דרוש מידע ארון לאחסון כלי פסח

בננית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
ערב טוב,
איפה אתם מאחסנים את כלי פסח שלכם?
חשבתי לקנות ארון ולשים גלגלים ובפסח לגרור אותו למרכז המטבח.
רלונטי לעשות כך?
איפה אפשרי לקנות ארון כזה ברוחב מטר?

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
ערב טוב,
איפה אתם מאחסנים את כלי פסח שלכם?
חשבתי לקנות ארון ולשים גלגלים ובפסח לגרור אותו למרכז המטבח.
רלונטי לעשות כך?
איפה אפשרי לקנות ארון כזה ברוחב מטר?
יש לנו, מוצלח מאוד מאוד. ארון כתר חזק. כל השנה שומרים בחדר צדדי ולפני פסח גוררים למטבח בצד.
במטבח בעצמו אני מרוקנת רק ארון עליון אחד - מדף אחד לכלים שבירים ומדף שני בשביל מוצרי אפיה (שמן, מלח, סוכר, אגוזים וכו').

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
להורים שלי היו 2 ארונות כתר שעמדו על משטח ברזל עם גלגלים (היום יש להם מטבח פסח)
לי התאים פחות עומק, קניתי 2 ארונות שירות של יראון בעומק 40 ס"מ, הרכבתי אותם על פלטה עם גלגלים. כל השנה עומדים בפינת אוכל הפוכים (הדלתות צמודות לקיר) ובערב פסח הופכת חזרה
מפנה בארונות הרגילים רק מגירות סכום, ומגירות ירקות.

בננית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
יש לנו, מוצלח מאוד מאוד. ארון כתר חזק. כל השנה שומרים בחדר צדדי ולפני פסח גוררים למטבח בצד.
במטבח בעצמו אני מרוקנת רק ארון עליון אחד - מדף אחד לכלים שבירים ומדף שני בשביל מוצרי אפיה (שמן, מלח, סוכר, אגוזים וכו').
איזה ארון כתר יש לך? והרכבת לו גלגלים? או גוררת איך שהוא?

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
איזה ארון כתר יש לך? והרכבת לו גלגלים? או גוררת איך שהוא?
לא יודעת איזה דגם, זה מלפני כמה שנים, אבל נדמה לי הסוג הכי יקר שיש להם. ושווה את זה.
שנה שעברה הרכבנו גלגלים על פלטה, עד אז גררנו מחדר לחדר (לא כזה כבד, זה כובד של סירים ומגבות ומיקסר קטנה וכו')

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
זה היה לפני כ-7 שנים
אבל זה משהו בסגנון הזה

אחרי שאיתרתי את הדגם עשיתי חיפוש בגוגל, עד שמצאתי את המוכר הזול ביותר (עם משלוח עדהבית) זה היה פער של לפחות 100 ש"ח במחיר, בין היקר לזול

עריכה: הנה כבר מצאתי בהרבה יותר זול (לא בדקתי עלויות משלוח)

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ארון כזה הוא מוצלח מאוד. היה לי כזה. ביקשתי מנגר (-לא יקר) שיבנה לי ארון עם גלגלים. היה לו חלק עליון קבוע, והחלק התחתון עד גובה דלת- כדי שיעבור בפתחים, עם גלגלים.
בחלק העליון הקבוע הייתי מאחסנת כיורים, כיריים וכיוצ"ב.

"תודה לה'"

משתמש מקצוען
מוצלח מאוד מאוד
הזמנו מנגר ארון למעלה ולמטה ובאמצע מגירות לסכום וכך אפילו לא צריך לפנות ארונות לפסח

בננית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
זה היה לפני כ-7 שנים
אבל זה משהו בסגנון הזה

אחרי שאיתרתי את הדגם עשיתי חיפוש בגוגל, עד שמצאתי את המוכר הזול ביותר (עם משלוח עדהבית) זה היה פער של לפחות 100 ש"ח במחיר, בין היקר לזול

עריכה: הנה כבר מצאתי בהרבה יותר זול (לא בדקתי עלויות משלוח)

תודה על המאמץ :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה