ארון מחשב סגור עשינו את זה לבד!!!! במחיר 235 שקל בלבד!

• פותח הנושא cyp
  • פורסם בתאריך

cyp

משתמש מקצוען
כבר הרבה זמן שאנחנו רוצים לעשות ארון מחשב סגור. אבל מה? היה לנו כמה תנאים חשובים,
1. אנחנו חייבים שזה יהיה בסלון כי אין לנו מקום אחר,
2. בגלל שזה לתקופה של כמה שנים בודדות לכן לא רצינו להשקיע סכום יקר.....והיה חשוב שיהיה זול מאוד על גבול המחיר סמלי.
3. היה חשוב לי שזה יהי עמוק כמו שולחן עבודה עם מקום למקלדת או למלא מסמכים על השולחן וכו' וכמובן מקום נח לרגליים שהכסא יכנס פנימה. זאת אומרת לא מדף נשלף למקלדת....
4. החלטנו שאם עושים ארון אז שיהיה נמוך שיתאים לנרות שבת למעלה כי הקטנים מטפסים בקלות לכל מיני מקומות ורצינו שיהיה מספיק גבוה אבל נגיש. (בסוף יצא קצת גבוה אבל זה בסדר וליתר נוחות אפשר לעלות על שרפרף)
חפשתי כבר בערך שנה כל מיני ארונות שיכולים להתאים ביד 2 וכו' קראתי אשכולות בפרוג וראיתי שהמחירים מ1000 ומעלה ארונות ממש לא יפים.. שאם נתקע אותם בסלון הם יראו מאוד שונים. וגם המחיר היה גבוה מדי וכמובן שכולם היו אם מדף למקלדת זאת אומרת לא מספיק מקום לרגליים ולא מספיק שולחן עבודה...
כבר הרבה זמן אני מחכה לסייל של איקאה אמרתי שאז אני חייבת למצוא משהו מתאים ביום הראשון שנפתח הסייל נכנסתי לאתר והתחלתי לחפש... קודם כל חיפשתי ארונות שלמים המחיר היה בהתאם וגם הצורה והגודל לא התאימו,
בסוף ראיתי שם כמה חלקי ריהוט שחוסלו במחירים ברצפה... התאמתי משהו בראש וקניתי את אלו -
2 מסגרות ארון לתנור לחלק מטבחי תחתון עלו כל אחד 45 שקל!!!!! (במקום 265) רוחב 80 עומק 60 ס"מ
upload_2019-2-12_10-48-11.png

רגליים למסגרת עלו כל זוג ב20 שקל בחיסול (במקום 195) קנינו 2 זוגות והשתמשנו ב3 רגליים הוספנו שלישית לתוספת יציבות, הרוחב שלהן 58 ס"מ
upload_2019-2-12_10-50-39.png

2 דלתות עץ יפות עלו כל אחת 20 שקל!!! (במקום 500) גובה 140 רוחב 40 ס"מ
upload_2019-2-12_10-53-11.png

זוג מדפים וונגה רוחב 80 עומק 60 עלו יחד 20 שקל!! (במקום 110)
upload_2019-2-12_10-54-31.png

חוץ מזה קניתי גם חבילה של 4 צירים סטנדרטיים ב5 שקל סה"כ (במקום 35) השתמשנו ב2,
עוד 2 צירים של 180 מעלות קנינו בטמבור ב20 שקל כל אחד!
סה"כ עלויות 235 שקל!!!!!

יש לנו עוד 2 עמודונים בסלון בצבע וונגה ולבן אז גם הארון הזה יצא וונגה ולבן והשתלב מצויין.

רוצים לראות מה יצא??????

cyp

משתמש מקצוען
טעות בכותרת במקום 200 זה 235... איך משנים?

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יצירתיים אתם, יצא נהדר!!

• תודה
Reactions: cyp

חגיתי

משתמש מקצוען
איך אפשר לדעת מתי יש סייל באיקאה
ולא ידעתי שהמחירים שם בסייל כאלו משתלמים

• תודה
Reactions: cyp

cyp

משתמש מקצוען
איך אפשר לדעת מתי יש סייל באיקאה
ולא ידעתי שהמחירים שם בסייל כאלו משתלמים
הם מפרסמים וגם פה בפורום תמיד מעודכן.. בד"כ בחודש ינואר וגם בקיץ.
בעיקרון משום מה זה לא היה תחת הלשונית של איקאה סייל אלא הייתי צריכה לחפש מוצר ספציפי למשל רשמתי בחיפוש מסגרת ארון ועשיתי מהמחיר הנמוך לגבוה וכנ"ל דלת או רגל וכו' זה גם לא היה במחסן הרגיל והייתי צריכה להגיע לשם להזמין במחלקת מטבחים ואז לקחת את זה מלמטה.. בלי לחפור קודם באתר בחיים לא הייתי רואה את זה.

public

משתמש פעיל
וואו. יצא גם פונקציונלי וגם ממש יפה. וגם בעלות סמלית ממש..
כל הכבוד! עושה חשק להתאמץ וליצור דברים לבד..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה