים
בעיקר במשפחות עם ילדים.
היא לא רגישה לדפיקות/מכות וכן לשינויי חום/קור.
יש פורמיקות יפיפיות שנותנות תחושה של מתכת/זכוכית וכל חומר אפשרי.

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אני גם בהתלבטות הזו, אבל סתם כי לא החלטתי על איזה סגנון אני הולכת, מודרני או כפרי.
מבחינת עמידות, הפורמיקות של היום זה לא מה שהיה פעם, נשברות פינות, מתקלפות, ואני מדברת על ריהוט שנעשה בהזמנה אצל נגר פרטי.

ביתילי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני גם בהתלבטות הזו, אבל סתם כי לא החלטתי על איזה סגנון אני הולכת, מודרני או כפרי.
מבחינת עמידות, הפורמיקות של היום זה לא מה שהיה פעם, נשברות פינות, מתקלפות, ואני מדברת על ריהוט שנעשה בהזמנה אצל נגר פרטי.

יתכן שההדבקה לא היתה מספיק טובה, והבעיה היא ספציפית עם הנגר.
הפורמייקות הן מעולות ועדיפות בכל קנה מידה על פני החיפויים האחרים מבחינת עמידות וגם ביחס להגנת העץ שתחתיהם.
וברור שצריך לבדוק איזה בעל מלאכה לוקחים. ולבדוק עבודות שעשה בטווח זמן המספיק ליצירת בעיות.

tadmit

המרכז לשידורים חיים, חתונות, כנסים, לוויות
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש פורמייקות מעולות גם היום.
אני מכיר את לבידי לביא, הפורמייקות שלהם אא. ויש חברות נוספות מעולות.
מצ"ב קישור
http://www.lvl.co.il/פורמייקה.htm

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
...

נערך לאחרונה ב:

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
יתכן שההדבקה לא היתה מספיק טובה, והבעיה היא ספציפית עם הנגר.
הפורמייקות הן מעולות ועדיפות בכל קנה מידה על פני החיפויים האחרים מבחינת עמידות וגם ביחס להגנת העץ שתחתיהם.
וברור שצריך לבדוק איזה בעל מלאכה לוקחים. ולבדוק עבודות שעשה בטווח זמן המספיק ליצירת בעיות.
לא מסכימה עם זה שזו בעיה ספציפית.
אצלי מדובר על 2 חדרים נפרדים מ2 נגרים שונים לגמרי, שניהם אחרי ברורים על טיב העבודה ושמיעת המון המלצות.
בחדר אחד התקלף כבר במהלך ההרכבה של הארון!!
אבל זה לא רק אצלי, אני שומעת את התלונות האלו מחברות/ שכנות/ קרובות. הפורמיקה של היום, זה לא מה שהיה, אם ארונות פורמיקה מלפני 30 שנה נראים חדשים, היום זה לא קיים, אלא אם מדובר ברהיטים שמתנהגים איתם בכפפות של משי, דהיינו אין ילדים בסביבה, ואז גם אפשר לקחת כל חיפוי שמתחשק בכל רמת עמידות.
כל האמור לעיל נכון ללפני 5 שנים, שאז קניתי את הרהיטים לחדר ילדים שלי. אם לא חל שינוי מרחיק לכת בתחום, בצורת ההדבקה או בצורת היצור של הפורמיקה, זה המצב. ולדעתי פורמיקה מקולפת מכוער בהרבה מכל חיפוי אחר שנשרט/ נדפק.
מעבר לעמידות, יש את הענין של הפרקטיות בנקיון, במיוחד במטבח, המסגרות והחריטות, לא נוחות וקלות לניקוי כמו פורמיקה חלקה.

vhsvchch

משתמש מקצוען
אצלי מדובר על 2 חדרים נפרדים מ2 נגרים שונים לגמרי, שניהם אחרי ברורים על טיב העבודה ושמיעת המון המלצות.
אבל זה לא רק אצלי, אני שומעת את התלונות האלו מחברות/ שכנות/ קרובות. הפורמיקה של היום, זה לא מה שהיה, אם ארונות פורמיקה מלפני 30 שנה נראים חדשים, היום זה לא קיים, אלא אם מדובר ברהיטים שמתנהגים איתם בכפפות של משי, דהיינו אין ילדים בסביבה, ואז גם אפשר לקחת כל חיפוי שמתחשק בכל רמת עמידות.
כל האמור לעיל נכון ללפני 5 שנים, שאז קניתי את הרהיטים לחדר ילדים שלי. אם לא חל שינוי מרחיק לכת בתחום, בצורת ההדבקה או בצורת היצור של הפורמיקה, זה המצב. ולדעתי פורמיקה מקולפת מכוער בהרבה מכל חיפוי אחר שנשרט/ נדפק.
מעבר לעמידות, יש את הענין של הפרקטיות בנקיון, במיוחד במטבח, המסגרות והחריטות, לא נוחות וקלות לניקוי כמו פורמיקה חלקה.
יש חברות מעולות ויש זבל, צריך לברר. ההדבקה היא אותה הדבקה ותלויה באיכות הנגר.

zip's

משתמש צעיר
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בתחום הפורמיקה יש הרבה מאוד חברות, יש מהם ממש מעולות שמחזיקות טוב שנים, ויש את הפשוטות שעלולות להשרט\להסדק כבר במהלך ההדבקה אצל הנגר, צריך גם לזכור שזה משתנה לפי הדגם או הטקסטורה או הסוג גימור של הפורמיקה, ובמהלך הבחירה של הפורמיקה יש לקחת זאת בחשבון.(חברת egeer או לבידי לביא למשל, נחשבות לחברות מובילות)
בכל מקרה ההתלבטות עצמה היא יותר עניו של טעם לדעתי, יש סגנון כפרי ויש סגנון מודרני,(ויש גם שילוב בין שניהם)אבל ברור שמבחינת הרגישות לדפיקות ולעמידות בפני ילדים, פולימור נחשב ליותר רגיש.

zip's

משתמש צעיר
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מהניסיון שלי ("פרפקטש'ן מטבחי יוקרה") פורמיקה שמתקלפת במהלך ההרכבה של הארון מעידה על טיב העבודה של הנגר\נגרים יותר ממה שהיא מעידה על איכות הפורמיקה עצמה, זה לא אמור לקרות.

א.מ עיצוב

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
פולינר מתקלף ,
חברות המטבחים מפסיקות לעבוד עם זה
פורמייקה זה מעולה
וMDF צבוע צריך לשמור על זה

שירה ב

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
פולינר מתקלף ,
חברות המטבחים מפסיקות לעבוד עם זה
פורמייקה זה מעולה
וMDF צבוע צריך לשמור על זה
חברות המטבחים ממש לא מפסיקות לעבוד עם פולימר.
הוא תמיד פחות עמיד ויותר רגיש מהפורמייקה
אבל חומר מהמם שאין לו תחליף (כמובן למי שעושה מטבח בסגנון אנגלי, כפרי וכדו)
נגר שמזמין חזיתות מוכנות מחברות הפורמייקה, לא תתקלו לעולם בשברים בפינות!! חשוב מאד לוודא עם הנגר שלכם שזו שיטת העבודה שלו ולא הדבקה עצמית..

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
נגר שמזמין חזיתות מוכנות מחברות הפורמייקה, לא תתקלו לעולם בשברים בפינות!! חשוב מאד לוודא עם הנגר שלכם שזו שיטת העבודה שלו ולא הדבקה עצמית..
מה הבעיה בהדבקה עצמית? רוב הנגרים שאני מכירה מדביקים לבד את הפורמיקה

zip's

משתמש צעיר
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני עובד בנגריה שמוציאה מטבחי יוקרה ברמה גבוהה - בעבודת יד, כולל ההדבקה של הפורימקה, ומעולם לא חזרו אלינו עם בעיות... אבל לא לגמרי מסכים עם זה שחזיתות מוכנות אין להם תחליף, גם בהם יש לפעמים פגמים ו\או גימור פחות טוב, בעיקר בתקופות בהם חברות העיצוב נמצאות תחת עומס (לפני חגים, פסח)למעשה כל ההבדל בין חברות העיצוב (גם הגדולות בארץ, "אפלר "ואחרים)
לבין הנגרים, זה שלהם יש מכשור יקר יותר כמו מכונות קנטים עם יותר תחנות וכו' מצד שני אין תחליף לעבודת יד -טובה כמובן- שמשלימה את הגימור בצורה מקצועית, על שני הדרכים אין ביטוח, ובשניהם יכולים להיות פיקשושים. צריך תמיד לברר ולהתרשם על טיב העבודה לפני שסוגרים.

גדי ישראלי

משתמש מקצוען
אני בעד פורמייקה של חברה איכותית.
אגב, בריהוט חדרים אם לא אצל נגר, שימו לב בין פורמייקה לציפוי.

שירה ב

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
מה הבעיה בהדבקה עצמית? רוב הנגרים שאני מכירה מדביקים לבד את הפורמיקה
קודם כל- פחות יפה!
אלא אם הלכת על נגר סופר משקיען
חוץ מזה- לא מתקלף בצדדים.
ברור לי שיש נגרים שעושים עבודה מדהימה, וברור שלפעמים צריך עבודה של נגר ולא רק מכונות
אבל באופן כללי, החזיתות המוכנות יותר חזקות! מודבקות במכשור יותר משוכלל.

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אם אתם רוצים מטבח כפרי אפשר להוזיל עליות
לקנות מטבח סנדוויץ מנגריה ולקנות דלתות של אורצרד בנפרד מוזיל את העלויות בהמון!!

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אפשרי לקנות את הדלתות ישירות אצלם?

שירה ב

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
איך זה נראה מהצדדים-במקומות שיש ציפויי צד ?
ואיך נראה הקנטים של גוף הארון?
ניסית את זה פעם?

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אפשרי לקנות את הדלתות ישירות אצלם?
הבנתי שכן,יכולה לבדוק אצל גיסתי שעובדת איתם
איך זה נראה מהצדדים-במקומות שיש ציפויי צד ?
ואיך נראה הקנטים של גוף הארון?
ניסית את זה פעם?
קונים חתיכות מתאימות עם אותו עיצובכמו בדלתות רק בלי ידיות
וכמובן שצריך גם קנטים עליונים לקישוט

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה