עשה זאת בעצמך ארון "כל בו" בכניסה לבית

ליאונרדו

משתמש סופר מקצוען
אני רוצה לתכנן ארון מעילים "כל בו" בכניסה לבית מהרצפה עד התקרה, קיימת שם מעין מבואונת
יש לי אפשרות להעמיד אותו ממש מול הדלת (יש שם כיום קיר מחופה דקורטיבי)
או מאחורי הדלת
אני רוצה ארון של שתי דלתות
אשמח לשמוע טיפים ודיוקים לגבי התכנון
אני מעוניינת במגירות לכל מיני דברים קטנים שיהיו גבוהות מהישג ידיים קטנות (מפתחות, בטריות, מטען, טלפון, פלאפונים)
וכן לחבר את הארון לחשמל מאחורה
חשוב לי גם מגירה עמוקה לכל התיקים והתיקיות של דף קשר
ומקום למטריות (יבשות)
ואם אפשר אז גם קצת אחסון למעלה לדברים גדולים כמו אמבטיה של תינוק או כיסא אוטו

אשמח אם יש מישהו שעשה דבר כזה, ויוכל להעלות רעיון או אפילו שרטוט סכמטי
ואם בכלל נראה לכם שיש אפשרות להכניס כל כך הרבה דברים בארון אחד

רוב תודות

רחל1234

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הכל תלוי מה גודל הארון,
יש לי ארון דו צדדי ברוחב 60 ס"מ, מכיוון הכניסה לבית הוא בעומק 55 ס"מ והוא מיועד לתלית חליפות, מדפים כובעים ומדף ל"שיימעס" (שמות בעברית)
הצד השני שלי הוא מכיוון המטבח, בעומק 17 ס" ויש בו תליה לתיקים וסוודרים ומדפים צרים למכשירי כתיבה, מסמכים, מפתחות וכל הבלאגן הזה

בכל מקרה זה תלוי מה המיקום של הארון שלך, מה רוחב הארון, יש אפשרות שתהיה גישה גם לצד של הארון כי אז אולי שווה לך לעשות ארון צר מהצד ועמוק מהחלק הרחב

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לי יש ארון עם מדף גבוה למעלה שם אנחנו שמים קופסא של הכובע/טלית ותפילין/קופסת כלי עבודה ועוד
מתחת יש תלית מוט למעילים של מבוגרים וחליפות מתחת תלית ווים לכל הקפוצ'ונים, המעילים, תיקים ותקיות מתחת יש מגירה לכלה השמונצס החל מתיקי טיולים שלא בשימוש וכלה בחוט מאריך...

ליאונרדו

משתמש סופר מקצוען
לי יש ארון עם מדף גבוה למעלה שם אנחנו שמים קופסא של הכובע/טלית ותפילין/קופסת כלי עבודה ועוד
מתחת יש תלית מוט למעילים של מבוגרים וחליפות מתחת תלית ווים לכל הקפוצ'ונים, המעילים, תיקים ותקיות מתחת יש מגירה לכלה השמונצס החל מתיקי טיולים שלא בשימוש וכלה בחוט מאריך...
כזה אני רוצה, בערך,
למרות שהרעיון של @רחל1234 מוצא חן בעיניי לגבי המדפים הקטנים והצרים
קנית את זה מוכן או ששרטטת במיוחד?

צילה ויסבלום

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אני לא יודעת מה למדוד בדיוק
את כל הכניסה לבית?
את הגובה של החדר מהרצפה לתקרה?
את חלל הכניסה מרצפה עד תקרה
ובגדול-את השטח שעליו את רוצה את הארון

מצרפת שרטוט של ארון כניסה אצלי בבית
היתה לי נישה בין עמודים שלא יכולתי לגעת בהם
אבל אם יש יותר מקום ממש מומלץ על ארון יותר רחב, 60 ס"מ זה מינימלי למדי.
בהצלחה.
ארון.png

נערך לאחרונה ב:

מרים אדריכל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני עשיתי בכניסה לבית ארון איקאה של 2 דלתות
תכננתי אותו באתר של איקאה עם מידות מדויקות והכל, ואז האתר מוציא רשימה של מה בדיוק אני צריכה מהחנות.
יצא לי מעולה- אבל זה בלי מגירות.
אצלי יש למטה מדף בגובה בערך 30 ס"מ שיש בו גם אחסון מזווה קצת (ארגזי קמח) וגם סלסלאות של צעיפים, כובעים, כפפות וכד'.
מעל זה יש תליה בדיוק בגובה של החליפות, ומעל עוד 2 מדפים- התחתון לכובעים והעליון לאחסון של מגבונים, טישו, ניר טואלט וניר סוםג (לא רציתי לשים שם דברים כבדים)
זה מכיל אין סוף דברים.
בעיקרון באזור התליה אפשר לקחת קצת מהצד ולמקם שורת מגירות מלמטה עד למעלה לכל מה שכתבת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  25  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה