דיון ארוחת בוקר לילדים שהולכים לגן

יונלה

משתמש מקצוען
סנדביץ' עם ממרח, לפעמים מצרפת ירק חתוך,
פרי, ומשהו לנשנוש כמו בייגלע או ביסקוויטים.

טליייה

משתמש פעיל
פיתה עם ממרח ביצים/שוקולד/לוטוס/טוסט
פרי
ירק חתוך
ושקית בייגלה

יאנג

משתמש פעיל
איזה ממרחים ?
גבינה עם זיתים, קוטג', שטקולד, טונה עם מיונז ,
מה עוד ?

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פותחת האשכול- השאלה לא מובנת די צרכה.
לרוב שולחים כריך עם מנת פרי או ירק.
האם ברצונך לשמוע על רעיונות שאינם כריך?

אסתי קלוגר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בתור בת לגננת אני יכולה לומר לכם מה לא לשלוח!!
חביתה מקושקשת, ממרח טונה, עגבניות חתוכות וכל דבר שנופל מהסנדוויץ וגורם לרצפה ולכסא להיות מלוכלך ושומני(גם כי אני לא חושבת שזה הוגן לתת לסייעת לנקות כי העגבניה נפלה לרבקה שרה דרכה עליה ועשתה פסיעות בכל הגן וכו' וגם כי הדברים נוהגים ליפול כלפי מטה שזה בדרך כלל הבגדים של הילדים המתוקים שלכם
הריח של הטונה בעיקר רבל גם של כל דבר אחר שנודף מהילד שלכם עד סוף היום גורם לגננות ולילדים לישמור מרחק בטוח אל תדאגו אמא שלי לא מפלה ילדים בגלל זה אבל עדיין סנדויצים כאילו בארוחת בוקר
לגן מביאים ממרח!
כנ"ל גם בפירות לא חייבים להביא תפוז אם מדובר בילד קטן אפשר להביא תפוחים ובננות וכו'
יום טוב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה