ארון מחשב סגור עשינו את זה לבד!!!! במחיר 235 שקל בלבד!

• פותח הנושא cyp
  • פורסם בתאריך

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
בדיוק מה שאני מחפשת...
בכמה את מוכרת?:p;)

• תודה
Reactions: cyp

cyp

משתמש מקצוען
תודה על המחמאות... האמת שאני ממש אוהבת את זה...אני אוהבת רהיטים שלא משקיעים עליהם הרבה.... כשאין נקיפות מצפון כשהם נשברים או שנאלצים להפרד מהם...קונה רהיטים יד 2 או בחינם משפצת צובעת וכו'.... קניתי שולחן יד 2 וכסאות ורציתי לשדרג ריפוד ורציתי סט מפת שולחן וכריות פרחים עם שמנת... ראיתי מפה מאוד זולה ליום יום בעזרה ואחווה קניתי אחת לשולחן ועוד אחת תואמת בגודל הכי ארוך שממנה תפרתי 2 כריות לספה ומהשאר עשיתי ריפוד חדש לכסאות מעל זה שמתי ניילון קריסטל ויצא מהמם.. כבר שנתיים לא נקרע ולא נפתח.כל העסקה של מפה וריפוד וכריות עלה לי 100 שקל,

תרצונת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
זה מדהים!!
ממש מחוץ לקופסא!
זה נח לך בסופו של דבר?

• תודה

cyp

משתמש מקצוען
זה מדהים!!
ממש מחוץ לקופסא!
זה נח לך בסופו של דבר?
מאוד מאוד... אני יושבת ומרגישה ממש שולחן עבודה שוכחת שזה ארון, יש מקום ברווח לידיים. גם כשאני צריכה לכתוב ביד ולמלא מסמכים וכו' אני מכניסה את המקלדת פנימה ויש לי שולחן ממש נח..
הגובה שולחן מותאם בדיוק לפי מה שנח לידיים. אנחנו מאווד מרוצים לא ציפינו שיצא ככה...

תהילהמור

משתמש מקצוען
מקסים!
כמה חבל שהסייל נגמר הייתי רוצה גם להתאים משהו למחשב שלי.

• תודה

קלרינט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
תודה על השיתוף המפורט, חתיכת השראה!

• תודה

פופקורן- עיצוב מקפיץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
ארון מדהים ויפהיפה!
אבל-- נח לעבוד בתוך ארון?
הדלתות לא מציקות לך? לא מפריע לזוז?

• תודה

תמר הלר

משתמש חדש
תודה על המחמאות... האמת שאני ממש אוהבת את זה...אני אוהבת רהיטים שלא משקיעים עליהם הרבה.... כשאין נקיפות מצפון כשהם נשברים או שנאלצים להפרד מהם...קונה רהיטים יד 2 או בחינם משפצת צובעת וכו'.... קניתי שולחן יד 2 וכסאות ורציתי לשדרג ריפוד ורציתי סט מפת שולחן וכריות פרחים עם שמנת... ראיתי מפה מאוד זולה ליום יום בעזרה ואחווה קניתי אחת לשולחן ועוד אחת תואמת בגודל הכי ארוך שממנה תפרתי 2 כריות לספה ומהשאר עשיתי ריפוד חדש לכסאות מעל זה שמתי ניילון קריסטל ויצא מהמם.. כבר שנתיים לא נקרע ולא נפתח.כל העסקה של מפה וריפוד וכריות עלה לי 100 שקל,
תראי לנו איך יצא.....

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
כבר הרבה זמן שאנחנו רוצים לעשות ארון מחשב סגור. אבל מה? היה לנו כמה תנאים חשובים,
1. אנחנו חייבים שזה יהיה בסלון כי אין לנו מקום אחר,
2. בגלל שזה לתקופה של כמה שנים בודדות לכן לא רצינו להשקיע סכום יקר.....והיה חשוב שיהיה זול מאוד על גבול המחיר סמלי.
3. היה חשוב לי שזה יהי עמוק כמו שולחן עבודה עם מקום למקלדת או למלא מסמכים על השולחן וכו' וכמובן מקום נח לרגליים שהכסא יכנס פנימה. זאת אומרת לא מדף נשלף למקלדת....
4. החלטנו שאם עושים ארון אז שיהיה נמוך שיתאים לנרות שבת למעלה כי הקטנים מטפסים בקלות לכל מיני מקומות ורצינו שיהיה מספיק גבוה אבל נגיש. (בסוף יצא קצת גבוה אבל זה בסדר וליתר נוחות אפשר לעלות על שרפרף)
חפשתי כבר בערך שנה כל מיני ארונות שיכולים להתאים ביד 2 וכו' קראתי אשכולות בפרוג וראיתי שהמחירים מ1000 ומעלה ארונות ממש לא יפים.. שאם נתקע אותם בסלון הם יראו מאוד שונים. וגם המחיר היה גבוה מדי וכמובן שכולם היו אם מדף למקלדת זאת אומרת לא מספיק מקום לרגליים ולא מספיק שולחן עבודה...
כבר הרבה זמן אני מחכה לסייל של איקאה אמרתי שאז אני חייבת למצוא משהו מתאים ביום הראשון שנפתח הסייל נכנסתי לאתר והתחלתי לחפש... קודם כל חיפשתי ארונות שלמים המחיר היה בהתאם וגם הצורה והגודל לא התאימו,
בסוף ראיתי שם כמה חלקי ריהוט שחוסלו במחירים ברצפה... התאמתי משהו בראש וקניתי את אלו -
2 מסגרות ארון לתנור לחלק מטבחי תחתון עלו כל אחד 45 שקל!!!!! (במקום 265) רוחב 80 עומק 60 ס"מ
צפה בקובץ המצורף 442159
רגליים למסגרת עלו כל זוג ב20 שקל בחיסול (במקום 195) קנינו 2 זוגות והשתמשנו ב3 רגליים הוספנו שלישית לתוספת יציבות, הרוחב שלהן 58 ס"מ
צפה בקובץ המצורף 442160
2 דלתות עץ יפות עלו כל אחת 20 שקל!!! (במקום 500) גובה 140 רוחב 40 ס"מ
צפה בקובץ המצורף 442162
זוג מדפים וונגה רוחב 80 עומק 60 עלו יחד 20 שקל!! (במקום 110)
צפה בקובץ המצורף 442163
חוץ מזה קניתי גם חבילה של 4 צירים סטנדרטיים ב5 שקל סה"כ (במקום 35) השתמשנו ב2,
עוד 2 צירים של 180 מעלות קנינו בטמבור ב20 שקל כל אחד!
סה"כ עלויות 235 שקל!!!!!

יש לנו עוד 2 עמודונים בסלון בצבע וונגה ולבן אז גם הארון הזה יצא וונגה ולבן והשתלב מצויין.

רוצים לראות מה יצא??????
שאלה ראשונה.
איפה 2 המסגרות ? אחת על השניה ? אז מה ניסרת את את הפלטה של אחד מהם ?
למה 2 מדפים 60*80, רואה רק אחד, את השני חתכתם ?
יש לכם מסור חשמלי ? שהחיתוך כ"כ יפה
אבל בסה"כ קניתי את הרעיון, הוא פשוט מדהים. מחכה לסייל הבא אבל לא בשביל ארון שלם, יש לי תוכניות אחרות :)
אולי אז אבקש ממכם עזרה :)

cyp

משתמש מקצוען
שאלה ראשונה.
איפה 2 המסגרות ? אחת על השניה ? אז מה ניסרת את את הפלטה של אחד מהם ?
למה 2 מדפים 60*80, רואה רק אחד, את השני חתכתם ?
יש לכם מסור חשמלי ? שהחיתוך כ"כ יפה
אבל בסה"כ קניתי את הרעיון, הוא פשוט מדהים. מחכה לסייל הבא אבל לא בשביל ארון שלם, יש לי תוכניות אחרות :)
אולי אז אבקש ממכם עזרה :)
אז ככה הארון עומד אחד על השני הפוך... את הפלטה למטה חתכנו רק באמצע והשארנו בעומק מקום למחשב. כן השארנו מסגרת קטנה בצדדים כי היה צריך קצת מקום לרגליים של הארון
החיתוך כלל לא ישר אם תתקרבי תראי שזה עקום קצת הלווינו מסור חשמלי משכן וזו פעם ראשונה שבעלי השתמש בזה. כיסינו את החיתוך עם דבק חבלה לבן, 2 מדפים כי הם באים בזוגות ואחד חתכנו והצד החתוך הוא פנימי,
הארון בעיקרון נבנה לפי המחיר של החלקים זאת אומרת שבגלל שמצאנו במלאי רק דלת בגובה 140 אז היינו צריכים להגביה את הארון לגובה הזה מלכתחילה רצינו ארון יותר נמוך... 2 בצבעים גם כן סוג של ברירת מחדל בגלל שזה היה הסייל אבל בסוף אנחנו אוהבים את זה מאוד ככה...
עזרה בכיף!

elisheva18

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בס"ד

גאוני!!!!

אפשר לחשוב שיש שם כלי כסף!

פשוט נראה טוב!

• תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  40  פעמים

לוח מודעות

למעלה